Джансел Елчин с новият проект "Лош път" - (Kötü Yol) - тема 11

  • 29 528
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 14 493
  А , този идиот  Батко май се кани да завихри друга драма  newsm78 newsm78 newsm78
Да видим кой ще е спасителят. Мисля си ,че ще е  Нуран Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes





Последна редакция: чт, 11 окт 2012, 02:17 от sebilMM

# 691
  • Мнения: 14 493
    Лека нощ!

">#t=92s[/video]

                                       

Последна редакция: чт, 11 окт 2012, 02:19 от sebilMM

# 692
  • София
  • Мнения: 7 886
Добро утро  Hug

# 693
  • София
  • Мнения: 30 142
добро утро,

благодарности за 5-ти епизод   bouquet

Искам още веднъж да изгледам 9-ти еп. преди да коментирам, но според мен Кенан бавно, но сигурно започва да усеща нещо към Нуран и се плаши от това. Даже бих казала, че скандалът с Леман не е толкова причината за формалното му общуване с Нуран (според мен), колкото обърканите му чувства  Tired

# 694
  • Мнения: 8 404
Добро утро. Hug Hug Hug

Шатци, Hug
За серията  bouquet

Лек ден на всички. Hug

# 695
  • Мнения: 14 493

     Здравейте Hug

Шатци Heart Eyes тази сутрин  си много щедра Laughing и кафе ,и чай.Докато гледам 5 серия ще изпия и двете  bouquet


Снеже Hug
Мише Hug


Спокоен и топъл есенен ден Hug

# 696
  • Мнения: 14 493


                   Hug Hug Hug Hug Hug


# 697
  • Мнения: 8
Добро утро,драги мои  Hug Hug Hug
Шаци,убаво кафе,чај,колачиња.....немам приговор  Hug   bouquet
5 та еп.уште сношти касно ја изгледав (убаво е со превод да се гледа),Благодарам на Шаци и на тимот кој го прави тоа за сите нас  Hug   bouquet
Размислував дали е фер односот на Кенан према Леман  newsm78
Како започнала нивната врска незнаеме,што ги врзува толку многу сеуште не ми е јасно ама љубов не е никако  newsm78
Кенан со тоа што ја сожалува,крие од неа многу нешта...дали е тоа добро за Леман?Не...но не е и за Кенан добро.Таа врска (не е љубов)само вегетира.
Леман, дали е повеке љубоморна на Нуран заради улогата во филмот или заради страв дека Кенан се интересира за друга жена  newsm78
Расчистувањето на ваква формална врска што побргу ке биде најкоректно,колку и да боли вистината,лагата е лош пријател  Thinking

# 698
  • Мнения: 14 493

   Това е човекът ,който на живо ще ни срещне утре вечер с Джансел Laughing

# 699
  • Мнения: 2 154
Добър ден!  Hug Hug Hug
Рими, Мише, Hug благодаря ви за резюмето и превода му на 9-ти епизод!   bouquet   bouquet   bouquet
Благодаря на всички момичета, работили по превода на 5-ти епизод!  newsm51  newsm20
Хубав ден!  Hug

Скрит текст:
Момичета, за няколко дена се изнесох от къщи, досаждам на щерки и зетьове, та ще си изгледам преведения епизод и 9 -тия след няколко дни.

# 700
# 701
  • София
  • Мнения: 7 886
Отбора на седмицата  newsm78 на gazoz лигата  Laughing

# 702
  • Мнения: 14 493


  Аз не зная за какво става дума тук ,но не може да става сравнение  между тези мъже. #Crazy #Crazy #Crazy
  То просто няма място за мислене -№1 е Джансел -другите са за фон hahaha hahaha hahaha



# 703
  • Мнения: 14 493
Браво бе....!!!
Шатци  Heart EyesДжансел в средата на отбора на седмицата - най вероятно  № 12, 13 .
Ама то няма  значение -Важното е че
Отбора на седмицата  newsm78 на gazoz лигата  Laughing

играе и то отлично и ФУТБОЛ

# 704
  • София
  • Мнения: 7 886
А тука кой е номер едно  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт