HomelanD

  • 59 026
  • 467
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Някой гледа ли този страхотен (по мое мнение) сериал? 
http://www.imdb.com/title/tt1796960/
С участието на Клеър Дейнс е! Аз лично я обожавам, още след като я гледах в Ромео И Жулиета, когато бях на сиг 15 години Simple Smile a също и Манди Патикин, който гледах в Criminal Minds, много жалко че го махнаха,но сега си има ново сериалче с негово участие  newsm10.


Търсих тема за сериала, но не намерих, ако има ще се радвам на линкче Simple Smile

# 1
  • Мнения: 309
Аз го гледам и много ми харесва.Играят страхотно.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 4 133
И аз търсех тема за сериала, радвам се, че вече има такава.
Много добро сериалче и за мен!

# 3
  • Мнения: 0
Току що прочетох че ще има 3ти сезон, kОйто ще бъде излъчен пред пролетта на 2013 и ще съдържа още 12 епизода. Ура!  Joy

# 4
  • Мнения: 309
Супер, много съм доволна,сериала е много добър.

# 5
  • Мнения: 937
Това е сериал които също много харесвам.
Но чакайте не е ли само един сезон?

# 6
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Не, в момента е на средата на втори - днес излезе 6 еп.

# 7
  • Мнения: 937
Охо, благодаря за чудесната информация от следене на други 11 сериала Embarassed този съм го изпуснала... ще наваксам.

# 8
  • Мнения: 5 710
Много се радвам, че най-после някой пусна тема за Homeland.  Simple Smile
Абсолютно друго ниво сериал, от класата на Mad Men, The Good Wife, не го гледам като 'сериал".
Интелигентен, страхотна игра, драматургия, Claire Danes, Damian Lewis , Mandy Patinkin са дрийм тийм,  дори преоткрих Морена Бакарин, дъщерята на Никълъс Броуди е също играе страхотно ( името й още не съм запомнила).

Изобщо нищо общо с бозите на ABC, това е всичко друго, но не и 'сериалЧЕ".

galiushana,
 в момента тече 2ри сезон, има 6 епизода досега ( всяка неделя излизат)

# 9
  • Мнения: 309
Много се радвам, че най-после някой пусна тема за Homeland.  Simple Smile
Абсолютно друго ниво сериал, от класата на Mad Men, The Good Wife, не го гледам като 'сериал".
Интелигентен, страхотна игра, драматургия, Claire Danes, Damian Lewis , Mandy Patinkin са дрийм тийм,  дори преоткрих Морена Бакарин, дъщерята на Никълъс Броуди е също играе страхотно ( името й още не съм запомнила).

Изобщо нищо общо с бозите на ABC, това е всичко друго, но не и 'сериалЧЕ".


 newsm10

# 10
  • Мнения: 0
, дъщерята на Никълъс Броуди е също играе страхотно ( името й още не съм запомнила).

Изобщо нищо общо с бозите на ABC, това е всичко друго, но не и 'сериалЧЕ".

galiushana,
 в момента тече 2ри сезон, има 6 епизода досега ( всяка неделя излизат)

Morgan Saylor името на актрисата, която играе Дейна.
http://www.imdb.com/name/nm2838320/
Наистина, сериалът е много добър. От "новото поколение" сериали е(аз така си ги наричам). Интелигентен, изпипипан, НЕсапунка Grinning( типичният сериал разказващ за едно богато семейство итн.) , с много добри актьори ( Клеър Дейнс все пак е актриса от киното, не че актьорите които се снимат само в сериали не са добри, но тук говорим за  голямото кино). И все пак  напоследък стана практика  актьори от киното да се снимат и в сериали, преди като че ли имаше някакво си тяхно разграничение. Но сега и сериалите не са това което бяха, влага се много повече мисъл, а също и бюджет. Homeland просто ме грабна още от 1та серия и не ме пуска и до сега coolcool coolcool

Последна редакция: вт, 06 ное 2012, 04:25 от Knightley

# 11
  • София
  • Мнения: 6 219
доста хора го гледат, обсъждан е при Британците и в общата тема за сериалите. и аз го харесвам.

# 12
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493

Наистина, сериалът е много добър. От "новото поколение" сериали е(аз така си ги наричам). Интелигентен, изпипипан, ... , с много добри актьори ( Клеър Дейнс все пак е актриса от киното, не че актьорите които се снимат само в сериали не са добри, но тук говорим за  голямото кино). И все пак  напоследък стана практика  актьори от киното да се снимат и в сериали, преди като че ли имаше някакво си тяхно разграничение.

От снощи се каня да кажа, че много харесвам Клеър, но хайде да не "пресоляваме манджата"...
Клеър изгря в телевизията.
И основните постижения и популярност в кариерата и са дошли именно чрез телевизията + "Ромео и Жулиета", ама за този филм имам особено мнение, което съм коментирала в други теми... Mr. Green

Манди Патинкин има превъзходна и богата кариера на Бродуей, но също е известен на широката публика с телевизионните си изяви.
Деймиън е чудесен актьор и аз много го харесвам, но поне 50% от кариерата му до момента също е телевизионна. И подозирам, че също е по-известен с ролята на Соумс Форсайт, отколкото с Milo 'The Baker' Shakespeare  Wink


Така че за мен понятието "голямото кино", употребено спрямо каста на този именно серил не е баш на място.
Не че не се наблюдава подобна тенденция напоследък...
И не че не е разпространено мнение сред критиците, че в наши дни киното е в криза, а телевизията навлиза в "Златен век"  Whistling

# 13
  • София
  • Мнения: 6 219
да, да... Златен век с увеличаващия се процент бози от типа на Вампирски дневници и любовни драми там, където няма нужда...

Това за Дейнс в поста на авторката го бях пропуснала. (иначе щях добре да се посмея).
Всъщност ако можема да говорим за "голямо кино" то тук този термин можем да го употребим отчасти за Деймиън Луиз. С много уговорки, но той е най - силният елемен от каста. Последно го обсъждахме в много интересно негово превъплащение и не мога да се сетя в коя тема беше.

# 14
  • Мнения: 5 710
За сериали като МадМен, Добрата съпруга и този съм чела комплименти, че поднасят едно високо кино, не толкова телевизионен продукт, сериалче;-)
Клеър Дейнс всъщност 'изгря'  с Бет от "Малки жени" ( и Кристен Дънст от там) преди "Тъй наречения мой живот" , и още там си личеше, че ще стане топ-актриса. Аз честно казано не съм от боготворящите я, но я харесвам много.

Общи условия

Активация на акаунт