Раждане в Окръжна болница гр.Пловдив-2

  • 162 652
  • 1 436
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
 Simple SmileАз също не мисля да правя каквато и да е уговорка  за избор на екип.Единственото нещо за което бих си платила е за упойка.А за ВИП стая мисля когато отида на ден на отворените врати тогава да преценя.
....Ако има някоя мама да знае кога ще има ден на отворените врати,нека да пише. Simple Smile

# 1 051
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Следете сайта за актуална информация. Simple Smile

# 1 052
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Simple Smile

# 1 053
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
На 13.04 ще се проведе "Ден на отворените врати"от 12 часа.Желаещите може да се запишат м/у 8 и 12 часа всеки делничен ден на тел.032/906  185 -ст.акушерка Благова.
Това от мен -в понеделник се записвам Simple Smile Simple Smile

# 1 054
  • Мнения: 78
Силвето Димитрова, ще си позволя да те поправя-Отворените врати са на 13.03 Simple Smile Вероятно по погрешка си писала април Simple Smile

# 1 055
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
 GrinningОпссс.... Grinning Grinning

# 1 056
  • Мнения: 2
здраввите мили мами,аз сам с рискова бременност,и сам за планово секцио може ли някоя мама която е раждала секцио да ми каже какви са условията там в пловдив абе общто всичко  свързано по темата... Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused

# 1 057
  • Мнения: 66
Аз съм раждала там. Отиваш като влезнеш в 9 месец и питаш. Аз се следя до доктор, който работи в Окръжна и той ще ми каже кога да вляза, че скоро ще се появи второто ни детенце.
Иначе по принцип приемат в Патологична бременност и там насочват дата за секциото. Секциото е с пълна упойка, след него настаняват в Следоперативен сектор, ако си в обикновена стая няма свиждане, а ако си във ВИП от 17 до 19 часа всеки ден, приемаш посетители Simple Smile ВИПа беше 200 лв доколкото си спомням

# 1 058
  • Мнения: 246
Объркана съм,някой ще ми каже ли,когато получа контракций,и реша да тръгна към болницата,ако е през деня.къде да отивам на спешния вход ли или на кой етаж и къде?

# 1 059
  • Пловдив
  • Мнения: 196
Объркана съм,някой ще ми каже ли,когато получа контракций,и реша да тръгна към болницата,ако е през деня.къде да отивам на спешния вход ли или на кой етаж и къде?


от спешния вход се качваш на третия етаж и звъниш на звънееца на родилно отделение

# 1 060
  • Мнения: 246
Има ли портиер,за да ме насочи,или влизам по стълбите и на третия?

# 1 061
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 755
Има ли портиер,за да ме насочи,или влизам по стълбите и на третия?
Всичко си има, не се притеснявай. Само като те видят с корема и ще ти кажат къде да отидеш без да питаш. Simple Smile

# 1 062
  • Мнения: 77
ако е през деня можеш и през предния вход да минеш, има кой да попиташ:)

# 1 063
  • Мнения: 246
Направо през спешния вход мислярда не ме размотават по коридорите.

# 1 064
  • Мнения: 4
  Здравейте и от мен,аз родих второто си дете в окражна без избор на екип и никакви уговорки.Приеха ме за преносване стоях 8 дена и на края ме хванаха болките и родих много барзо.Много сам доволна от всички,отношението е суппер,нямам забележка.Саветвам всички мами,които се колебаят каде да раждат там е мястото.Бъдете сигурни че сте в добри ръце.Късмет на всички!   

Общи условия

Активация на акаунт