Пазаруване от enzo.bg (4)

  • 130 290
  • 767
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: X
Здравейте, писах на Енцо с директно запитване за оригиналността и ето какво ми отговориха:

"Добър ден г-жо .....,

Гранатираме Ви. че всички наши продукти са оригинални. Фирмата е чешка и от там изпращаме всички продукти, като имаме сайтове в още 12 европейски държави, сред които Австрия и Германия.

Не предлагаме сертификати, защото се злоупотребява с тях. Ако даден продукт не Ви хареса или не Ви допадна, винаги може да ни го върнете и ние съответно да Ви възстановми сумата по него .

 

С пожелание за приятен ден "

Това го пиша по повод твърденията в парфюмната тема, че Енцо сами са си признали, че предлагат реплики. Е, на мен не пожелаха да си признаят...

Моят личен опит: имам няколко поръчки на парфюми и козметика от там и нямам възражения, не смятам, че са ми пратили ментета.

# 541
  • Мнения: 14 489
Аз въобще не мисля, че някой някъде се занимава да прави ментета на козметика. За парфюмите е друго.

# 542
  • София
  • Мнения: 3 797
На декоративна козметика има ментета, на бяла не съм вижада /имам предвид лично с очите си/

# 543
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
Утре сутрин чакаме поредна поръчка...Ще споделя със сигурност дали и този път всичко е ок!Дружката с която си делим доставката си поръча пак парфюм Joy (който отново имаме с какво да сравним-същите мл,с кутия,донесен от Германия на друга дружка от баща и),а аз отново  #Crazy няколко мостри на аромати и една спирала,която не искам да платя на 20 лв Sick,в реалните и/ли други онлайн магазини Crossing Arms Сега ще ми излезе 10 лв хубостницата,остава и да и харесам ефекта върху моите мигли Flutter  Whistling ... Дано никога не ни се случва да сме ooooh! #2gunfire ooooh! разочаровани от тях...пу пу пу

# 544
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 451
Здравейте, тъй като никога досега не съм поръчвала от сайт парфюм, бих искала да ви попитам, като ви пристигне пратката, как преценявате дали е истински или е менте? Има ли някакъв начин за проверка? Аз не съм от много разбиращите и не съм сигурна , че само по миризмата бих познала.

# 545
  • Варна
  • Мнения: 610
Здравейте, тъй като никога досега не съм поръчвала от сайт парфюм, бих искала да ви попитам, като ви пристигне пратката, как преценявате дали е истински или е менте? Има ли някакъв начин за проверка? Аз не съм от много разбиращите и не съм сигурна , че само по миризмата бих познала.


 Аз например бих постъпила така - Слагам си парфюма от Енцо в чантата и тръгвам към Дъглас,Бюти Зон или магазин на който имам доверие.Когато наближа си пръскам на едната китка,влизам в магазина, намирам същия парфюм и си пръскам на другата китка.
После разглеждам магазините и си душа ту едната ,ту другата китка.Сравнявам аромата и трайността.Ако Енцо е еднакъв по трйност значи е оригинал на 99%.Ако от Енцо е по- траен,значи в магазина са ментета Laughing /това на шега/

# 546
  • Мнения: 1 232
моята пратка я получи мм.Понеже си е стара хиена,веднага е проверил баркода на опаковката в нета.За него всичко е ок,но аз намирам разлика в трайността,но не смея да му кажа,защото ще стане революция.

# 547
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
То и трайността на различни кожи е различна.
При мен може да е траен ,при теб не.
През лятото аромата е един ,през зимата друг.
Аз засега съм доволна от сайта.
Вчера поръчах
http://www.enzo.bg/lanvin/me-parfjumna-voda-tester-za-zheni/

# 548
  • Мнения: 178
Такаа, да си кажа и за третия от поръчаните парфюми, първите два ги познавам и насън и веднага установих, че са истински. Третия обаче не го познавам, но отдавна го исках, четейки ревюта и пирамидата му - Jacomo Silences, не знам да се продава някъде в Бг, стар е, в чужбина също не съм попадала на него. Има нова версия, която не искам и допускам, че старият е спрян от производство. Цена в енцо - 35,9 за 100мл, изобщо не му се чудих.
Пристига - старата версия, йес - и на кутията освен на френски и на английски, пише и нещо на арабски, което веднага ме усъмни и поядоса. Обаче пробвам го, мирише точно така както си го представях - подобен на Шанел 19 - и много ми хареса. Трайност - слаба. Гаджето, който рядко ми прави комплимент за парфюми, ме пита с какво съм и каза, че много му харесва. Менте, не менте, не знам, но няма да го връщам, остава при мен. Още повече за тия пари.

# 549
  • София
  • Мнения: 3 797
Ако само надписа на арабски те притеснява, не бива Peace Имам козметики и парфюми, купувани от сигурни места с надписи на руски/арабски/англ/фр

# 550
  • Мнения: 713
Абсолютно Peace
Такива надписи съм виждала както на парфюми от мола, така и от безмитните магазини.
Честити, Yasmeen!

# 551
  • Мнения: 178
 Peace Не знаех, но супер!
Не ме притеснява, защото парфюмът ми харесва, така че и да и да е менте, няма да се трогна. Щеше да ме притесни, ако беше един от другите два и намирах разлика в аромата.
Доволна съм от поръчката, взех си и Tangle Teezer много изгодно.
Но като че ли повече ми допада от ягодката и ФЮ да пазарувам, защото не се плаща доставка и по-добре ми е да си взимам нещата от пощата, отколкото на работата да ми идва куриерът.

# 552
  • София
  • Мнения: 3 797
Можеш да се разбереш да си взимаш нещата от офис на спиди. Тези дни и аз чакам парфюм и ролка. Вчера ходих в Сефора да се запозная с аромата, защото беше спонтанна покупка от четене за сайта ми се прииска да си взема нещо Grinning Хареса ми. Не е популярен аромат и не ми се вярва да е менте, но ще видим /аз нямам претенции да разпознавам добрите ментета от оригинали, стига да не е нескопосано копие/

# 553
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 451
Пристигат ли поръчките в срока, който е обявен в сайта или се бавят повече?

# 554
  • Мнения: 2 161
. Цените на Енцо действително са по-евтини ако имаш фирма да си върнеш ДДСто.  #Cussing out Много несериозно от тяхна страна да не са по-прецизни с данните.


Аз не разбирам нещо около ДДС-то... Твърдиш, че всеки, регистриран по ДДС, може да си тегли ДДС на парфюмите. Ти продаваш ли ги тези парфюми, които купуваш? Защото ако не ги препродаваш, как си теглиш ДДС-то? 

Общи условия

Активация на акаунт