Професионални серии за коса - тема 42

  • 44 196
  • 755
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 2 044
Момичета,вчера в Модерно даваха някаква процедура с преса която беше с пара и вкарваше някакъв препарат с кератин.Знаете ли за какво става въпрос?Изправяха косата и уж ставаше подхранена и лъскава newsm78Мисля че е това- http://www.youtube.com/watch?v=cXY2YGImpbg

# 361
  • Мнения: 21 275
Момичета,вчера в Модерно даваха някаква процедура с преса която беше с пара и вкарваше някакъв препарат с кератин.Знаете ли за какво става въпрос?Изправяха косата и уж ставаше подхранена и лъскава newsm78
Това ми звучи като терапевтичната преса

# 362
  • София
  • Мнения: 43
Момичета,вчера в Модерно даваха някаква процедура с преса която беше с пара и вкарваше някакъв препарат с кератин.Знаете ли за какво става въпрос?Изправяха косата и уж ставаше подхранена и лъскава newsm78Мисля че е това- http://www.youtube.com/watch?v=cXY2YGImpbg
На мен са ми правили процедура с подобна преса, но арганова терапия, а не кератинова; не е точно като терапевтична преса, загрява си и изправя  Peace

# 363
  • Варна
  • Мнения: 323
Момичета, срещали ли сте из БГ или чуждите сайтове Lisap Fluide Lissant:

http://www.lisap.ca/fr/p_straighten.html

Една приятелка си го е купувала от фризьорката, но са и казали, че вече не се внася Thinking

# 364
  • Мнения: 372
От това, което видях, няма нищо общо с терапевтичната преса.   Peace


Като използвате редовно термозащита как намирате косата си - цъфти ли ,както преди или не (ако изобщо ви е цъфтяла)  Blush  Thinking

Зависи от състоянието на косата. Но при всички случаи пази новоизрастващата коса. Пак опираме до мярката, разбира се.   Peace

Не смятам, че е обективно да давам себе си за пример, защото за целия топъл сезон, сушенето на косата ми се брои сигурно на пръстите на едната ръка. Преса пък изобщо не си спомням кога за последно ползвах.

Вече ползвам по-активно сешоара, защото ми е студено, а и косата ми, макар и не дълга в момента, съхне за около 3 часа, но в корените е влажна до около 5-ия час. Та,... разбирате!   Peace

И все пак, до момента - 4 месеца от последното подстригване, все още нямам цъфнало и сухи краища.   Grinning

# 365
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Здравейте!Да попитам задължително ли е след цимент термик косата да се суши със сушоар?И ако се суши със сушоар може ли да се остави леко влажна?

# 366
  • Мнения: 1 757
Момичета коприната на CHI става ли за изтощени,накъсани,цъфтящи краища?А тези кристали хубави ли са: http://zlatnaribka.com/kristali-lakme-deep-care-drops-100-ml-0-1 … html#.UJaiB4bcOZR Ако някой ги е ползвал да сподели мнение Wink

# 367
  • Мнения: 372
Момичета коприната на CHI става ли за изтощени,накъсани,цъфтящи краища?А тези кристали хубави ли са: http://zlatnaribka.com/kristali-lakme-deep-care-drops-100-ml-0-1 … html#.UJaiB4bcOZR Ако някой ги е ползвал да сподели мнение Wink

Ползвала съм. Лек продукт, попива бързо в косъма. Не мазнее. Хубав аромат.   Peace

Коприната става, но за заглаждане и предпазване(има термозащита), но за окончателното избавяне, си трябват сериозни грижи.   Peace



Здравейте!Да попитам задължително ли е след цимент термик косата да се суши със сушоар?И ако се суши със сушоар може ли да се остави леко влажна?

Не е задължително, но на практика защо е термозащитен продукт, ако няма топлинна обработка?
Другото е, че ползите от термозащитния продукт(подхранване, вбиване на протеини,...) се активират от топлата струя на сешоара.   Peace

# 368
  • Мнения: 21 275
От това, което видях, няма нищо общо с терапевтичната преса.   Peace


Като използвате редовно термозащита как намирате косата си - цъфти ли ,както преди или не (ако изобщо ви е цъфтяла)  Blush  Thinking

Зависи от състоянието на косата. Но при всички случаи пази новоизрастващата коса. Пак опираме до мярката, разбира се.   Peace

Не смятам, че е обективно да давам себе си за пример, защото за целия топъл сезон, сушенето на косата ми се брои сигурно на пръстите на едната ръка. Преса пък изобщо не си спомням кога за последно ползвах.

Вече ползвам по-активно сешоара, защото ми е студено, а и косата ми, макар и не дълга в момента, съхне за около 3 часа, но в корените е влажна до около 5-ия час. Та,... разбирате!   Peace

И все пак, до момента - 4 месеца от последното подстригване, все още нямам цъфнало и сухи краища.   Grinning
Леле,супер и аз така искам  Praynig
Бтв дюкре неоптид колко впръсквания правят 1 мл,четох 12,после някъде другаде 7,и сега не знам  Blush

# 369
# 370
  • Мнения: 438
Моля за съвет ползващите бамбуковата терапия. Взех си маската проконцентрат, засега я използвам самостоятелно и много добре ми се отразява. Колебая се какво да взема към нея-затоплящия серум или термичния разтвор за възстановяване на боядисана коса? Косата ми е с изтънен от боядисване и обезцветяване косъм. Благодаря предварително  Hug

# 371
  • Мнения: 372

Писах в горния пост, че съм ползвала. Прочети пак!    Peace

# 372
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
...
Бтв дюкре неоптид колко впръсквания правят 1 мл,четох 12,после някъде другаде 7,и сега не знам  Blush

по 7 се правят с хроностим   Peace

# 373
  • Мнения: 1 757
О,извинявам се.Мислих,че се отнася само за коприната .Благодаря Wink

# 374
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331

Здравейте!Да попитам задължително ли е след цимент термик косата да се суши със сушоар?И ако се суши със сушоар може ли да се остави леко влажна?

Не е задължително, но на практика защо е термозащитен продукт, ако няма топлинна обработка?
Другото е, че ползите от термозащитния продукт(подхранване, вбиване на протеини,...) се активират от топлата струя на сешоара.   Peace
[/quote]

Спечелих си от анкетата на керастаз и космпополитън за най-дълго пазената тайна за дългата коса комплекта кристалисте.Като ходих във фриз.салон да го взема ми направиха диагностика на скалпа и косата.Споменах на фризьорката,че имам желание да си взема от циментената серия,която е със степен на увреждане 1-2.И тя ми каза,че към комплекта на кристалисте може да включа цимент термик и че няма смисъл да взимам цялата серия и че кристалисте ще ми реши проблемите.Обаче изключително рядко да не казвам,че почти никога не си суша косата със сушоар и сега съм в една чуденка  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт