"20 dakika"-"20 минути"- нов проект на Ay Yapım с Туба Бююкюстюн- 2 тема

  • 61 211
  • 746
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240

"20 МИНУТИ"
нов проект на Ay Yapım
с участието на Туба Бююкюстюн
от ноември по Star TV

Партньори, за които досега се говореше:
Енгин Акюрек

Eнгин Алтан Дюзатан

Сечкин Йоздемир


Сценарист - Kerem Deren (сценарист на Езел)
адаптация на ‘The Next Three Days’


Животът на щастлива семейна двойка се преобръща когато съпругата е обвинена в убийство и попада в затвора. След поредното неуспешно обжалване съпругата обмисля самоубийство, а съпругът е решен на всичко за да помогне на жена си и съставя план за бягство от затвора.

Последната  информация за проекта:
Керем Чатай, директор на Ya yapim, е потвърдил в телефонен разговор с една от админките на страницата на феновете на Туба Бююкюстюн, че преговорите с Туба във връзка с нейно участие в един от новите проекти на Ya yapim продължават и те не са публикували в пресата никакви детайли, защото все още договор не е подписан.
Той добави, че Туба Бююкюстюн е поставила някои условия преди да приеме предложението им и че те са ги изпълнили. Така че те нямат проблеми и само чакат решението на Туба.
Превод: Bagi
Приятно чакане на новини за проекта!


# 1
# 2
  • Мнения: 10 240


Крюела, едно Рина е достатъчно!  Peace
Да ни върви на усмивки в новата тема!
И на новини!
  kaffeetrmker_2

# 3
  • Мнения: 0
Рина, адмирации за оформлението на темата!  Hug
Вече нямам търпение за новини.  Crossing Arms Затова и не подкрепям стачката от миналата тема. Направо ме пишете стачкоизменник.

# 4
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Привет в новата тема  wavey Ринка    bouquet

Круела, ти май само и само да си в опозиция се писа и стачкоизменник То и аз не съм много по стачките, та ще ти правя компания.



Аз още се надявам на тази комбинация, макар че процента това да се случи е ако не нулев, то сигурно минусов.
И все пак, неведнъж и два пъти съм мятала кристалното си кълбо, през прозореца.

# 5
  • Мнения: 10 030
Здравейте! Hug
Ринка  Hug благодаря за темата!   bouquet
Все ми се струва, че партньор ще бъде актьор, за когото досега не се говореше, ама ще видим... hahaha
Приятен ден и забавлявайте се!  Hug

# 6
  • Мнения: 0
hrissi_sz , мен тази комбинация ме довея тук, но и моя боб показва, че няма да я бъде галиба?!  Thinking То и самия колаж си го показва. Ако Туба и Енгин се прегърнат снимката няма да се получи точно така. Струва ми се, че Туба е по-ръстова дама.  Peace На мен звездите ми говорят като на lina_4 , че ще е някой съвсем непознат.  Thinking Въпреки някои пристрастия съм навита точно на този вариант.  Peace

# 7
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Круелита, то и мен тази комбинация ме довя. Даже ако бъда хептен откровена, беше заради главния актьор, но ако има сериал, ще остана заради вас. Много приятна компания се заформи. А и единият от слуховете е, че сериалът ще е кратък. Демек, без ластици.

И колкото и да е прав боба ти, и кълбото ми, все пак много ми се искаше да ги видя заедно.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Привет джанъмки  Hug Инфо йок, теми чок  Wink Laughing голям кеф! Ринка, супер си мила, че ни угаждаш на акъла и пускаш нова тема  Hug

Аз ще си гледам сериала и с Енгин, и без  Wink, важна ми е Туба. Кво да правя, мъже бол, Туба е една  Laughing Ама ако тя отпадне  Thinking Ще си пиша заради вас  Joy, че кой да и прави опозиция на Круела



# 9
  • Мнения: 0
Като сме се отворили на откровения да си призная и аз. Вече сме се разбрали, че каквото си споделим в тази тема си остава между нас.  Wink В момента не гледам сериозно нищо и същевременно много неща.  #Crazy Значи нищо като хората, а надничам почти навсякъде. На верев карам Oyle Bir Gecer Zaman Ki, Kotu Yol, Krem, Huzur Sokagi, понякога "Аси" по Диема, чат-пат "Пепел от рози" и всичко това отгоре-отгоре. Бях се засилила на Muhtesem Yuzyil, но не. Нещо не ми се занимава с хареми и интриги. Силно се надявам този проект-фантом да тръгне и да не бъде повече от 20 епизода. А, и да ми хареса, че с тази меланхолия дето ме е обхванала не е сигурно.  ooooh! Може да е от есента.  Thinking



zlatinag , точно ми е настроение за опозиция сега.  Crossing Arms

# 10
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Круела, каква меланхолия джанъм  Hug, я се вземи в ръце. И само дето му се опъваш на ВВ-то, ако питаш мен потопи се смело в харемските интриги.  Wink На мен ми подействаха доста освежаващо.

Злати  Hug дано поне слуха за твоя Алтанчо излезе верен.

Ако спретнете един два рунда двете,  box  Наемам се да съм ви рефер  tooth Доколкото ви познавам, накрая аз ще съм нокаутираната  Joy


- Ей, бг-мами, намерете ми един партньор, че тия продуценти от много избиране, ще ме оставят без.

# 11
  • Мнения: 0
Дори не е меланхолия това моето, ами е направо падение.  ooooh! За да разберете до къде съм изпаднала - забравих да спомена, че миналата седмица изгледах "ЦЯЛ" епизод на "Дързост и красота".  Shocked Hug #Crazy И понеже не бях го гледала от години без малко да им вляза в темата да питам кой, кой е?!  ooooh! ooooh! ooooh!

# 12
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
.... че миналата седмица изгледах "ЦЯЛ" епизод на "Дързост и красота".  Shocked Hug #Crazy

Скрит текст:
И аз, и аз  Joy  Joy  Joy  Joy Бях на гости на баба ми преди месец. И като започна Д и К, заряза всички семейни клюки, увеличи телевизора на макс и ме забрави. Все още си личеше кой кой е, въпреки че повечето приличаха на восъчни фигури от толкова пластики. Честно казано успях да се въведа в действието за 2 минути и половина, макар че не бях гледала серия поне от 15 години.  ooooh! След още 15 години ще изгледам още една.

# 13
  • Мнения: 367
   Добър ден момичета  Hug Интусиаски сте всички за новият проект на Туба. Peace

   И най вече Рина,че пуща нова тема. newsm51 newsm51 Тя си знае колко много сме и благодарни!

   Аз съм уверена,че проекта ще стартира и който и да е партньота й,това ще го изтреля на върха,както стана със всички до сега!

    Затова и Туба ни казва - ДЕРЗАЙТЕ!!!

  

   Лека и приятна седмица и новини за проекта  Hug Hug

# 14
  • Мнения: 2 645
Ринка,топвам се и аз в новата тема и ти благодаря,че ни даваш тази възможност

Круела,ти наистина си много изпаднала

 Ако аз бях гледала един епизод от Дързост и красота,щях също да питам кой кой е

Обаче и аз като Хриси ти казвам,че е доста освежаващо да се потопиш в дворцовите интриги.
Сега разбирам,че и Хриси е поизпаднала

 та се чудя дали да не изгледам и аз една серия,че да не се деля от колектива

да падам докато е време,че ако почне нещо ,няма закога


Иначе тая съвсем,ама съвсем малки надежди,че ни лъжат и накрая Туба наистина ще играе с ЕА.Просто си мисля,че за този проект са идеална двойка,но каквото такова.

                                 

Скрит текст:

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт