Подсъзнанието може всичко 52 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 65 477
  • 740
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 185
мина ми интервюто, благодаря момичета.
баш по средата и ми хвръкна копчето на сакото
rotfImbo rotfImbo rotfImbo страшен знак, изгуби копче, за да намериш работа

вчера така се наТЕСах, че вечерта като се сванах doh
а знаете ли, че си има отделна темичка за ТЕС?????

# 406
  • Мнения: 1
 Скъса ли ти се копче - ново гадже  Flutter  Joy
 За всеки клуб по изтрещялост съм "за"  Mr. Green

# 407
  • София
  • Мнения: 2 967
Скъса ли ти се копче - ново гадже  Flutter  Joy
 За всеки клуб по изтрещялост съм "за"  Mr. Green



 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 408
  • Мнения: 1
AAAA и аз не пускам То4е и сладурка никъде. Тука ще говорите са ТЕС- а искаме и ние да четем smile3534  и само за малко да  изчезне човек и вие сте обсъдили всички теми на света, имам да наваксвам   bouquet newsm03 newsm62

# 409
# 410
  • Мнения: 4
 newsm51 Вчера подписах трудовия си договор !
Благодаря ви за подкрепата !!! Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Нека ви се сбъднат всички мечти !  bouquet  bouquet  bouquet

# 411
  • Мнения: 2 193
Честито !Много положителни емоции на новото работно място !Дано всичките ти колеги са усмихнати  bouquet

# 412
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
newsm51 Вчера подписах трудовия си договор !
Благодаря ви за подкрепата !!! Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Нека ви се сбъднат всички мечти !  bouquet  bouquet  bouquet
  bouquet  bouquet Laughing

# 413
  • Мнения: 11 737
newsm51 Вчера подписах трудовия си договор !
Благодаря ви за подкрепата !!! Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Нека ви се сбъднат всички мечти !  bouquet  bouquet  bouquet
Честито!  bouquet

Момичета, видях по-назад за желание при ПЪЛНОЛУНИЕ. Извинявам се, че отново питам, но не намирам на първа страница за писане на желания при пълнолуние.

# 414
  • Мнения: 3 416
Merelenda ,има ритуали при ПЪЛНОЛУНИЕ,но желания се пишат на НОВОЛУНИЕ. По принцип. Ако имаш усещане обаче,че сега е момента-пиши.

# 415
  • Мнения: 11 737
Merelenda ,има ритуали при ПЪЛНОЛУНИЕ,но желания се пишат на НОВОЛУНИЕ. По принцип. Ако имаш усещане обаче,че сега е момента-пиши.
Да, ритуалите ги намерих, а желания и аз пиша при новолуние. Просто споменаха в темата преди страница, две за желания при пълнолуние и се обърках.
Благодаря ти! Hug
Нищо не пречи да опитам и това.

# 416
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета с позитивни мисли!
И аз да се запиша към тази тема. Накратко как започна всичко за мен: По принцип винаги съм била много борбен, много позитивен и общителен човек. Всичко, което съм искала, съм го постигала..до преди известно време.  Няколко години имах адски мъчителна връзка, в която вложих всичко и повече от това, на което мислех, че съм способна изобщо. Каквото и да правех, обаче, нещата винаги ми се изплъзваха - щастието винаги беше на една крачка пред мен и никога не можех да го достигна. Не можех да се измъкна от тази ситуация и тези няколко години изживявах непрекъсната агония, ден след ден. Чувствах се безсилна, защото каквото и да правех, не можех да променя положението и ме болеше, болеше, болеше.
Накрая все пак се разделихме, но това не беше решение, а по-скоро се получи невъзможност да продължаваме. Около седмица след това получих внезапен пристъп - на първия учебен ден на дъщеря ми във втори клас. Всичко започна да се върти, причерня ми, хората около мен станаха нереални, започнах да се рея и чувствах, че всеки миг ще умра.  Следващите няколко седмици бяха някакъв жив кошмар - почти непрекъснато бях в това състояние, бях в абсолютен шок и ужас, просто не мога да ви опиша. Отидох на лекар и веднага ме изпратиха на психиатър, ходих на един, после втори....Всички казаха, че имам паническо разстройство, че ако не взема мерки веднага, състоянието ми ще стане хронично и няма никога да се измъкна. Изписаха ми антидепресанти и опиати и т.н. Започнах да чета във форумите и съвсем се отчаях - разбрах, че голяма част от хората в това състояние цял живот са на лекарства. За щастие една от най-добрите ми приятелки беше минала през това, пи лекарства една година и се оправи.
Някакъв абсолютен ужас е, ако цял живот си вярвал в себе си и в способностите си, изведнъж да разбереш, че мозъкът ти си прави каквото си иска и въобще не те слуша. А от тези лекарства, които ми изписваха, имах още по-голям страх и изобщо не започнах да ги пия - имах усещането, че те още повече ще ми разбъркат в мозъка. Нещо отвътре постоянно казваше - не, не, не такива лекарства! Така и не изпих нито едно хапче.
В главата ми се появиха най-различни странни мисли, които ми е много трудно да опиша, но най-общо бяха за смисъла на живота, за връзката ми с вселената и природата. Започнах да чета такава литература и разбрах, че не съм сама, че много други хора преди мен са имали същите усещания. Веднага с това започна и подобрението. Използвах много позитивни твърдения, започнах да спортувам и да внимавам какво ям, спрях да пия всякакви лекарства изобщо. Кризите бяха все по-редки и по-редки, и накрая се почувствах пак съвсем "нормална". Тогава направих грешката пак да започна връзката си с този човек. В началото всичко беше прекрасно и мислех, че ще полетя, но както може би се досещате, в крайна сметка се достигна до същото състояние и пак се разделихме.
Оттогава насам съм поела в съвсем нова посока. Търся и откривам истинските причини в мен за това състояние и за тази връзка. Започнах и баховите капки, отидох на хомеопат. Много ми помогна Луиз Хей. Сега, по-малко от два месеца след втория път вече се чувствам доста добре. Имам и по-слаби моменти, но чувствам и знам, че съм на правия път. Няма да се предам! Сега е по-лесно, защото вече знам истината и знам, че тя е в мен.
Благодаря на тези, които са прочели поста ми, извинявам се за дългите писания, но е толкова хубаво да споделиш с някого. Благодаря ви още веднъж!

# 417
  • Мнения: 1
Amaranthine , ще се справиш и знай, че не си сама  Hug   bouquet  Добре дошла сред нас  hug

# 418
  • Мнения: 21
Amaranthine, да използвам думите на shiningsmile:
Не само, че не си сама, но тая "попара" на опустошаващата връзка с неподходящия човек тук доста хора сме я сърбали, да не кажа повечето, така че не си сама наистина.
Добре дошла  Hug

# 419
  • Мнения: 185
newsm51 Вчера подписах трудовия си договор !
Благодаря ви за подкрепата !!! Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Нека ви се сбъднат всички мечти !  bouquet  bouquet  bouquet

ПОЗДРАВЛЕНИЯ Hug

Amaranthine, ДОБРЕ ДОШЛА В НАЙ-ПОЗИТИВНАТА ТЕМИЧКА

Герберче, питай на лични за всякакви ритуалчета, мога да те насочвам и в тази и в другата тема на Лени

И НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ, ЧЕ СТЕ БОГИНИ И ВСЕЛЕНАТА ЧАКА ВАШИТЕ ЖЕЛАНИЯ babydust7

Общи условия

Активация на акаунт