"Къде е Маги?" Нов български сериал по БТВ

  • 66 946
  • 729
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 627





"Къде е Маги"
10.09  - 20:00 ч - БТВ


Животът на успешната, щастлива и задружна фамилия се променя завинаги след изчезването на едно 17-годишно момиче.

Едно изчезнало момиче, дъщеря на богат бизнесмен, ще отключи история, в която една голяма фамилия, ще разплита тайните и проблемите, заровени дълбоко в миналото и в душите. Сериалът не дава отговори, а задава правилните въпроси, които рано или късно, настигат всеки от нас  – Кое е истински ценното в живота? Какво купуват парите? Кога приспиваме мечтите? Какво е любовта и колко струва тя? Какво остава невидимо за очите и кога го забравяме? Готови ли сме да платим за грешките, ако цената е щастието на децата ни? Какво е прошката? Има ли втори шанс и за кого?

Една голяма фамилия е изправени пред най-тежката житейска драма – в едно от семействата от тази фамилия, изчезва най-голямата дъщеря.  По пътя, който ги води към нейното откриване,  Радослав и Вяра Табакови, ще преоткриват нещата от живота. Ще се ровят в себе си и в човека до себе си, за да намерят забравена, отдавна загубена същност, онова което ги прави семейство.  Ще търсят обичта, която им се е изплъзнала в инерцията на ежедневието, която са губили като мъниста от гердан, ден след ден, по малко.

Полицейското разследване на главен инспектор Андрей Чернев, ще се превърне в проводник на пътя обратно, следвайки малките „зрънца” от наниза на живота, които героите са оставили след себе си.  Самотният и отдаден на работата си полицай, ще достигне до неподозирани тайни и в семейството на лелята и чичото на Магдалена - Катерина и Бранко. Изгарящата им любов, която се е превърнала във война, която носи след себе си пагубни последствия както за самите тях, така и за децата им.

Търсенето на Маги ще се превърне в своеобразен път към истинските страхове и дълбоко скритите мечти, които всеки един от героите ще признае пред себе си за първи път. Спокойният и изпълнен с любов живот на Ива и Косьо ще бъде сложен на карта. Невинната лъжа и доверието в близък приятел ще се окажат най-голямoто предизвикателство пред искрената им и отдадена любов.  Докато накрая всеки един от героите ще се изправи пред избор. Кой от тях ще разбере, че никой Бог или съдба не „разрешават”правото ни на втори шанс. Получаваме го, когато сами си „разрешим” да започнем отначало. Стига да сме платили грешките.  И да сме го пожелали наистина.

Сериалът е новаторска комбинация от семейна сага и криминална мистерия. Съчетанието на тези два елемента й позволява достигането до по-широк кръг от зрители. Прецизно развитият елемент на мистерия гарантира желание за проследяване на всеки един епизод от сериала.



Актьори

     
Георги Стайков                   Иван Бърнев        Виктория Терзийска    Александър Димитров                 И много др.


Персонажи

Семейство Табакови - успешният предприемач и бизнесмен Радослав Табаков (Георги Стайков) е щастливо женен за Вяра (София Кузева-Чернева). Табакови имат три чудесни деца. Лора (Илианна Сербезова), Калина (Валери Пахарска) и най-голямата от тях Маги (Евелин Костова), около чието изчезване се заплита интригата в сериала.

Семейство Андонови -  Катерина Андонова (Параскева Джукелова)e бизнесдама, сестра и съдружник на Радослав Табаков (Георги Стайков). Нейният съпруг e архитект Бранимир Андонов  - Бранко (Атанас Сребрев). Андонови имат две деца – Яна (Елизабет Марангозова) и Георги (Борис Лазаров).

Семейство Илиеви - д-р Константин Илиев (Владимир Люцканов) и съпругата му архитект Ива Илиева (Маргита Гошева) силно се обичат и подкрепят. Ива също е сестра на Радослав Табаков (Георги Стайков). Синът им Димитър Илиев-Дими (Александър Недялков) създава немалко проблеми на своите родители.

Полина Павлова (Вики Терзийска) и Андрей Чернев (Иван Бърнев) са двамата разследващи полицаи, които имат за задача да открият изчезналата Маги. Двамата влизат в близки взаимоотношения и със семействата.

Никола Емилов (Александър Димитров) e близък приятел и съдружник на Радослав Табаков (Георги Стайков). Лили Милева (Симона Халачева) е секретарката на Табаков.

Юлия Недева (Мариана Жикич) e най-близката приятелка на Ива Илиева (Маргита Гошева).

Трейлър
                                               
"Къде е Маги" ще се излъчва всеки ден от 20ч



П.п  : Не намерих тема за сериала и за това се осмелих да пусна  , за първи път ми е , не ми се сърдете ако съм сбъркала някъде

Последна редакция: вт, 11 сеп 2012, 12:01 от koricimu

# 1
  • София
  • Мнения: 627
Дано има успеха на "Стъклен дом" който също беше в понеделник  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 503
Само да не стане като "Мисия Лондон". Много реклама , продъниха ни ушите и накрая нищо особено.

# 3
  • Мнения: 14 830
Ще гледаме ,ще видим
Дано да е хубав

# 4
  • Мнения: 106
Като чуя заглавието на филма все се сещам за историята с Магърдич и ме напушва на смях...Та  още отначало съм предубедена и няма да го гледам.

# 5
  • Мнения: 124
А кой е продуцента?БТВ ли?
Ще го гледам в очакване на началото на октомври и др. сериали който следя.

# 6
  • София
  • Мнения: 627
А кой е продуцента?БТВ ли?
Да Simple Smile

До колкото разбирам аз , сериала май е копие на друг /латиноамерикански/ с подобна тематика  Thinking
Очаквам го с нетърпение , най вече защото е български. Довечера ще пиша отзиви Peace

# 7
  • Мнения: 0
Този сериал няма да е от най-качествените според мен.

# 8
  • Мнения: 534
Мерси за темата, koricimu    bouquet

И на мен ми е любопитен сериала, а и жанра крими драма ми е любим. Сценарият ми напомня любимия Туин Пийкс  Heart Eyes (гледах наскоро и нов подобен - The killing, доволно интересен). Тук ще имаме изчезнало момиче, може и да не е убито  Thinking (така, че ще се питаме кой отвлече/утепа Лора Палмър  tooth  Crazy Joy, в по-реална драма обаче, без намесени военни, извънземни и свръхестествени феномени  Crazy ). Интересна ще ми е нашата трактовка - семействата, тайните от миналото, скритите извратении на героите и т.н. ... Нещо свръхоригинално, невиждано и нечувано едва ли ще е, аз очаквам единствено интересна драматична история, любопитни образи и убедителна актьорска игра, ако може и в динамично темпо  Naughty

# 9
  • Мнения: 37
Не мисля, че този сериал ще има същите внушения каквито имаше в the killing.

# 10
  • Мнения: 534
Няма смисъл да Фърляме боб tooth  , ще видим довечера за кО иде реч Grinning (иначе тук май нямаме кандидат за губернатор  Wink, ма знай ли човек некой от героите мой да драпа за У парламента  Joy Joy Joy )

# 11
  • Мнения: 14 830
Довечера от 20:00 до 22:00 ли ще бъде или само 1 час

# 12
  • София
  • Мнения: 627
Довечера от 20:00 до 22:00 ли ще бъде или само 1 час
Казаха 2 епизода че ще пуснат днес  Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз мисля да гледам довечера първата серия и тогава ще видя дали ще го следя Simple Smile
Мерси за темата и информацията    bouquet

# 14
  • Мнения: 10
Аз мисля, че може да ни изненада приятно този сериал.

Общи условия

Активация на акаунт