Раждане в Окръжна Болница "Св.Анна" град София

  • 267 204
  • 2 198
  •   1
Отговори
# 1 620
  • Мнения: 2 192
Само да вметна, че АГ, при която се следях, не хареса записите на тоновете от Окръжна, били твърде кратки и бла-бла, трябвало като продължителност да бъдат поне 20 минути. Не знам колко е вярно, в бивш. "Тина Киркова", където изражда тя, искат 20 лв. за записите. Реално, ако раждаш в Окръжна, по-дълги няма да ти трябват.

# 1 621
  • София
  • Мнения: 195
Само да вметна, че АГ, при която се следях, не хареса записите на тоновете от Окръжна, били твърде кратки и бла-бла, трябвало като продължителност да бъдат поне 20 минути. Не знам колко е вярно, в бивш. "Тина Киркова", където изражда тя, искат 20 лв. за записите. Реално, ако раждаш в Окръжна, по-дълги няма да ти трябват.
Е как ще ги хареса , щом си ходила в Окръжна , а не си си платила при тях , само да питам майките родили в Св.Анна , когото си с избор на екип в каква стая настаняват , във всяка стая ли има баня и WC или са общи , има ли изобщо право на избор за стая нещо като ВИП да кажем .

# 1 622
  • Мнения: 58
Има 2 стаи със собствен санитарен възел. Едната е с 2 легла , а другата с 1. Тези, които раждат с избор на екип ги настаняват там. Имаше обща баня и тоалетна за останалите стаи, обаче не съм много сигурна дали нямаше поне мивка в другите стаи. Аз бях в стаята с едно легло и при мен мн често нямаше топла вода, майката от другата вип стая също се оплакваше, че рядко има топла вода. Не знам дали е бил моментен проблем, защото по време на нашия престой бяха някакви рекордни минусуви температури навън. Та може проблемът да се е дължал на някакви аварии. Ако може майките, които са раждали по-скоро да се включат с актуална информация Simple Smile

# 1 623
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Родих преди 2 месеца за втори път там, с избор на екип при др Жекова. Първият път ме настани самостоятелно, сега аз не исках. Иначе ако се уговорите - няма проблем, стига стаите да са свободни.

# 1 624
  • София
  • Мнения: 982
Във всички стаи има баня и тоалетна.Във всички стаи, където се превеждат майките с бебета има мивка, повивалник и маса за памперси и кремчета. Има отворени врати, който може да посетите и да зададете всички въпроси, кото ви интересуват.

# 1 625
  • София
  • Мнения: 550
Правилно, не са само две стаите със собствен санитарен възел. Иначе аз лично и двата пъти се радвам, че не бях сама в стаята, по-добре е с компания  Peace

# 1 626
  • Мнения: 2 289
А може ли просто така да отидеш и да родиш там без избор на екип?

# 1 627
  • София
  • Мнения: 550
Разбира се, че може. В поста си съм написала, че тоновете са безплатни дори и да не плащаш за екип. Просто отиваш и казваш, че си в девети месец и искаш там да раждаш и идваш за тонове.

# 1 628
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
А може ли просто така да отидеш и да родиш там без избор на екип?
Във всяка държавна болница можеш да родиш без да плащаш каквото и да е.

# 1 629
  • Мнения: 1
Здравейте на всички ! Моля някой да сподели мнение или впечатления от доктор Димитър Димитров, гинеколог в болница св Анна.

Благодаря !

# 1 630
  • Мнения: 1
Мили момичета, искам да изкажа своята благодарност за милите думи,които чета за себе си. Това ме вдъхновява още по- силно да обичам и практикувам професията си на акушерка с любов. Натъжавам се, като чета за  оскърбени и обидени майки по една или друга причина.  Ако имах правомощията бих променила политикана на някой неща,но ги нямам. Бъдете живи и здрави и много радости да топлят сърцата Ви!

   здравеите как може да се свържа с вас за една консултация искам да Раждам в Окръжна Болница

# 1 631
  • София
  • Мнения: 6 559
Здравейте на всички ! Моля някой да сподели мнение или впечатления от доктор Димитър Димитров, гинеколог в болница св Анна.

Благодаря !
Силно положителни ! И трите деца съм родила при него - близнаци и после 3-то.
Секцио съм раждала и двата пъти, та не зная доколко ще съм полезна, но докторът е компетентен, надежден, спокоен, професионалист и много готин характер. Аз съм силно привързана към него.  Simple Smile

# 1 632
  • Мнения: 1
Здравейте,
Аз родих преди 3 седмици в окръжна. болница. Бях с избор на екип с доктор Жекова. Очарована съм от отношението на всички (от санитарките до докторите) с изключение на една млада акушерка. Но освен доктор Жекова, която е страхотен доктор има и акушерка Диди (за съжаление не и знам фамилията), която е много внимателна, интелигентна и мила жена. Още веднъж хиляди благодарности.
Не мисля, че отношението към мен е заради това, че съм платила, защото лежах за задържане през месец август и тогава беше същото (аз тогава реших да раждам там).
Всяка стая има баня и тоалетна с изключение на стаята, в която те изкарват след секцио. Аз щях да съм в самостоятелна стая, но помолих да бъда с още една жена и така и стана.
 Успех на всички бъдещи мама.

# 1 633
  • Мнения: 1
Може ли да ми дадете телефон за връзка с доктор Жекова!

# 1 634
  • София
  • Мнения: 195
Може ли да ми дадете телефон за връзка с доктор Жекова!
Кой от окръжна е спец в секциото , дайте мнение моля ви , аз преди мислех за Дачева , но за нормално , сега обаче може да се наложи и секцио , та кой е специалист в тази операция . Дайте препоръки .
И деня и часа на отворени врати кога беше ?

Общи условия

Активация на акаунт