Подсъзнанието може всичко 53 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 67 274
  • 746
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 93
danilu, пращам ти и моята прегръдка и положителна енергия да се намери разрешение за припадъците.

Темата ми помага в много отношения. Забелязала съм, че в труден за мен момент от живота ми все се появява нещо около мен, което да ме накара да преосмисля заобикалящата ме действителност или да погледна по нов начин на живот и случващото се.

Благодаря още веднъж на всички, които пишат тук!

Желая усмихнат, благословен и прекрасен ден!

# 391
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Кои есенции ползваш и откога?

Много се радвам за котенка.

# 392
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Кои есенции ползваш и откога?

Много се радвам за котенка.
Имам само рескю ремеди - по 5 капки в малко водичка и наливам в гърлото. Лекуваме се от последния случай - май стана около месец. Докторите вдигнаха озадачено рамене newsm78, аз проведох един задушевен разговор с мацата, обясних и, че я чакат хапчета доживот, ако продължава да припада и тя май размисли Wink
BTW, това и е втори случай да опровергава официалната прогноза. Първия път трябваше да избира между антидепресанти и ампутация на опашката - познай колко бързо се излекува от ЕМО наклонностите си Mr. Green

Последна редакция: вт, 06 ное 2012, 14:37 от Делфина фон Ю.

# 393
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Аз говорих с д-р Пашкулев, от когото си купувам есенциите. От нета знам, че се ползват само ден-два. Той ми каза, че може да се ползват (специално за зайчето) и цял месец. Направи ми ги със стабилизатор ябълков оцет; не исках да е алкохол. Та от концентрата направих разреждане с оцет и по 10 капки в 250 мл вода в поилката - цял месец. Спомняш си, нали, че се изправи на крака. Ще ти пусна линк на ЛС със статия от ветеринар, който практикува лечение с Баховите есенции. Правих му и комбинации от други есенции, пак за месец.
Есенциите, ако си напипал правилната комбинация, са великолепни.

# 394
  • Мнения: 1 422
Привет ни. Пожелавам ни чудо и наслада

# 395
  • Мнения: 8
Здравейте, слънчеви майки на малки слънца,
Едва ли мога да пиша във всички теми, а и върл форумник определено не съм, затова смятам, че позитивизма като изходна точка е най-доброто място за това.
Тъй като литературите са много, а пътеките индивидуални, мога да споделя моя опит и наблюдения върху някои духовни практики, без да претендирам за изчерпателност или че това, което пасва на мен, ще пасне и на вас.
1. Астрално лечение - енергийно лечение, което изчиства и преформатира множество физически заболявания. Жоао де Деус е такъв лечител. Има и в България хора-портали, но в интернет едва ли ще ги откриете. Момера не знам с какво се занимава, но като се срещна с нея някога ще мога да докладвам. Лекуват се всякакви, без онкологични заболявания (засега). Винаги се работи със свободния избор на човека (което е всъщност и отличител на всички практики от светлата страна). Това не е лечение от типа "колко дни трябва да ходя, за да се излекува еди какво си?". При всеки е строго индивидуално. Леченията с висши енергии обикновено ви "намират" чрез познати/приятели, когато сте готови да ги приемете и наистина са ви необходими. Така че не се кахърете, ако не е сега моментът.
2. Бах терапия - това знаете какво е, а ако не инфо в нета има достатъчно, а добре е да надзърнете и в манифеста на самия д-р Бах "Излекувай сам себе си". Много важно условие е да попаднете на опитен и отговорен терапевт, който да може да разтълкува проблема ви и да ви назначи правилните капки.
3. Самолечителски практики.
- Дона Идън "Енергийна медицина" с картинки и изключително разбираеми обяснения ви показва как да се справите с вътрешните си, респективно и физически проблеми;
- Йога - много вариации. Предпочитам Дийпак Чопра 5-минутката от "Седемте духовни закона на йога." Разбира се, слънчевият поздрав е пожелателен, дори да нямате 5 минути за другите упражнения. Ако упражненията за баланс са ви трудни, пробвайте първо Дона Идън "трите потупвания", отварянето на 7-ма чакра или каквото ви пасва, за да се подредят енергиите ви;
- Вадим Зеланд е достатъчно и първата и втората му книга да видите. Ако са ви тежки, не се притеснявайте! (копирам се от друга тема) Авторът прекрасно обяснява как животът ни е безкраен низ от варианти, които избираме. Но, когато изберем един, той се движи по определен сценарий (т.е. змей, пропаст с крокодили, които приемаш като част от условията, само дето не ги знаеш в началото, кофти). Душата ни има оптимален вариант, т.е. най-добър вариант, в който да се изрази, но когато вече си заживял в един сценарий и разбираш, че не е точно твоя е малко по-трудно, но не невъзможно да избереш нов. Няма абсолютни рецепти. (край на копирането) Зеланд е изключителен в обучението за мисъл-форми или как да движим съдбата си чрез вътрешната енергия на мисълта. Балансът разум-сърце е задължителен и се постига при добро желание.
4. Молитви и обръщения.
- Индивидуалната на мен най ми пасва, но ако нямате настройка за това може и литературни образци;
- Молитвеници (религията е без значение, защото тя е просто път);
- Диана Мечкова, записва послания от светли същности и има прекрасни молитви в книгите й;
- Дорийн Върчу също има някои хубави молитви, но не е точно моя автор.
5. Места и хора за зареждане.
- В България има доста енергийни врати, които са отворени, но много от тях са в тайна (достатъчно е да знаете, че ги има);
- Храмовете ни (не всички) са изключително силни, защото образуват енергийна решетка, която защитава страната и хората ни. Засега ги изследвам един по един (и не само аз), но след време ще опитам да направя списък или пътеводител на храмовете, в които може да се заредите. Зареждането не е свързано с вашата религиозност, но с духовните принципи на вселената и отвореното съзнание - да. (Твърде пространна тема е кои са тези принципи, но вие ги знаете и носите в матрицата на душата си.);
- Природата, особено места, на които ходят малко хора. Природата носи отпечатъци от присъствие, но се чисти бързо. Ако берете нещо е добре да благодарите (но това важи за всичко, което получавате).
- Положителни и светли хора. Обикновено след срещите с тях се зареждате с усмивки, вяра в себе си и околните, искате да творите добро (не само в локалното си пространство); пътят ви се "разгъва" и проблемите се превръщат не в център на живота ви, а в горчиви хапчета, които се налага да преглътнете, за да оздравеете; виждате живота си в цялост от причинно-следствени връзки и често ви залива топлина в областта на високите чакри, или ви минава главоболие, или някое друго временно неразположение. Това се дължи на изградената позитивна връзка, която зависи от вас да запазите и утре, а избирайки да сте положителен и светъл човек в живота си, да предадете нататък, на други хора. Но не забравяйте свободния избор. Той е същностен принцип на Вселената и е добре да внимавате в желанието си да спасявате навред, за да не си причините болежки и проблеми (рефлекси на насилието да помагаш).   

Надявам се да не прозвуча строго и сложно. Светът на светлината все пак е весел свят, в който няма присъди за правилно и погрешно. В него има само любов. А както казва един познат: "Любовта е да дадеш и получиш свобода, искреност и безвъзмездно отдаване."
Когато разберем, че сме свързани, светът ще бъде огрян от светлина. А нали това е представата за рай? Защо да не настъпи и на нашата планета?

Бъдете богати на любов към себе си и към другите, защото само тя не свършва, а се умножава; пренася се навсякъде без такси и паспорти; съгражда планети, без да има строителен материал за това!

Прегръщам ви с тази песен и дано съм ви била полезна: http://www.youtube.com/watch?v=6MetfG9Ik8g

# 396
  • Мнения: 1 351
 tiarina , много ми е интересно да науча още неща за енергийните места във България , както и за такива църкви . Ако имаш инфо -моля те дай ! Миналата година май месец бях на уж такова място , но освен напрежение и главоболие - нищо друго не усетих. По моему би трябвало да изпитам спокойствие и любов , а някак си тогава ме беше обвзел  повече страх  любопитство и най- вече главоболие ..
 Какво е усещането на такива места ?
 Когато ангелите ми бяха на гости получавах много знаци , но изпитвах страхопочитание , особено като се стъмни- направо се чувствах като дете в тъмна стая.

Ех, момичета - толкова много ви обичам че нямам думи , а пък такова чудо ме хвана , че като се изкашлям и  smile3550 .
Обичам виииии Hug

# 397
  • Мнения: 3 118
- Положителни и светли хора. Обикновено след срещите с тях се зареждате с усмивки, вяра в себе си и околните, искате да творите добро (не само в локалното си пространство) .....
Ти си такъв човек!
Благодаря ти!  Hug Hug Hug

# 398
  • Мнения: 8
tiarina , много ми е интересно да науча още неща за енергийните места във България , както и за такива църкви . Ако имаш инфо -моля те дай ! Миналата година май месец бях на уж такова място, но освен напрежение и главоболие - нищо друго не усетих. По моему би трябвало да изпитам спокойствие и любов , а някак си тогава ме беше обзел  повече страх  любопитство и най- вече главоболие ..
Определено не са като твоите усещания, освен ако не си душа-мазохист.Simple Smile Около Варна малко съм обикаляла, но в твоята география бих препоръчала Китен (леле и сега като се сурнат ония ми ти туристи.Simple Smile А за храмове - в Царево на хълма, Приморско църквата, Китен параклиса. Други в района не се сещам. В южна България знам повече места.
Определено усещанията ти са коректив. Ако ще и енергия да се сипе на парцали, това не е твоето място сега или изобщо. Може да се дължи на хора в храма, на хора около храма, на твоето моментно състояние.
Когато се срещаш с по-високи енергийни вибрации главоболието е налично понякога, защото "адаптомера" ти е с друга настройка. Това не трябва да те притеснява. Напрежението, страха са отново показателни, че трябва да изчезваш.
Изначалният страх и изобщо всички видове страх (вкл. вина) блокират сетивността. Най-чистото влизане в храм според мен е с любопитството на дете. Всеки го носи в себе си, просто въпрос на желание да си го спомни.
Всеки има различни усещания, но определено са подобни на срещата със светли хора. Това са индикациите за вашите хора и места със сигурност.Simple Smile
И пак споменавам: няма универсални пътеки, рецепти.
Понякога просякинята от улицата може да е вашия учител, а не звездата от ТВ-то, която всички славословят.

Усмивки и топла и влюбена вечер!


# 399
  • Мнения: 1 422
.... По моему би трябвало да изпитам спокойствие и любов , а някак си тогава ме беше обвзел  повече страх  любопитство и най- вече главоболие ..

А ти недей си измисля какво "трябва". Мястото, както и самата енергия, няма тебе да пита каква да е  Laughing Просто се отвори като празен съд и остави да тече през тебе. Чувствата ти са отражение на контакта с обкръжаващото, но защо смяташ, че то трябва да е спокойно. Може да имаш нужда от буря.

# 400
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Миналата година май месец бях на уж такова място , но освен напрежение и главоболие - нищо друго не усетих. По моему би трябвало да изпитам спокойствие и любов , а някак си тогава ме беше обвзел  повече страх  любопитство и най- вече главоболие ..
 Какво е усещането на такива места ?
 
И при мен се получава така. Не е точно страх, по-скоро е усещането, че трябва да се махна от там на секундата. В църкви е най-зле. През лятото колеги ме замъкнаха в "чудотворния" параклис в "Св. Константин и Елена". След две минути вътре ми свърши въздухът.  Стигнах до извода, че долавям не енергията на мястото, а по-скоро болната енергия на хората, които се надяват да оставят там болежките си.

# 401
  • Мнения: 1 351
Като вляза във църква ме избива на рев - отвътре някак си , но изпитвам и задух от останалите хора - искам да ги няма .

# 402
  • Мнения: 1 422
Отговорите за такива състояния идват, когато човек си зададе въпроса "Какво в мене става причина да усещам това?". Контактът с някого ни влияе заради нас самите, а не заради другия човек.

# 403
  • Мнения: 1 652
Клемче, това за църквата и усещането ти ме озадачи. Нямам обяснение. Енергийни места са Рупите, Кръстова гора, Златолист. Особено за Рупите, чувствам се прекрасно там, но не в църквата , а до езерата с водата. Много пъти там съм имала чувството, че съм в друго измерение. Чела съм в една книга, че след счъртта си Ванга е канонизирана в небесата и част от духа й е на Рупите, и нейната задача е да помага на всеки , който отиде там и й се помоли.
Положителните хора- зареждат много, особено ако са повече. Скоро бях в Индия- толкова са спокойни индийците и ти ставаш като тях. Неусетно се нариваш със спокойствие. Така, че е много хубаво да се обграждаме с позитивни хора. Като казах позитивни хора- нямате ли чувството , че тая година е голямо чистене. Аз се изчистих от някои нездрави отношения и хора, които ме караха да не се чувствам добре. И съм доволна.

# 404
  • Под люляка
  • Мнения: 72
бих препоръчала Китен (леле и сега като се сурнат ония ми ти туристи.Simple Smile А за храмове - в Царево на хълма, Приморско църквата, Китен параклиса. Други в района не се сещам. В южна България знам повече места.
 Здравей tiarina, къде повече бих могла да прочета като информация за тези места?. През лятото по четири - пет месеца съм в Китен но не съм знаела, а и от местните не съм чувала че са енергийни центрове. те даже и  не ги посещават / това ми го е казвала жената която поддържа параклиса в Китен/ , а в Приморско благодарение на рускините кипи много живот в местната църква.

Общи условия

Активация на акаунт