Подсъзнанието може всичко 53 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 67 276
  • 746
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1
Така е Клем4е децата са най - важни. Много мои приятелки имат този проблем и аз се опитвам да им обясня,че това зависи лично от взаимоотношенията на двама човека както и от това дали е временно. Има такива, които така поддържат връзката а има такива, които просто си отмъщават. Аз се радвам за сега, че има диалог. Въпроса не е пряко за мен а за моя позната, на която се опитвам да помогна, колкото и трудно да е това.
Пожелавам ти скорошно "изправяне на карака smile3525 smile3522"

# 196
  • Мнения: 79
За някои е по-ниска,за други по-висока,но си е стена,която за съжаление почти винаги изглежда безкрайно висока...
Така е и при мен сега,и стената не е една... от мен зависи как ще я премина /и дали въобще ще успея,но това е друг въпрос/.
Няма универсална истина,книга или учение...
Всичко зависи от това колко високо ще ни издигнат крилете ни,за да преминем стените...
Няма нужда да прелиташ на стената, всяка стена си има врата, дано скоро да видиш твоята  Praynig  Hug   remybussi

shiningsmile Благодаря ти Hug
Дано поне вратата да е отключена,че трябва и точния ключ да търся Mr. Green
А в капана,в който съм попаднала /със сигурност сътворен от моите мисли/ - сигурно трябва чудо да се случи,за да се измъкна.... Наистина ми трябва чудо Praynig

Вчера докато умувах над това получих покана за ТЕС-семинар през уикенда. Надявам се да имам сили да отида. Трябва да се справя - САМА /много ми харесва сравнението - като Барон Мюнхаузен - да се хвана за косите и сама да се измъкна от блатото/

Последна редакция: вт, 23 окт 2012, 09:50 от Lily Rose

# 197
  • Мнения: 79
Наистина ми трябва чудо Praynig
Lily, че ти самата си едно чудо, не ти трябва друго.  Hug Поредицата "Лили Чудото" не е ли посветена на теб?  Laughing
Мислиш в правилната посока: както казват Илф и Петров - делото по спасяване на давещите се, е дело на самите давещи сеNaughty

# 198
  • Мнения: 79
verano azul,
shiningsmile и всички останали феи
Благодаря ви,че усмихнахте деня ми!

verano azul,аз също искам денонощието да е 48 часа.Това често го повтарям,но досега никой не е одобрил искането ми  Heart Eyes

Клемче,  Hug и не загубвай вярата си,че скоро детенцето ти ще бъде здравичко,усмихнато и пълно с лудории. Hug
Мисля си,че силните хора не са тези,които се примиряват с действителността и продължават да страдат, а тези които продължават да показват вярата си,дори и в трудните моменти.

Последна редакция: вт, 23 окт 2012, 10:38 от Lily Rose

# 199
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Усмивката

Какво означава тя?

Усмивката не ни струва нищо, но тя ни дава много....

Тя обогатява този, който я получава, без да прави по-беден този, който я дарява.

Тя трае само миг, но споменът за нея остава завинаги.

Усмивката създава щастие в семейството, подкрепя доброжелателността в бизнеса и е парола за приятелство.

Тя ободрява изморения, окуражава обезкуражения и е светъл лъч за тъжния.

Усмивката е най-добрата противоотрова за тъгата и тревогата.

Тя не може да бъде купена, измолена, взета назаем или открадната, защото тя е нещо, което няма стойност, ако не е дарена от сърце.

Някои хора са твърде изморени, за да ви дарят с усмивка. Дарете ги вие с вашата, защото най-много се нуждае от нея този, който я няма!
(неизвестен английски автор)


# 200
  • Universe
  • Мнения: 1 556
ВЯРАТА, КОЯТО МЕСТИ ПЛАНИНИ

 
     В живота си непрекъснато се натъкваме на планини - в нашия живот, финанси и здраве - натъкваме се на експерти, които ни казват, че няма да оздравеем. Ние често се молим за нашите планини на Бога: „Господи, моля те, премахни този страх, направи така, че детето ми да оздравее” и т.н. и да, добре е да се молим, да молим Бога да ни помага, но когато се изправиш пред някоя планина, не е достатъчно само да се молиш, не е достатъчно само да вярваш, не е достатъчно само да си изпълнен с позитивни мисли - ето ключа: трябва да говорите на своите планини.

     В Марк 11:23 Иисус казва: „Ако някой каже на тая планина: дигни се и се хвърли в морето, и не се усъмни в сърцето си, а повярва, че ще стане по думите му - ще му се сбъдне, каквото и да каже.”

      Днес някои от вас се молят за неща, на които трябва да говорят. Няма нужда вече да се молите за този страх, а трябва да кажете: „Страх, повелявам ти да напуснеш! Няма да те допусна в живота си.”  Вместо да молите Бог да ви изцели, започнете да говорите на болестта: „Болест, ти нямаш право да си в тялото ми, аз съм син на най-висшия Бог и ти не си добре дошла тук. Не те моля да си отидеш, не те моля да ми направиш жест или услуга - аз ти заповядвам да напуснеш тялото ми!

      Ако искате да имате вярата, която мести планини, трябва да говорите на своите планини. Ако вие не говорите на своите планини, вашите планини ще говорят на вас. Ако сте изпълнени с всички тези негативни мисли, никога няма да оздравеете и да сте добре, бизнесът ви няма да върви както трябва. Когато вашите планини говорят на вас, вие или ще седите и вярвате на тези лъжи, или ще се изправите и ще кажете: „Ей, я чакай малко. Аз управлявам тук и няма да позволя на моята планина да говори на мен! Планина, аз ще кажа на теб: Премести се! Ти няма да ме победиш!”


   Цялата статия - ЦЪК


verano azul, Lily Rose, прехвърлете част от задачите си на Главния мениджър на Вселената и си освободете часове за вас  bouquet (Не забравяйте да добавите по здравословен и и/или по най-добрия за мен начин  Hug, да не получите болничен Wink)

Делфи - за кармата - карма има, но тя не е константа иначе би се обезсмислило идването ни на Земята  Hug Всевишният, Вселената, или Висшата сила, ни е дала безброй варианти, за да я променим, въпросът е дали ще се възползваме от тях (т.е. урокът се повтаря докато се научи. В момента на научаването му той изчезва от живота ни - тогава кармата е прекъсната   :bouquet )

Та, ако прекалено често има ситуации, в които си задавате въпроса "Защо пак на мен?" - помислете какъв е урока от това ПАК Hug

Набързо го обясних, но надявам се, че идеята е ясна  Laughing Heart Eyes

Прекрасен и усмихнат ден   bouquet



Господи, дай же ты каждому чего у него нет.
Умному дай голову, трусливому дай коня,
Дай счастливому денег и не забудь про меня.





# 201
  • Мнения: 21


Когато Лени се появи, слънцето изгрява!
Лени, благодаря ти, че се появи точно в този момент.  Hug Hug
Клеми, Лили Роуз, всички, които имате нужда, не се отчайвайте.
През последните 5 години аз самата минах през ада, сама си го бях сътворила. Не мога да върна баща ми, изгубените надежди на младостта, нищо не мога да върна. Да продължавам да се самосъжалявам ли, или да изплувам на светло и да направя новия си живот по-добър?
Няма да стане тая, откакто казах точно както Лени казва: "Аз сама решавам!", нещата изглеждат по различен начин.


Горе главата на всички! Ако мислите, че вашите проблеми са най-големите, мога да ви предложа моите веднага, но съм сигурна, че след това ще си искате вашите собствени  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 202
  • Мнения: 7 201


Когато Лени се появи, слънцето изгрява!
Лени, благодаря ти, че се появи точно в този момент.  Hug Hug
Съгласна ... Hug Hug Hug

Много мъдри неща прочетох, благодаря ви!  bouquet

"Не мислете, че вие сте единственият човек, който има проблеми!Решаващият въпрос обаче е: Аз проблем ли имам или проблема съм си аз?Наблюдавайте се напрекъснато когато възникне проблем.Ако вие сте проблема може да го разрешите с положително мислене.Ако проблема се дължи на нещо друго, тогава Вие трябва да си промените отношението към това нещо."

от Марио Оховен - "Магията на успеха"

# 203
  • Мнения: 185
ДОБЪР ДЕН, БОГИНИ, ОБИЧАМ ВИ, ДНЕС ЩЕ БЪДЕ ОЩЕ ЕДИН ПРЕКРАСЕН ДЕН babydust7

Клемче, първо почвам с теб Hug, прегръщам те и пращам много положителна енергия на детенце,
не съм споделяла до сега нито с теб, нито с другите БОГИНИ, но моето малко БОГИНЧЕ е асматиче от 3 години, имаме си ТЕЛК и лежахме много пъти в болници (включително и във Варна), един ходжа ми отвори очите навремето, каза ми "детето ти е попивателна, ти си толкова стресирана в момента......, на нея се отразява твоя стрес" и така си беше, сестра ми току що се беше събудила от 26-дневна кома, бях погребала баща ми, а пък бащата на детето ми...., въобще не е за споделяне къде беше.Взех си поука и почнах да се пазя от този гаден СТРЕС.
Клемче, знам, че ти е тежко, че си плакала, докато са му слагали абоката, че не си се наспала, че си мечтаеш за един хубав душ, но някой ден ще откриеш положителните неща в ситуацията.
Аз в болниците разбрах, че моята "лидерка" е много жалостива (само чакаше да отида до WC-то и тичаше да дава вода на оставените сами ромчета-бебенца и само да й замиришеше някое, ау, горките санитарки, трябваше веднага да отиват да сменяват памперси, иначе моята не ги оставяше нито да говорят, нито да дишат Joy), 2 пъти ми е лежала полужива в ръцете, е, ако не беше така, щях ли да благо-даря по 15 пъти на ден на когото се сетите, че имам най-прекрасното дете на света, а да знаеш колко тънкости от кухнята на медицината научих Rolling Eyes, и пак в болниците се научи да се грижи за мен: "злато, искам да се изкъпя", "добре мамо, изкъпи се, аз ще те пази" (да не влезне някой, докато се къпя, как така някой ще гледа майка й по организъм).
Е, последния път, което всъщност беше през 2009г й заявих, че повече в болница няма да влизаме и явно съм го заявила и на Вселената, защото така и стана, не че не сме боледували, но сме се справяли и без болници, само с денонощните мед. центрове.
Деа, вчера си намерих страхотно късметче на улицата, от тези дето ги дават с кафетата, точно навреме дойде, защото и аз съм в ситуацията на твоите приятели Mr. Green
"Приятелството съществува между равните, между господаря и роба приятелство няма"
За добро или за лошо ината ми винаги е с мен, понякога ми помага, понякога ми пречи, но в повечето случаи ми е помагал, Телец съм с аксцендент Скорпион Joy, еми ако ще си играем с партньора на господар и роб (моля без други асоциации освен горе посоченото от мен с приятелството), то не си заслужават усилията, звучи ми като избиване на комплекси.
Лени, БЛАГО-ДАРЯ БОГИНЬО, току що изгоних планината на "лошите" финанси от погледа ми и направо от живота ми thumbsup
....и дракончето Руди слуша предимно дъщеря ми doh, мен само понякога
....а Архангел Задкиел е невероятен за изгубени вещи, така че горещо го препоръчвам
много дълъг стана поста, тъй че
КОНЕЦ
(останалото за после newsm48)

# 204
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Та, ако прекалено често има ситуации, в които си задавате въпроса "Защо пак на мен?" - помислете какъв е урока от това ПАК Hug
Мисля усилено, но ако урокът е "Защото не съм достатъчно голяма кучка" Mr. Green, започвам сериозно да се разколебавам в истинността на целия морален и етичен  фундамент, с който съм закърмена. Разбираш ли, стараейки се да не трупам лоша Карма и да спазвам Вселенските Закони, аз се самопрецаквам във всяка секунда. Което и води до перманентния когнитивен дисонанс, в който съществувам.


"Приятелството съществува между равните, между господаря и роба приятелство няма"
newsm20

Обичам ви за всичките мъдри неща които изписахте. Усмихнат ден! Heart Eyes babydust7

# 205
  • Мнения: 298
Момичета бях ви изгубила от доста време,за това няма да казвам нищо,че нямам време да прочета всичко.

# 206
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Та, ако прекалено често има ситуации, в които си задавате въпроса "Защо пак на мен?" - помислете какъв е урока от това ПАК Hug
Мисля усилено, но ако урокът е "Защото не съм достатъчно голяма кучка" Mr. Green, започвам сериозно да се разколебавам в истинността на целия морален и етичен  фундамент, с който съм закърмена. Разбираш ли, стараейки се да не трупам лоша Карма и да спазвам Вселенските Закони, аз се самопрецаквам във всяка секунда. Което и води до перманентния когнитивен дисонанс, в който съществувам.



Да си кучка не е лошо нещо Peace  Според мен самопрецакването идва от енергийната натовареност на израза

Като кажеш Гала (онази на Дали), спокойно можеш да й сложиш познатия епитет кучка. Обаче Галя е жената, музата, любовницата на Дали, изкарали 53 години заедно  

 

Та.... ставаше въпрос за мисъл-формите, насадени в главата ни  Heart Eyes


To4e, Mam4е, mama na Sani   newsm51И аз съм човек и аз его нося    newsm18  341uu 

# 207
  • Мнения: 185
Лени, обичам те Богиньо  love001 hug, последния ти пост го приемам лично (досега си търсих онлайн гаданията в твоя сайт, а то отговора ми бил постнат тук и то естествено от теб Joy)
я сега познай как се казвам hahaha (със сигурност не се казвам Салвадор Дали rotfImbo)
и познай как се държах последния месец и половина с един човек, въпреки че го оперираха от перитонит дори  angel008
и познай какво ще направя за да не съм самопрецакана (зачерквам всичко и ГО почвам отново този човек) dancing
а 53 години, хм, мисля да изкарам като Богиня с Вас (това е чааак до 86-тата ми годишнина)
ха-ха-ха
ДНЕС НАИСТИНА Е ЕДИН ПРЕКРАСЕН ДЕН  bouquet
относно неправилните мисли ето ви нещо много поучително за тях
http://vbox7.com/play:dff3b04035
познайте момичето какво си мисли, когато спират песента й, а всъщност........това се случва ЗА НЕЙНО ДОБРО
....ПЪК И ПЕСЕНТА Е ПРЕКРАСНА И ЗАСЛУЖАВАТЕ ДА ВИ ПОЗДРАВЯ С НЕЯ Hug Hug Hug Hug

# 208
  • Мнения: 48
Леле, колко много сте изписали, и то все хубави неща, върху, които наистина да се замисли човек Благодаря на всички   Heart Eyes, много ми е хубаво тук, с вас  Hug

klem4e, детенце трябва вече да се оправя  Naughty, виждай го в мислите си здраво, усмихнато, игриво........., такова и ще бъде   Hug

# 209
  • Мнения: 0
Здравейте мацки!
Прочетох набързо последните няколко страници,че бях изостанала и четейки притчата за талантите в съзнанието ми изникна нещо,което пише близо до пещерата на Иван Рилски в Рила,а именно: Искайте и ще ви се даде;
               Търсете и ще намерите;
               Хлопайте и ще ви се отвори
                                    Евангелие от Матея 7:7

Кlem4e желая ви бързо възстановяване и междудуругото защо не отидеш в църква и да поръчаш една молитва за здраве.ДВА лева струва и само казваш имената за когото я искаш,а като оздравее детето може направо да го заведеш да му я прочетат на място.Аз така,от време на време минавам през църквата и поръчвам за здраве независимо дали има някой болен или не.Хубаво да се чете и на големи празници ,а в петък тъкмо е ДИМИТРОВДЕН. Здраве,Късмет, успех и лека нощ на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт