Седем часа разлика - сезон 3 : Любов и война - тема 14

  • 57 742
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 218
Мда, логиката е да е Слав ( Миро е умрял все пак, май това не се поставя под съмнение), въпреки че аз не знам защо не успявам да го видя като Слав.

Офф, да бе, ама че съм и аз. За Слав си мислех. Благодаря за поправката.   bouquet

# 31
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Това на единия кадър някаква клиника ли е и коя е жената в клиниката?

# 32
  • España
  • Мнения: 1 200
Поне най - накрая пуснаха Гончев в трейлърите Simple Smile
Да и Слава Богу,че се бях притеснила вече за него!
Този, за който обаче съм особено притеснена е Боян! Sad, а и в рекламите на Господарите го няма  newsm78..... явно Распутин така яко го е парализирал ,чееееее......,   дано да не го е "изчезнал" съвсем! Както се вижда от трейлъра, на Нинчето инжекцията й е повлияла не толкова смъртоносно ,колкото сексуално! Wink Надявам се и при Боян ефектът да е бил несмъртоносен, но не и сексуален ,защото сърцето ми няма да преживее шоу в пиниз "Серопозитивен кардинал по прашки"  newsm43 newsm43 А и Женя по-скоро го отстрани от Ню Йорк а не го уби !
В трейлърите липсват и кадри с Распутин всъщност, но той без съмнение ще дърпа конци, дано да стане ясно какви и чии!
Ясно е, че действието ще бъде доста по-динамично и интересно!!!
Жената която е в психиатричната клиника ми изглежда да е доста млада за да е майката на Роки! newsm78 Тази в инвалидната количка е по - приемлива за този образ!
Оля си мисля че ще разкрие пред Тео тайни около раждането на Явор и неговият баща, който може би е небезизвестен в сериала  newsm78, а самият Явка май "доста ще я закъдри" в предстоящите епизоди!!!
Между другото, жената с Коцев ако не е секретарката на Пол, то със сигурност е някоя, която доста прилича на нея!!! И не мога да се оттърся от усещането, че има нещо неистинско в лансираната теза, че "Тренера поръчал изнасилването на Мая ,за да отмъсти на Таня, защото го била отхвърлила като мъж.....    newsm78 Crossing Arms Thinking Naughty

Последна редакция: пт, 07 сеп 2012, 02:00 от dyvaromi

# 33
  • Мнения: 2 545
Като гледам двете последни промо-та имам усещането, че тази есен ще е доста гореща  Heart Eyes в известно отношение Embarassed...

Отново не виждам Пол да има някакво участие в софийските събития. Thinking Вероятно наистина скоростно е отлетял за НЙ, без да се срещне и разговаря с Таня, без да разбере какво се случва с нея и Мая, и най-вече какво е направил добрият, стар Кирил Коцев. Вероятно това ще го направи и лесно манипулируем от него и обяснява приятелско-деловия разговор в кабинета му.

Ненамесата на Пол вероятно ще се окаже решаваща и за "потъването" на Мая... Горкото дете, да намериш баща си не винаги е добра новина, по-важното е какъв баща ще откриеш в негово лице. Но поне е случила на майка, която е готова и в ада да влезе заради нея.

Хареса ми сцената, в която Иванов разпитва Гончев... Виждаме, че тук Иванов все още поддържа имиджа си на лош - сякаш не му се нагледахме цял втори сезон... Crossing Arms  Не стига, че изражението му е такова, ами и са го пременили в черно. Много силно внушение... Да се надяваме това да е последната сцена, преди Иванов да започне да схваща нещата...
Лично аз предпочитам да го виждам "лош" само към Таня и то в един друг смисъл Joy Joy Joy

Изобщо в последното промо нещата стават доста хард - както в любовта, така и във войната...

Както казваше Алеся... Какво ли още има да става?
А като гледам, Таня дори няма да има време да каже - Шъ видим...
Нещата се случват твърде бързо. Любен Дилов-син ще вземе да се окаже прав - действието явно ще е доста динамично.

Почвам сериозно да се притеснявам, че и епизодите ще трябва да ги гледаме на стоп-кадър newsm78

Последна редакция: чт, 06 сеп 2012, 22:49 от simpatikonia

# 34
  • Мнения: 2 545
Макар и в самия край на днешния празничен ден, реших да ви поздравя с ... едно наистина хубаво клипче, съвсем ново и в унисон с горещата есен на "Седем часа"  Wink!


daniela.qnkova, надявам се да го прибавиш към клипчетата в началото на новата страница и, разбира се,  в подходяща близост до снимката на двамата главни герои Hug.

# 35
  • Мнения: 931
Почвам сериозно да се притеснявам, че и епизодите ще трябва да ги гледаме на стоп-кадър newsm78
Като нищо това може да е таен ход за лансиране на voyo Simple Smile След като видяха, че предварителното пускане не води до нищо друго освен до сериозно пиратстване и сваляне на телевизионния рейтинг, може да са решили да пуснат филм, който да трябва да се гледа на стоп-кадър, за да трябва след серията да го гледаш във войо  Mr. Green

Този, за който обаче съм особено притеснена е Боян! Sad, а и в рекламите на Господарите го няма  newsm78..... явно Распутин така яко го е парализирал ,чееееее......,   дано да не го е "изчезнал" съвсем! Както се вижда от трейлъра, на Нинчето инжекцията й е повлияла не толкова смъртоносно ,колкото сексуално! Wink
Боян ще ми липсва със сигурност Sad
Нинчето определено доста се е развихрила, но май-май не се вихри с Распутин, а с... друга жена. А мястото, където се вихри, е апартаментът на Боян. Може би с на Распутин жена му newsm78

Жената която е в психиатричната клиника ми изглежда да е доста млада за да е майката на Роки! newsm78 Тази в инвалидната количка е по - приемлива за този образ!
Младичка е, наистина, но веднага след нея дават и Оля, която не ми изглежда много по-стара, а е определено майка на Явор. Не се сещам каква друга жена може да е това, която толкова да му се зарадва, освен майка му. А жената в инвалидната количка наистина е различна, но ми е някакси позната newsm78 Не се и сещам за такъв образ, който да можем да очакваме да се появи. Освен да е майката на Нина? Нали тя беше болна?
Продължава да ми се върти обаче, а и като че ли трейлърът го загатва, че Милото, Оля, майката на Роки, бащата на Явор и разбира се, Роки и Явор, са свързани помежду си.

Като гледам двете последни промо-та имам усещането, че тази есен ще е доста гореща  Heart Eyes в известно отношение Embarassed...
Или се опитват да ни заблудят ( ама всъщност само от промотата вече имаме толкова мили, че и по-горещи сцени, че става трудно за заблуда), или се опитват да поправят грешката от втори сезон и бързат да ни кажат, и да ни повторят, че в трети няма да я допуснат Simple Smile

Иванов наистина е визуално променен от черно сако с бяла риза към черна риза с бяла сако. Дали това ще означава, че ще промени и възгледите си? Rolling Eyes В известен смисъл, такава промяна е необходима, за да стигне до въпросните сцени с Таня, които виждаме. Това, което обаче наистина ми харесва, е че го виждаме в действие, а не само да се разнася като клюкарка от Главния до Милото и да чопли моливи пред картата Simple Smile Rolling Eyes

А Пол май наистина няма да оправдае очакванията ни и ще се изплаши от Милото... всъщност, нищо ново под слънцето, няма да му е за пръв път  Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 16 035
Благодаря за новата тема.
Връщам се да чета.

# 37
  • Мнения: 8 218
Иванов наистина е визуално променен от черно сако с бяла риза към черна риза с бяла сако. Дали това ще означава, че ще промени и възгледите си?

Не знам, обаче в трейлъра има един момент, в който дават как човек с черна риза си навива ръкава и отдолу се показва татуировката. Колкото и невероятно да ми изглежда, първото, което ми хрумна беше: "Иванов!?!"

# 38
  • Мнения: 931
Човекът с татуировката е в полицейска униформа - освен ръкава се виждат и джобовете по нея. Предполагам, че черната дреха на Иванов е риза, а не полицейска униформа Simple Smile Това обаче задава един добър въпрос  кой е този полицай, който има татуировка - татуирани познаваме много, но нито един от тях - полицай? newsm78

Последна редакция: сб, 08 сеп 2012, 08:49 от Lulu25

# 39
  • España
  • Мнения: 1 200
Иванов наистина е визуално променен от черно сако с бяла риза към черна риза с бяла сако. Дали това ще означава, че ще промени и възгледите си?

Не знам, обаче в трейлъра има един момент, в който дават как човек с черна риза си навива ръкава и отдолу се показва татуировката. Колкото и невероятно да ми изглежда, първото, което ми хрумна беше: "Иванов!?!"

Аз, откакто се помня в този форум, все дудна, че" има нещо гнило в Прокурора", обаче тук неговият образ е канонизиран за пръв левент ! newsm78 Mr. Green

# 40
  • Мнения: 8 218
Човекът с татуировката е в полицейска униформа - освен ръкава се виждат и джобовете по нея.

Сега го загледах много старателно, мисля, че не е полицай, а от баретите.

# 41
  • Мнения: 4 529



Човекът с татуировката е в полицейска униформа - освен ръкава се виждат и джобовете по нея.

Сега го загледах много старателно, мисля, че не е полицай, а от баретите.

Дали баретите са истински барети и  татуираните полицаи  са действително полицаи или само така изглеждат...  newsm78

# 42
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Иванов наистина е визуално променен от черно сако с бяла риза към черна риза с бяла сако. Дали това ще означава, че ще промени и възгледите си?

Не знам, обаче в трейлъра има един момент, в който дават как човек с черна риза си навива ръкава и отдолу се показва татуировката. Колкото и невероятно да ми изглежда, първото, което ми хрумна беше: "Иванов!?!"

Аз, откакто се помня в този форум, все дудна, че" има нещо гнило в Прокурора", обаче тук неговият образ е канонизиран за пръв левент ! newsm78 Mr. Green

Ааааа, мен не ме слагай сред почитателките на Иванов. Напълно допускам да има нещо тъмно в миналото му и не само Wink

# 43
  • Мнения: 4 936
Ръката с татуировката да е Л. Чаталов - бащата на МироСлав и СлавоМир?

# 44
  • Мнения: 931
Това, че мога да се причисля към феновете на Иванов, не значи, че не допускам нещо "гнило" в неговия образ Simple Smile

Иначе, действително имах предвид "барета" под полицай - просто татуировката се вижда ясно, че се подава под униформа. Много е възможно наистина да е на бащата на Миро и Слав, изигран от Л.Чаталов.

Общи условия

Активация на акаунт