Попово

  • 18 923
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 254
 Я имали сме си тема за Попово newsm44 суперрррррррр newsm44   Та за мен Mr. Green Аз съм Илияна-чиста поповчанка,натюрел Mr. Green Живях 3 години в София,от където ми останаха мили спомени и много приятели  bouquet Сега съм си пак тук обаче комплект с мъж и малка фурия tooth
 С koketka се видяхме на кафе вече, Safo ти си наред smile3521

# 16
  • Мнения: 1 113
зу, ще ми бъде много приятно! Grinning
Между другото кокетка ми изклюка, че децата ни ходят в една и съща детска градина, само че са различни групи.

# 17
  • Мнения: 254
 Ами аз такова......  EmbarassedЧетох ти постовете Embarassed извини ме за което Embarassed И разбрах за градината. Задълже трябва да се видим на кафе като си свободна Simple Smile Аз не работя и само меря улиците все още Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 153
Здравейте и от мен
Аз имам село до Попово и то е Славяново,като малка ходех до града и познавам само центъра,случайно минах този месец през Попово и ми се видя много запустял,направо се чудя какво правят хората там Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 254
Здравейте и от мен
Аз имам село до Попово и то е Славяново,като малка ходех до града и познавам само центъра,случайно минах този месец през Попово и ми се видя много запустял,направо се чудя какво правят хората там Rolling Eyes
А стига бе #Crazy Родата ми е от Славяново.Колко е малък светът

# 20
  • Мнения: 1 153
 Grinningда малък е светът,даже вчера се върнах от там бях за укенда.
Забравих да кажа че и на Иванча съм ходила,там перяхме килимите и ловяхме раци.
Зу а ти ходиш ли си на Славяново,аз жиивея до климатичното

# 21
  • София
  • Мнения: 1 444
Здравейте момичета, как е любимото градче и вие?  bouquet

# 22
  • Мнения: 254
Grinningда малък е светът,даже вчера се върнах от там бях за укенда.
Забравих да кажа че и на Иванча съм ходила,там перяхме килимите и ловяхме раци.
Зу а ти ходиш ли си на Славяново,аз жиивея до климатичното
Ходя си на две седмици, защото баба ми гледа малката понякога. Живеем до църквата. Трябва някой път да се видим.
Здравейте момичета, как е любимото градче и вие?  bouquet
Супер сме. Тази сутрин кафепихме със Safo много беше хубаво  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 153
Зу нямам нищо против,само да се засечем Peace

# 24
  • Мнения: 554
Здравейте!
И аз да се присъединя към отбора на Поповчанките.
Ант ми каза, че е пуснала тема и аз чак сега я видях.
Аз сега живея в София, където учех, знаете как е, всеки бяга от малките градчета за жалост. Не съм си идвала от май месец и така  ми е домъчняло, но мисля за панаира да съм налице, че откакто бях студентка все тогава беше сесията и от 5 години го пропускам, може би тази година ще помахам крачоли Simple Smile
Поздрави на вас и много се радвам, че има мами от попово тук

# 25
  • Мнения: 1 711
   Чак сега виждам, че темата ми от преди месеци има попълнения. Когато имам време ще чета и пиша пак.

# 26
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Ама си мъча акъла тука,кога ви беше по културному празника,а по нашему сбора? newsm78 Embarassed
....че отговорете на момичето де,я не крийте...че ще идат тежки гости newsm78и аз непомня кога ви беше сбора,а ме интересува  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 113
Не че не искам да й отговоря, ама той, панаира (да си го кажем по градскому), се мени всяка година взависимост от някаква русалска седмица и наистина не знам кога точно ще е. Със сигурност ще е през юни, като науча точно пак ще пиша. А празника на града е на 10.VІ., но панаирът рядко съвпада с него. Ама като нещо можем да си спретнем една форумска среща по него време Laughing

# 28
  • Мнения: 1 711
         Преди няколко дни една позната ми каза, че панаира щял да бъде малко след празника на града. Започвал на 12 юни (Понеделник) и свършвал на 19 юни (Неделя). Не споря за достоверност на информацията.

         И наистина знам,че е на основата на православният календар. Празнува се 40 дни след Великден, затова и всяка година се мени.

# 29
  • Мнения: 1 153
Може ли да ми кажете къде се намира офиса на Мтел ,дали е на центъра? Rolling Eyesако можете да ми уточните точно къде е ,мерси предварително  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт