Как бихте постъпили вие?

  • 8 354
  • 134
  •   1
Отговори
  • Мнения: 81
...

Последна редакция: ср, 26 сеп 2012, 10:18 от karityyy

# 1
  • Мнения: 89
Ще спиш на едно легло със свекъра+мъжа ти +бебето когато се роди? Shocked
Сега бащата на детето ти с баща си на едно легло ли спи? Нямам думи.

# 2
  • Мнения: 81
бебето ще си има креватче. Но да ... така стоят нещата Sad
Забравих да спомена, че баща му така хърка, че аз изобщо не мога да мигна.
Освен това ние разчитахме на един друг апартамен- да му направим ремонт и да идем там, но майка му ще иде там, и вуйчо му не иска да знае - казва, че майка му ще отиде там и ако искаме можем да живеем с нея- но тя не е много с всичкия си и за щяло и нещяло се бие- може след една минута да реши, че бебето я дразни и да го набие. Sad

Последна редакция: вт, 25 сеп 2012, 13:16 от karityyy

# 3
  • София
  • Мнения: 8 011
Обстановката, която описваш, звучи абсурдно. Защо той не дойде при теб, където живееш?
И аз да съм на мястото на баща му, и аз няма да съм в луд възторг. Те и без теб са дядовата ръкавичка, нищо чудно, че е кисел.

# 4
  • Мнения: 1 545
Не,не !!! Разговаряли ли сте по въпроса да си наемете квартира? Дано да имате такава възможност.
Не бих приела нито в една стая,камо ли и свекъра ми в моето легло...
Теб те чакат безсънни нощи,а роди ли се бебето,такава куча камара е немислима.

Колкото до отношението-направи кафе примерно и му кажи,че искаш да разговаряте.Попитай го директно дали има някакво специално отношение към теб,защото ти имаш усещането,че си нежелана.Няма нужда от остър език и скандали,съвсем добронамерено.Може да е обикновена ревност.

# 5
  • Мнения: 81
Защото майка ми не го понася и не иска той да стъпва тук- отделно , ако дойде баба ми ще вдигне лудия скандал и с вуйчо ми най-вероятно ще се изпобият..
Sad(( Значи да не ходя там?
Нямаме никаква възможност за квартира- ще живеем от заплатата на мъжа ми, докато бебето стане на няколко месеца, за да мога да работя- това са 650 лв. :/ и тогава евентуално ще изтеглимнякакъв кредит, за да си вземем жилище
Аз съм наясно, че трябва да се лиша от супер много неща- но не е нещо ново за мен- от 6-7 месеца не съм похарчила стотинка. Единствените разходи, които правя са за храна

# 6
  • София
  • Мнения: 8 011
Звучиш като да сте много млади. Седни и поговори хубаво с майка ти, мисля че това е единствената алтернатива към момента.

# 7
  • Мнения: 81
ами аз съм на 19 той е на 25. Иначе с майка ми неведнъж съм обсъждала въпроса- аз съм добре дошла, но той никога.  ooooh!

# 8
  • Мнения: 1 545
Направо ми идва да ви поканя у дома...

Подкрепям милинка,нямаш голям избор...
Ученичка ли си?Явно не работиш.Не знам как виждаш нещата,но едно дете не се гледа само с любов,то идва с много разходи,дори да е само най-необходимото.

# 9
  • Мнения: 81
завърших- тази година съм студентка. За разходите ми е ясно :/

# 10
  • София
  • Мнения: 23 193
на мен ми звучи най-добре сякаш всеки да си е у тях си  Rolling Eyes
това с някой си баща в едно легло  Confused
а като студентка нямаш ли някаква възможност за общежитие, таксите са поносими, а условията са прилични в сравнение с това, което описваш.

# 11
  • Мнения: 81
ами то кандидатстването за общежития отдавна мина. А и мисля, че като живуща в София май нямам право, а + това в общежитие ще съм с някой друг студент или студентка и това автоматично изключва тази възможност

# 12
  • Мнения: 1 545
За семейни общежития става дума.

# 13
  • София
  • Мнения: 23 193
семейните ги настаняват отделно, и могат да кандидатстват по всяко време стига да има място.
живуща в софия е разтегливо понятие, като нямаш ти собственост имаш право мисля на общежитие.
но това най-достоверно е ако се провери на място.

на мен като живяла със студенти и студентки ми звучи по-нормално така, отколкото с на мъж ми баща му и баба му  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 81
погледнах какво се изисква- трябва да имаме сключен брак... а ние нямаме такъв. :<

Общи условия

Активация на акаунт