Подсъзнанието може всичко 53 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 67 275
  • 746
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 72
Аз съм в тази тема от 2010 година, но в повечето време само чета, не ви изпускам и за момент. Искам да споделя, че се опитвам се да простя на някои хора, но не ми се удава. Преди години прощавах с лекота, но сега колкото и да се старая не мога. Рози и Рози незная как си успяла и ако можеш сподели. Опитвала съм разни техники за прошка, но при мен не действат, т.е. за момента си мисля, че са подействали, но след време обидата, несправедливостта с която се отнесоха към мен се връща. Зная,че ако се отдалеча от тези хора ще е всичко наред защото, когато съм си у дома( в друг град) болката не я чувствам така, но като ги видя всичко се връща отново. Да уточня, че тези хора засегнаха интересите на децата ми и това не мога да забравя. Вече се чудя аз ли съм лош човек и не успявам да се справя с това чувство. Не искам да е така. Имам прекрасен съпруг и деца, за което съм благодарна и ако успея да се справя с това, което ме мъчи смятам,че много други желания ще ми се реализират. Ако някой може да ме посъветва за някоя техника, която е дала резултат ще съм много благодарна. А колкото до даването и получването е точно така ,както не си спомням кое момиче назад в темата казваше,че като поиска нещо обещава друго в замяна. И аз съм го изпробала и съм сигурна,че е така. Heart Eyes

Последна редакция: вт, 30 окт 2012, 16:41 от Raboteshta

# 286
  • Мнения: 1 422
Raboteshta , миналото ми е безразлично - и положително, и отрицателно. Има значение днешният ден. Ако днес някой човек ме наранява, отстранявам го от живота си, каквото и велико добро да ми е сторил в миналото. Ако днес някой човек е до мене, каквото и да се е случило в миналото, значи аз тогава съм преценила, че не е велика драма и съм го оставила до себе си. Та този човек днес за мене е ценен. Ако съм имала проблем, но не съм реагирала и сега се терзая, значи се терзая заради себе си, а не заради човека и неговите действия - заради моето бездействие. Тогава действам в момента, в който се уловя, че съм заклещена в този капан. Това е моят начин.

# 287
  • Мнения: 1
 По повод на даването и получаването си позволявам да копирам един пост от дриймленд, може и тук да е бил публикуван, но е хубаво да си го припомним Simple Smile
За желанията и Вселената. Кореспонденцията на Маша.

Кореспонденция между Маша и Вселената


 
-Мила Вселена! Пише ти Маша Ц. от гр.Москва. Аз много-много искам да бъда щастлива. Дай ми, моля те, мъж – любим и любещ, и дете от него, момченце, а аз, от мен да мине, няма да си сменям работата с друга, на която ще ми плащат повече и до която ще ми е по-удобно да пътувам. С уважение, Маша.
 
-Скъпа Маша! Честно казано, се почесах по тила, когато видях редовете за работата. Даже не знам какво да кажа. Маша, ти съвсем спокойно можеш да си смениш работата, пък аз междувременно ще ти потърся мъж. Късмет! Твоя Вселена.
 
-Уважаема Вселена! Благодаря ти за бързия отговор! Но… моята баба ми е казвала – който много получава, от него и много се изисква. Ами ако изведнъж получа и това, и другото, а ти в замяна ми отрежеш крака, докато преминавам през трамвайна линия, например? Не, я по-добре така да се разберем – аз си сменям работата, получавам мъж, но в замяна съм готова да живея цял живот под наем в панелка. Какво ще кажеш? Твоя МЦ
 
-Скъпа Машенка! Смях се с глас, като прочетох това за крака. Баба ти е имала предвид съвсем друго – от този, който е награден с много способности, таланти, знания и умения, хората очакват много. А на теб ти е отредено двустайно жилище в Подмосковието, купувай със здраве. Крака си го остави за себе си. Твоя Вселена.
 
-Скъпа Вселена! По принцип, се зарадвах, като прочетох за крака. НО: ще имам мъж, дете, любов, жилище и крак. В смисъл, кракА. Какво ще ти дължа за всичко това? Маша.
 
-Маша! Уффф… Защо разговаряш с мен така, все едно съм някаква данъчна служба? Молят ме – аз изпълнявам. Някога казвала ли съм ти, че ще ми дължиш каквото и да е? Вселена.
 
-Да! Т.е., не. Просто не може да бъде така, че да МОЖЕ всичко да е добре, разбираш ли? Аз цяла нощ плаках – платих вноската за жилището. Чудесно, с изглед към реката. Сигурно мъжът ми ще е урод. Кажи си направо. По принцип, съм готова за това. Маша.
 
-Скъпа Маша! Бъдещият ти мъж, разбира се, не е Ален Делон, но пък и няма да виси често пред огледалото. Напълно нормален мъж. Тези дни ще се срещнете. И да отговоря на въпроса ти: да, МОЖЕ всичко да е добре. По принцип, ми е напълно все едно дали ми поръчват нещо хубаво или лошо. Достатъчно е само човек да знае какво иска. Вселената.
 
-Уважаема Вселена! А може ли ДЪЛГО ВРЕМЕ всичко да е добре?... По принцип, ако продължава така пет години, съм съгласна и покривът да тече… Цунк, Маша Ц.

-Машенка, ще ти отговоря честно. Може да бъде дълго време. ДЪЛГО И ЕДНАКВО – не. Всичко ще се променя, не се променя само мъртвото. И когато се променя, ще ти се струва, че всичко е лошо. Временно. Цунк, Вселената.
 
-Вселено! Само не крака. Нека по-добре мъжът ми да хойка.
 
-Мария, престани да се пазариш като на арменски пазар, за бога! Аз не отговарям за съдбата, с това се занимават в друг филиал, имат си съвсем други задачи. Моята работа е да предоставя на човека всичко това, което той поиска. Никой няма да ти прати сметка. Ако толкова се тревожиш, можеш всеки ден да се разправяш с мъжа си. Ще започне да хойка. Шегувам се, недей да се разправяш с него!! Имам единствена молба: когато станеш напълно-напълно щастлива, ще ти се освободят сили. Ти шиеш прекрасно. Започни да се занимаваш с пачуърк, твоите изделия ще украсят всяка къща, ще радват хората. С уважение, В.
 
-Скъпа моя! Днес подскачах от радост. Разбира се! Ще направя всичко така, както кажеш. Аз СЪС СИГУРНОСТ ли няма да ти дължа нищо? Предложиха ми още по-хубава работа, а онзи младеж от кафето ме покани на среща. Йессс!! (не, това е невъзможно, това е невъзможно… купих си шевна машина) Целувам те!
 
-Скъпа Маша!
Всичко е наред. МОЖЕШ да правиш каквото искаш, в рамките на Заповедите и Наказателния кодекс. И никой няма да те наказва за това. Напротив. Ако не мрънкаш, ние всички (Управление № 4562223) само ще се радваме. Мрънкалата само увеличават ентропията, знаеш. И разправията с тях е голяма. Да си призная честно, аз от тях се обривам. Засега те оставям. Имам тука една поръчка за еднополови тризнаци, и пак се пазарят, предлагат си в замяна здравето. Притрябвало ми е тяхното здраве… Твоя Вселена. Пази си крака! Майтааап!
 
-Вселена, здрасти, как си там?
Нарекохме щерката Мира, в твоя чест (на руски Мироздание - Вселена).
Уших най-хубавото на света пачуърк покривало, спечелих първо място на една изложба и получих покана за събор на майстори по пачъурк в Бали. Заминаваме цялото семейство. Сутрин се събуждам, птички пеят...
Понякога си мисля - с какво заслужих такова щастие?
Твоя Маша. Поздрави от съпруга.
 
-Маша, здрасти!
Със смущение си признавам, че леко пообърках нещата със сина, който поръча, но гледам, че и така си щастлива.
Да си щастлив е нормално. Възприемай го не като подарък, от който ти секва дъхът, а като спокоен фон на твоя живот. А дъхът понякога секва от такива дребни неща, които всеки получава, без да моли за тях: това не е моя работа - да карам птичките да пеят под прозореца ти. Това по подразбиране се полага на всеки, нещо като базов пакет. Твоята работа е да ги чуеш и да почувстваш това, което чувстваш... Тази именно способност те прави щастлива.
Това е, нататък мисли сама...
Пиши, ако има нещо.
Твоя Вселена.

# 288
  • Мнения: 1 422
shiningsmile, когато някога си се срещнем наживо в този живот (кой знае пък може и да стане), ще те черпя сладолед, а дотогава....



И това

# 289
  • Мнения: 21
shiningsmile,
Не знам дали си пуснала тото, ама ако не си, утре отивай  smile3513 smile3532 smile3532
Болна съм, съответно днес леко кисела, влизам вкъщи, отварям форума, отварям темата, и какво да видя!
Първо ми се стори много дълго, ама хайде от мен да мине, прочетох го.
О, чудо, как така стана, че е точно това, от което имах нужда?!  Thinking Thinking

 Hug Hug Hug
И аз ще имам да те черпя, нещо ти върви напоследък май!  newsm51 newsm51

# 290
  • Мнения: 0
Momi4eta molq vi pomagaite ,predi malko vdignah temperatura,38,5 ,a nqmam nikakvi priznaci za tova,mnogo sym pritesnena za6toto kyrmq i malkata,molq daite mi syvet kak da q svalq po byrzo,BLAGODARQ predvaritelno Hug

# 291
  • Мнения: 1 351

Точно обратното!!! Вселената ти казва да си отвориш душата и да приемеш даровете на изобилието и всичко около тебе ще се нареди по най-добрия начин. Докато ние "казваме" на Вселената как да стане живота ни, определяме великите си приоритети и омаловажаваме даденото ни, Вселената приема, че ние не искаме нейната щедрост и остава г.уха за всякакви наши молби.

Това важи за всички ни с пълна сила. Детето ти ще оздравее и това няма нищо общо с тебе, твоите желания и твоите стремежи. Това е неговият път. Ти обаче определяш с отношението си какво да се случва в твоя живот. Това го изпитах много конкретно на собствения си гръб.

Успех!



Розичка , това го знам и изглежда доста просто и се стремя да действам така - благодаря за всичко , което имам в живота си . Някои си мислят че съм смахната , защото на практика съм безработна , нямам никакви доходи , в семейството нещата се развалиха ....но аз Благодаря на Вселената ....Сега обаче   някак ми е трудно да благодаря на Вселената за болестта на детето си ...

Благодаря !!!

# 292
  • Мнения: 1
  Рози, прекрасен букет  Heart Eyes А понеже ти си Рози и рози  и всичко ти е и ще ти е покрито с рози, аз си позволявам да ти подаря букет от любимите ми божури :

 

Защо пък да не се срещнем някой ден, неведоми са пътищата на Вселената  Wink Дриймлендки си спретнаха среща, на мен ми е мерак да посетя някоя от следващите. А и обещан сладолед си го търся като наследство  Grinning
 Точе  Hug
Гала, знам от мои близки, че не е проблем да кърмиш с температура  Peace Има линк на първа страница ТЕС- за здраве, вярвам, че ще ти помогне  Hug

# 293
  • Мнения: 1 422
klem4e, че кой те кара да благодариш конкретно за болестта??????????????????

Я да те напрегръщам аз първо барем ти се отворят ушичкитеееееееееееееееееее

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Ти благодари за хубавите неща, които получаваш. С анализи на причини за болестта на малкото същество не се занимавай изобщо. Ами разболяло се. Толкова. Каквато и да е болестта!!!! Защо смяташ, че има някаква едва ли не наказателна причина и че нещо ти се случва нарочно??????? ААааааа?

Сега чу ли ме как врещя  Blush newsm78 newsm78

Ами хората се разболяват по съвкупност от физически, емоционални и ментални причини, причини на средата, причини, които произтичат от времето на бременността. Сега отказвам да пиша тука ферман по някаква психология на болестта, 'щото е 100 часа и съм гладна.

Главното - прегръщам те, прегръщам детенцето ти и ти пожелавам да се отпуснеш. Хайде стига стяганки.

# 294
  • Мнения: 21
klem4e,
Всички разбираме колко ти е трудно в момента, миличка, дори понякога да си мислиш, че те нападаме или не те разбираме.  Hug Hug
Отстрани наистина изглежда като детска игра, но когато си в центъра на торнадото, е трудно да благодариш за всичко като за изпитание, права си.
Всички ще се молим за вас, съмнявам се да има дори един човек тук, който да не се е молил за вас поне в мислите си. Понякога отварям темата точно с мисълта: "Как ли е Клемчето днес?"
Мога само да ти кажа, че съм проляла много сълзи през последните години и всяка от тях ме забави по някакъв начин да проумея как да се измъкна от блатото на самосъжалението. Дори да ти се струва абсурдно в момента, колкото по-положително мислиш, толкова по-добре за теб и всички около теб.
Ако не можеш, поне не мисли за най-лошото.
Наскоро една приятелка в много личен разговор ми сподели, че като била малка, много боледувала. Тя реално била много малка, около 3-4 годишна и системните пневмонии и престоите в болницата не били проблем за нея. Тя реално не си спомня това дори, а само атмосферата в семейството в резултат на това. Бях шокирана от всичко, което ми разказа тя, защото я познавам отдавна, но никога не съм предполагала, че тя дълго време си е мислела, че ако умре, майка й може би ще спре да се притеснява. Не знам дали е случайно, но семейството преживява поредица от автомобилни катастрофи в следващите години, тя се оказва на няколко пъти много близо до смъртта.  newsm78 newsm78
Тя е абсолютен неверник, дори не знае за моите интереси към езотеричното, и ми го каза на чаша кафе ей така, между другото: "Мисля, че аз в голямото си желание да оттърва семейството си от непрестанните грижи за моето здраве може и да съм предизвикала катастрофите. Ти мислиш ли, че е възможно?" Аз бях в абсолютен шок.  Shocked Shocked

Така, че си гледайте живота с малък Тошко (дали Тошко се казваше обаче  newsm78 newsm78), благодари на Господ, дори за това, че сте живи, моли се на Богородица и на когото се сетиш, и ако можеш, забрави, че сте болни, безработни и всичко такова.  Hug Hug Hug

# 295
  • Мнения: 185
абе жена, ти се побърка покрай този бронхит на детето, какво е това "НО благодаря на Вселената" bambam
-трябва ли да работим за да имаме доходи?- НЕ, НЕ ТРЯБВА (днешната ситуация в България през погледа на моя милост БОГИНЯТА, е че разни самоНЕдооценили се по-малки от нас пикльовци решават кога и колко заплата да ни дадът, е, не мерси
-трябва ли да имаме съпруг, защото така е прието за нормално?- НЕ, НЕ ТРЯБВА, знаеш ли, когато нямаш вече съпруг узнаваш на колко хора си била и си блян, как тези хора ще обяснят на бляна си колко е невероятна и уникална, ако знаят, че на вечеря тя може би споделя преживяното от деня със съпруга си
-трябва ли да гледаме напред, когато детето се разболее?- ДА, ТРЯБВА, невъзможно нали, когато се върна към нашите престои в болници виждам, че си точно мое копие клонинг от тогава, ама, ако не бяха пустите болници и пустата диагноза астма, нямаше да я запиша на народни и латино танци за да си развива дробчето и съответно нямаше да разбера какъв талант има моето БОГИНЧЕ за латино танци (прегледай ми снимките, когато имаш време да видиш колко е щастлива на концерта)
ГЛЕДАЙ ПОЗИТИВНО НА НЕЩАТА, МОЛЯЯЯЯ ТЕЕЕЕЕ smile3525  love001
докато пиша, виждам, че и Рози е долетяла с метлата да те.... devil
момичета-кокичета, утре е хелоин, ПРАЗНИК, ЙЕЕЕЕ smile3535 newsm57  261uu

# 296
  • Мнения: 1 351
Във всички ваши думи намирам не само подкрепа , а нещо много по - важно : мъдри думи , които да ме измъкнат от тази ситуация , които да ме отрезвят , да се взема в ръце и да видя изходът. В този момент съзнанието ми е замъглено и наистина съм ви много благодарна за всичко   bouquet

# 297
  • Мнения: 1 422
Рози, прекрасен букет  Heart Eyes А понеже ти си Рози и рози  и всичко ти е и ще ти е покрито с рози, аз си позволявам да ти подаря букет от любимите ми божури :


  bouquet Hug Heart Eyes Пък божурът е цветето на сбъднатата и споделената любов пък!

# 298
  • Мнения: 1
  bouquet Hug Heart Eyes Пък божурът е цветето на сбъднатата и споделената любов пък!

Ей, пък как съм уцелила   Hug  
 Ох, аз и любов  rotfImao Ама хайде, с Вселената сме приятелки, говорим си често и съм й благодарна, няма да се оплаквам  Laughing  Както разчистих всички блокажи, грешни мисловни и поведенчески модели относно парите  newsm28 така ще се захвана и ще изчистя и тези за любовта  newsm75  Току-виж се появил принцът на коня  smile3540   Mr. Green
 Клемче  Hug Пращам ти много позитивна енергия да оздравее бързо Тошко и да се изясни картината в живота ти  Praynig
  Да се похваля с нещо дребно, ама хубаво- навън стана студено, пък си се разхождам с тънък шлифер. Днес след работа влизам в магазина, в който очаквам да си намеря яке, разбира се, намирам точно такова каквото искам отдавна и като модел, и като цвят, пък и ми става идеално Flutter Дадох определената сума с леко сърце, благослових парите, благодарих им, че ми послужиха така добре и ги призовах да привлекат още много техни събратя в портмонето ми  Grinning А до преди половин година си броях стотинките за всяко нещо и едвам изкарвах до заплата. Не че сега съм забогатяла  Rolling Eyes
Пиша го във връзка с това, че  искам така леко да ми се получават нещата и в личния живот и в работата (там се забелязва подобрение). Но пък се старая да живея в настоящето и да не се оплитам в мисли по-далечни от това какво ще правя утре  Whistling
  

# 299
  • Мнения: 1 422
Момичета, много се вълнувам. Най-накрая го започнах моя исторически ремонт/ освежаване/ променяна на дома. Цяла година почти (от февруари) е в развитие.... То и нали сто и петдесет неща се помениха при мене.... Ама пък всяко зло за добро. Ако наистина го бяхме направили през пролетта, щеше да е само пребоядисване, а сега ще е и промени изцяло на баните цветово. Едно време аз не си ги направих, както си мечтаеш, заради разни други хора, ама сега ми е паднало на кефа  Blush Heart Eyes . След сто мерения и чертаения на проекти днес си пуснах запитване да ми дадат оферта за плочките, което на практика значи да ми дадат цена, за да платя тази седмица. Камионът се очаква с плочките да дойде към след 2 седмици и се започва чук-чук троп-троп промянаааааааааааа!! Много съм щастлива! Мивките са ясни, защото едната я запазвам, а другата ще бъде точно като първата. Тоалетните чинии са си същите като тип. Ваната новата е малко по-къса, за да ми е точно, каквото аз си го искам  Laughing Батериите ми са много хубави, така че и тях си запазвам. Имам една идея за премятане на кърпите, но ще я финализирам след като всичко друго е готов. Тя е много лесна, защото е за стояща свободна стойка в едната баня. такааааа похвалих се с моите щастливи емоции.

Общи условия

Активация на акаунт