Коледни подаръци

  • 62 226
  • 984
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 615
Личи си кой няма 10-годишно момиче Wink И през ум да не ви минава да купувате дрехи, колкото и ще маркови да са, на непозната тийнейджърка, а също така и на позната, ако не сте 100% убедени, че не е претенциозна Simple Smile

 Joy признавам - нямам 10-годишно момиченце... с по-малко момче съм. Аз си спомних моето детство, когато имаше голям дефицит на дрехи..... не помислих че времена се променят, децата също.... Сега може би ще се зарадват децата по по-скъпи играчки, като мобилен телефон, таблет....

Виж горното! Wink Замени "дрехи" с "техника" Wink Отделно, не препоръчвам купуването на толкова скъпи подаръци от хора, различни от собствените родители  Peace Детето може и да се зарадва, но родителите може да се почувстват много неудобно в подобна ситуация  Hug

# 91
  • София
  • Мнения: 401
Виж горното! Wink Замени "дрехи" с "техника" Wink Отделно, не препоръчвам купуването на толкова скъпи подаръци от хора, различни от собствените родители  Peace Детето може и да се зарадва, но родителите може да се почувстват много неудобно в подобна ситуация  Hug
Да,наистина е много тънък момента.Не искаме да засегнем никой,а да изкажем благодарност и признание на това семейство,което почти не познаваме,но в момент на нужда,ни помогнаха,а много познати се обърнаха... Нямаме представа от интереси,вкусове и т.н. Живеят сами баба,майка и момичето. Просто нямам идея...Нещо за семейството ли-но какво?
Благодаря ти за линка,но не ми зарежда съответната книжка-явно защото нямам регистрация

# 92
  • Мнения: 15 379
А защо просто не попиташ майката за интересите на момичето й? Тя най-добре ще ти каже какво харесва детето или от какво има нужда.

# 93
  • София
  • Мнения: 401
При опит да попитаме,категорично ни отказват

# 94
  • Мнения: 3 818
Миналата година за Коледа съпругът ми взе от Джъмбо конструктор тип Лего (нямам спомен как се казва конструктора) за малкия - полицейски коли, пожарна, станция някаква в комплект. Доста по-евтино от Лего, затова не очаквах да е много качественна. Обаче в интерес на истината много се учудих, като го сглобявахме. Всички детали си бяха налични и си пасваха там, където трябваше. Сглобените коли изглеждаха много добре. С две думи останах доволна.  Simple Smile

Ние подарихме на малкия от същия тип от Джъмбо един влак, на който локомотивът му е монолитен, но двата вагона, както и гарата се сглобяват, страшно готин е, има и много човечета в него и децата много се забавляват, въпреки че основно майка им го сглобява Laughing

# 95
  • Мнения: 5 513
Миналата година за Коледа съпругът ми взе от Джъмбо конструктор тип Лего (нямам спомен как се казва конструктора) за малкия - полицейски коли, пожарна, станция някаква в комплект. Доста по-евтино от Лего, затова не очаквах да е много качественна. Обаче в интерес на истината много се учудих, като го сглобявахме. Всички детали си бяха налични и си пасваха там, където трябваше. Сглобените коли изглеждаха много добре. С две думи останах доволна.  Simple Smile

Ние подарихме на малкия от същия тип от Джъмбо един влак, на който локомотивът му е монолитен, но двата вагона, както и гарата се сглобяват, страшно готин е, има и много човечета в него и децата много се забавляват, въпреки че основно майка им го сглобява Laughing
Мамчета можете ли да пуснете линкове или снимки на тези играчки?

# 96
  • София
  • Мнения: 59
Мамчета можете ли да пуснете линкове или снимки на тези играчки?

Намерих в интернет точно нашия комплект (кола, пожарна, станция и вертолет), не знам дали все още се предлага от Джъмбо. Ето го
http://www.kraamdenhorder.nl/a-15498610/sluban-brandweer/kazerne … ddingen-m38-bo226

# 97
  • Мнения: 5 513
Мамчета можете ли да пуснете линкове или снимки на тези играчки?

Намерих в интернет точно нашия комплект (кола, пожарна, станция и вертолет), не знам дали все още се предлага от Джъмбо. Ето го
http://www.kraamdenhorder.nl/a-15498610/sluban-brandweer/kazerne … ddingen-m38-bo226
БЛАГОДАРЯ!Хареса ми много.Ще го търся. newsm10

# 98
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
записвам се да ви следя...
Нашето дете е на вълна "хот уийлс" колички...имаме сигурно стотици...от години иска само това да му подаряваме.Е,естествено и други подаръци има,но няма голям афинитет към тях!
Та в тази връзка,сещате ли се за нещо подходящо като подарък??Simple Smile

# 99
  • Мнения: 15 379
Писта Хот уийлс за количките.

# 100
  • Мнения: 5 513
записвам се да ви следя...
Нашето дете е на вълна "хот уийлс" колички...имаме сигурно стотици...от години иска само това да му подаряваме.Е,естествено и други подаръци има,но няма голям афинитет към тях!
Та в тази връзка,сещате ли се за нещо подходящо като подарък??Simple Smile
И при нас всичко е коли и мотори.На другите еднократно внимание.Имаме мнооооооооооооого коли.Обаче всяка нова кола буди емоции като за първа в живота му.Мисля че ако пак е кола но съответстваща за възрастта ще се радва.

# 101
  • Мнения: 3 818
Мамчета можете ли да пуснете линкове или снимки на тези играчки?

Намерих в интернет точно нашия комплект (кола, пожарна, станция и вертолет), не знам дали все още се предлага от Джъмбо. Ето го
http://www.kraamdenhorder.nl/a-15498610/sluban-brandweer/kazerne … ddingen-m38-bo226
БЛАГОДАРЯ!Хареса ми много.Ще го търся. newsm10

Ето това е на мойте деца
http://www.kraamdenhorder.nl/a-24637517/sluban-treinen/trein-station-m38-bo235/

# 102
  • Мнения: 72
Днес написахме писмото до дядо Коледа, и заявката беше замък за понитата еднорози. Намерих този.
http://www.toytownbg.com/?toy=10.4.13880 но ми се вижда малък и си мисля че за тези пари ще мога да намеря някой по хубав. Важното е да има място да се съберат еднорозите.

# 103
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
записвам се да ви следя...
Нашето дете е на вълна "хот уийлс" колички...имаме сигурно стотици...от години иска само това да му подаряваме.Е,естествено и други подаръци има,но няма голям афинитет към тях!
Та в тази връзка,сещате ли се за нещо подходящо като подарък??Simple Smile
И при нас всичко е коли и мотори.На другите еднократно внимание.Имаме мнооооооооооооого коли.Обаче всяка нова кола буди емоции като за първа в живота му.Мисля че ако пак е кола но съответстваща за възрастта ще се радва.
И при нас е така!Всяка нова кола предизвиква невиждан възторг у него....вече обаче ме е страх,че ще дублирам някои....
А за писти "хот уийлс" забравих да вметна,че имаме 4, и то големи и още няколко други... Rolling Eyes Rolling Eyes Shockedвече няма място в детската му,но не дава да ги приберем в мазата или да ги подарим,дори да ги сложим в кутиите им Twisted Evilмалкото ми дяволче.....Simple Smile

# 104
  • Мнения: 5 513
записвам се да ви следя...
Нашето дете е на вълна "хот уийлс" колички...имаме сигурно стотици...от години иска само това да му подаряваме.Е,естествено и други подаръци има,но няма голям афинитет към тях!
Та в тази връзка,сещате ли се за нещо подходящо като подарък??Simple Smile
И при нас всичко е коли и мотори.На другите еднократно внимание.Имаме мнооооооооооооого коли.Обаче всяка нова кола буди емоции като за първа в живота му.Мисля че ако пак е кола но съответстваща за възрастта ще се радва.
и аз така купувам коли мотори и камиони до припадък.За дублиране също се притеснявам.Моя е на 3,6 год.и крия като заспи защото няма място и завъртам кашоните.Притеснено ми е малко за това че само коли "гледа" .Кажи ми твоето дете на колко години е и ако е по голям оказва ли този интерес към колите някакво отрицателно въздействие върху другата част от живота му.То че подаръка ще е кола или нещо от този род е ясно ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт