Графика на БТ. Моля за мнението ви !

  • 195 536
  • 1 784
  •   1
Отговори
# 1 770
  • Мнения: 285
Миличка,  Hug.
Надявам се много да се зарадваш на най-прекрасния коледен подарък.
А да попитам,аз днес си мерих БТ 30 мин по-рано от обикновено, защото ми се наложи да стана по-рано.Бях чела някъде, че на всеки половин час се добавя по 0.1 градуса,защото се увеличавала температурата.Това вярно ли е? Ако е така, днес в 6.45 БТ ми беше 37.1, трябва ли да си я увелича и да я смятам за по-висока?Вижте ми и графиката ако може.

# 1 771
  • Мнения: 850
      Здравейте , мили момичета , за сега небебеправим , но все пак до някъде постигнах мечтата си за което се борих и ето в събота макар и с доста закъснение се появи МЦ то ми ! Все пак знам , че вие хич не му се кефите , но аз без лекарства не съм го постигала от повече от 1 година  , за това съм толкова доволна !
 Сега продължавам да следя температурата и тези дни ще ходим при доки да оправяме други неща , ще си лекувам една раницка и ще се консултирам за хормоналните изследвания които правих!
  Това е за сега от мен на всички стискам палци и дано тестовете са само с  EFP
  Хубава седмица !

angel1 , миличка аз знам че БТ то се мери след поне 4-5 4аса сън , но това за повишаването с градус не съм гочела !  Thinking

# 1 772
  • Мнения: 22 880
Миличка,  Hug.
Това вярно ли е? Ако е така, днес в 6.45 БТ ми беше 37.1, трябва ли да си я увелича и да я смятам за по-висока?Вижте ми и графиката ако може.
Не,не прибавяй,отбележи,че си я мерила по-рано в бележките.

# 1 773
  • Мнения: 285
Да, спах повече от 4 5 часа, но реших да питам и за това,защото не ми беше ясно.Благодаря ви!А и аз чакам още 2 3 дена и ще правя тест,защото вече едвам издържам от напрежение.

# 1 774
  • Мнения: 22 880
Да, спах повече от 4 5 часа, но реших да питам и за това,защото не ми беше ясно.Благодаря ви!А и аз чакам още 2 3 дена и ще правя тест,защото вече едвам издържам от напрежение.
Ок ти е графиката,кога ще имаш евентуално закъснение?

# 1 775
  • Мнения: 285
Ами на 6.12 тоест в събота, защото цикълът ми е на 28 дни.

# 1 776
  • Мнения: 22 880
Ами на 6.12 тоест в събота, защото цикълът ми е на 28 дни.
Стискам палци да има закъснение,още е рано за тест.

# 1 777
  • Мнения: 285
Ами незнам и ранна и късна да е, само да има две чертички.А ако е ранна била дали мога да си направя теста още днес или утре?Или е рано как мислиш,Деси?

# 1 778
  • Мнения: 22 880
Ами незнам и ранна и късна да е, само да има две чертички.А ако е ранна била дали мога да си направя теста още днес или утре?Или е рано как мислиш,Деси?
Всъщност,като разгледах,май си имала ову на 16-ти ден.Изчакай още малко,знам колко е трудно,но е по-сигурно. Hug

# 1 779
  • Мнения: 1 775
Ами незнам и ранна и късна да е, само да има две чертички.А ако е ранна била дали мога да си направя теста още днес или утре?Или е рано как мислиш,Деси?
Всъщност,като разгледах,май си имала ову на 16-ти ден.Изчакай още малко,знам колко е трудно,но е по-сигурно. Hug
Съгласна съм с ДесиХ2, и аз мисля, че ову-то е на 16-ти ден. Изчакай до събота.

# 1 780
  • Мнения: 285
Благорадя ви, момичета. Добре, че ви има. Hug
Ще чакам, за да не се разочаровам.

# 1 781
  • Мнения: 869

Температурата ми спадна CryИ този месец нищо не се получи.Но въпреки всичко не губя надежда.Но разочарованието ми е огромно,защото този месец за първи път знаех,че всичко е наред с графиката ми.

# 1 782
  • ЕН
  • Мнения: 543
здравейте момичета
бихте ли ми погледнали графиката. вчера бях много зле. вдигнах температура, втрисаше ме на моменти и си разтворих 1 тайлолхот. вчера сутринта я измерих 38,1, но повече от 38 не може да се сложи и я оставих същата като предния ден. според вас да махна ли вчерашната стойност, защото не е реална newsm78. днес съм добре и е вече май по добре и БТ
благодаря ви милички   Heart Eyes

ела79 в бейбиплан има много графики, които спадат и после отново е вдигат. не ги разбирам тия графики и момичета тук определено ще ти дадат добър и точен отговор.аз само ги гледам и се  Shocked .силно се надявам да не дойде гадната вещица.  Hug Hug Hug

# 1 783
  • Мнения: 285
Хей, миличка, не се отчайвай. Може да е еднократен спад и утре да се вдигне. дано е така. Стискаме палци да не дойде на гости лелката.А ти кога имаш евентуално закъснение?

# 1 784
  • Мнения: 619
ela79 съжалявам миличка дано следващият месец ти донесе така чаканата новина  Praynig Hug Hug Hug За съжаление вчера е имало спад на 36.9, а днес е паднала БТ на 36.7, което е почти сигурен знак за идваща М. Но иначе графиката ти е хубава наистина  Hug
mama nani определено вчерашната ти температура е била повлияна от настинката и стойностите и са нереални  Peace Ако я нанесеш ще ти покаже нереални стойности на разницата  Hug

Общи условия

Активация на акаунт