Помогнете с инфо за организиране на детски рожден ден в София

  • 12 085
  • 61
  •   1
Отговори
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Синът ми става на 5 годинки и след месец и искам да му организирам рождения ден в специално детско заведение или парти клуб.  Grinning Малко съм назад обаче с информацията, тъй като миналата година пропуснахме (изписваха ни същия ден с бебката от родилния дом и го направихме в домашни условия).
Бих искала да ми помогнете с имена и координати на подходящите места, както и най-вече на цените. Правили сме му рождения ден в Макдоналдс, Патиланци, Гудис. Били сме и в Арена, София  Ленд, КейЕфСи, знам и за Зелен Носорог... Нямам никаква представа обаче за актуалните цени и условия... Ще ми помогнете много, ако дадете отзиви и повечко информация от последната половин-една година. Мерси предварително!  Hug

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Виж тук, съвсем накрая:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=22622.0
и тук:
http://www.deteto.info/pages/HIDDENFRAMES.HTML

Успех  Peace

# 2
  • Мнения: 1 809
Здравей, Зъхи  Grinning
май не е Зелен,а Ментов Носорог  Wink

Ние правихме на Хриси РД в Патиланци . Доволни сме,мисля че и гостите (малките най-вече)  добре се забавляваха   Peace
Бяха 11 деца (6 големи ,около 6-7 годишни и 5 малки на 2-3 годинки)

Значи това, което ни казаха е :
30лв - за жетони към РД-то (по 2 на дете) + клоуните,които ги забавляват(и хранят някои  Laughing )   в началото на  партито (имат си зала според броя гостенчетата)

торта- може да си я внесеш,но само нея.Нищо друго не дават да внасяш, искат от там останалото да си поръчваш (накрая се плаща  Wink )

Избираш предварително менютата за децата -има малки и големи,като разликата е не в големината на сандвича,а във играчката(плюшена някаква ) към менюто  Money
Малкото меню мисля че беше около 3,50 лв а голямото 5 или 5,50   Rolling Eyes

Ние поръчахме големи,обаче на място като отидохме за РД-то се оказа,че нямало големи играчки,та.... малко неприятно ми стана  Crossing Arms
Както и да е.Менюто е сандвич + картофки +натурален сок със сламка.
След като хапнат в залата менютата, каките-клоуни  палят свещичката на тортата,  пеят с децата "Честит рожден ден..."
 
След това режат тортата и раздават на децата .
Това в залата е около 50мин до 1 час
После се започва голямото лудуване - 50мин. големите бяха  в голямата джунгла, малките в малката  Laughing

Има и 4 батута - децата се редуват да скачат  Mr. Green 1 жетон е за някакви минутки,но не помня колко- 3 или 5 мин.

После  по-големите ( на 5 год. поне) има самолет, който се върти и симулира летене между някакви каньони и др. подобни,а вътре има и камера за да може родителите, които ги чакат отвън да виждат какво правят вътре децата им  Crazy
След това (пак за по-големите ) има и място, оградено с мрежа, където може да се стрелят с дунапренени топки-много е забавно,обаче е ужасно шумно  Confused
За по-мъничките дечица (около 2-3 год. ) има всъщност само малка джунгла, една въртележка и десетина различки колички и влакчета с монети (мойта там стоя предимно  Laughing )

Ако не е много студено навън има и от тези блъскащите се колички, но варианта е преди джунглата и батута да отидат там децата,защото после са потни и става кофти  Peace

Като свършат жетоните към РД-то- може да  купите допълнително, обаче 1 жетон струваше май към 2лв  Thinking

Мисля,че това е всичко ,което мога да ти дам като инфо за Птиланци  newsm78
Ако се сетя още нещо-ще пиша  Wink

УСПЕХ   bouquet и весело празнуване  Party

п.п. Аз докато напиша...тя Шани дала адресите  Embarassed

# 3
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Благодаря много на Шани!  Hug  bouquet Изчерпателна и отзивчива, както винаги!  Wink Grinning
Кукличка, благодарско много и на теб за изчерпателното инфо!  Hug Така е много полезно, като имам и конкретни впечатления от някой, бил наскоро там!  Grinning

# 4
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Aз мога да помогна само с информация отстрани.
Преди седмица бяхме на такъв рожден ден, но гостенчетата бяха предимно около 2 годинки. Клубчето е Бърборани или нещо подобно. Като цяло рожденния ден мина прекрасно, като се има предвид, че децата на тази възраст още не си играят едно с друго, а само обикалят из залата. Но им беше страшно интересно. Нели не спря да тича 2 часа. В залата за игра имаше и пързалки, и къщички, и замък или нещо подобно с много топки. Имаше и малка зала за похапване на дечицата. Там по масите се намираха сокчета, солетки, сладки и пица. За тортата- сложиха рожденничката а един голям стол като трон, отзад имаше фон с надпис  " Честит рожден ден" , натрупаха децата около тортата и всички пяха и правеха снимки. Музика имаше през цялото време.
Менюто за възрастните не го забелязах, защото аз бях при децата. Имаше пак сладки, безалкохолно, алкохол... друго дори не съм си правила труда да забележа.
Та, с 2 думи- всичко беше прекрасно. Имах само една забележка, но вашите гости ще са по-големички. От заведението бяха убедени, че 2 какички ще се справят с 12 деца на възраст между 1.5 и 2.5 години.
Прияно празнуване Party

# 5
  • Мнения: 55
На мене ми предстои сега да празнувам рожден ден на дъщеря ми. Става на 7г. След като разучих къде ли не реших този път да се спра на Джимис в кино Арена Люлин. Устройва ме и като цена и като продължителност, а също и факта, че след това можеш да поостанеш още малко.
Ето какво ни предложиха:
Наем за залата не се плаща. Цената на детското меню е 3лв като вкл. сандвич+сок или гофрет+сок. Можеш избереш между следните забавления:
Клоун - 35лв. 1час и 30мин. препоръчват го за 5годишни
Ди Джей -65лв. 1ч и 30мин.  за по-големи
Шоу на пиратите - 90 лв 1ч и 30 мин.
Шоу на Сладоледояда - не помня цената, но беше най-скъпото, 1ч и 30 мин.
За сега мога да кажа това, а след рождения ще ви кажа дали си струва.

# 6
Детски клуб МИКИ МАУС много са добри www.mickey-mouse.hit.bg

# 7
Предлагам ти да викнеш кейтъринг фирма в къщи с аниматори.

Ще дойдат с ядене, пиене, каки, музика, озвучаване...Въпросът е дали пространството ти го позволява, иначе мисля, че ще ти е най-комфортно

# 8
  • София
  • Мнения: 3 664
Празнували сме в Ментов носорог и в Барбарони. И от двете места сме много доволни. Информация и цени, както и телефони http://www.deteto.info/pages/HIDDENFRAMES.HTML

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шоу на пиратите - 90 лв 1ч и 30 мин.

Хич не ми допадна  Naughty

По-скоро ДиДжей е по-добре Peace или  Малчуган-Великан- ките, ако са Ви по джоба Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 7 242
Аз съм върл фен на Мики Маус. Вече имат и нов салон. Винаги забавляват много добре децата за разлика от другите клубове. Цената си зависи от броя на гостите и консумацията, но ориентировъчно е малко над 100 лв. Сайта им е: http://mickey-mouse.hit.bg/rdni.html
Не съм чувала да има недоволни /за разлика от Софияленд и Ментов носорог/

# 11
  • България-София
  • Мнения: 573
Май месец миналата година празнувахме рожденият ден на децата в Ментовия носорог. Голямо разочарование. Менюто на децата беше отврат - студен сандвич, позеленели и препържени картофки и червен сок, който остава прекрасни лекета. За възрастните бях поръчала плата и при условие, че има закован час - не бяха готови - носеха по едно плато с по 30 хапки на 20 минути #Crazy. Та родителите седяха на "празни ясли", а ние с таткото Sick Embarassed
Поне децата се нащуряха и тортата на 100 сладки беше супер. Втори път там не стъпвам за тържество.
Сестра ми прави с София Ленд - но там имаше изискване не по-малко от 8 деца. Общо-взето прилично, но и по-скъпичко.

# 12
  • Мнения: 3 161
Имам наблюдения от Ментов носорог и Барбарони (в Белите брези). Съветвам те просто да отидеш до двата и да погледнеш кой по-добре отговаря на концепцията ти. Била съм на РД и в двата и беше много хубаво, ако се насочиш към тях - ще ти дам по-конкретна информация.

# 13
  • Мнения: 272
А има ли някой инфо за театър "Ариел"? В кв. "Гео Милев" се намира...
В сайта им се споменава организиране на рожден ден, но не съм чувала отзиви от никъде... newsm78

# 14
  • Мнения: 3 161
А има ли някой инфо за театър "Ариел"? В кв. "Гео Милев" се намира...
В сайта им се споменава организиране на рожден ден, но не съм чувала отзиви от никъде... newsm78
Бяхме там за коледно детско парти от форума. Не го препоръчвам.

# 15
  • Мнения: 1 214
А има ли някой инфо за театър "Ариел"? В кв. "Гео Милев" се намира...
В сайта им се споменава организиране на рожден ден, но не съм чувала отзиви от никъде... newsm78

В Ариел искат децата да са по-големи-минимум на 4 години.ЧМалките се плашели от клоуните .Пробвали били  , но не се получавало.това ми бяха казали , когато попитах.
аз съм се насочила към Барбарони.Резервирах дата в началото на февруари е и тогава ще споделя отзиви.Иначе цената е 4 лв на дете.менюто отделно , а също и за възрастните.още не съм го избрала-тоя дни ще се занимая с това.Тортата може да се поръча от там или да се внесе.В барбарони се предлагат торти на Гаврош ,100 гр сладки и лагуна-2.40 на парче.това е , което знам за сега.

Май месец миналата година празнувахме рожденият ден на децата в Ментовия носорог. Голямо разочарование. Менюто на децата беше отврат - студен сандвич, позеленели и препържени картофки и червен сок, който остава прекрасни лекета. За възрастните бях поръчала плата и при условие, че има закован час - не бяха готови - носеха по едно плато с по 30 хапки на 20 минути #Crazy. Та родителите седяха на "празни ясли", а ние с таткото Sick Embarassed
Поне децата се нащуряха и тортата на 100 сладки беше супер. Втори път там не стъпвам за тържество.
Сестра ми прави с София Ленд - но там имаше изискване не по-малко от 8 деца. Общо-взето прилично, но и по-скъпичко.

Сега на 19 януари бяхме там на рожден ден и беше точно така както си го описала.Дъщеря ми се заля с гадния сок  , но слава богу лекето го изчистихме,картофките сигурно са били   пържени май месец като вашите , а сандвича-страшно сух  Sick
И всичкото това удоволствие + тортата ,почерпката за възрастните  и да поиграят децата излязло около 180 лв  Shocked Мерси!
О ! И съм възмутена от това , че вътре в стаята за игра има от онези колички с левчетата   #Cussing out

# 16
  • Мнения: 272
Благодаря за отговорите!
Честно казано, не съм фен на  детските центрове, но у нас е тясно за 10 деца /и ние - дъртите около 10/.  Да беше лято, щяхме да се пласираме някъде по поляните, но...  Rolling Eyes

# 17
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Аз май се спрях на варианта МакДоналдс.  Банално е, но излиза най-евтино, пък и сме били на такъв рожден ден, не е имало разочарования... Не ми се изръсват един куп пари за някакъв детски клуб, а после да станат издънки...  Rolling Eyes Благодаря ви все пак за инфото, момичета!  Hug Мисля, че ще е полезно не само на мен!  Wink

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз май се спрях на варианта МакДоналдс....

 Peace и ако не си закъсняла, резервирай този на пл. Славейков, че е най-голяма детската зала!

# 19
  • София
  • Мнения: 3 421
  И ние съвсем скоро трябва да празнуваме рожден ден на дъщерята ще става на 6 на 10.02.
За сега сме се ориентирали към Джимис в кино Арена(Люлин) или КFC. Все още се моткам с резервацията и дано да не стане гаф.

 Моя приятелка прави на 05.01. рожден ден на дъщеря си в Джимис и било много хубаво, бяха останали доволни(ние пак бяхме болни и не можахме да отидем Sad) . Избрала е диджей и не е сбъркала(ей, порастнаха ни децата...). Сандвичите са били хубави, но кой ли им е обърнал внимание между танците. Каза ми, че всичко й е излязло 180 лв(били са 12 деца и тя си е занесла разни шапки, свирки и др. подобни).

# 20
  • София
  • Мнения: 2 493
Аз също щях да препоръчам Барбароните в Белите Брези. Много ми хареса. Декември бяхме там на един РД. Децата много се забавляваха.

В центъра на Витошка също има детска стая и правят детски рождени дни, но е по-малка стаята и няма много забавления...

# 21
  • Мнения: 2 332
Аз съм върл фен на Мики Маус. Вече имат и нов салон. Винаги забавляват много добре децата за разлика от другите клубове. Цената си зависи от броя на гостите и консумацията, но ориентировъчно е малко над 100 лв. Сайта им е: http://mickey-mouse.hit.bg/rdni.html
Не съм чувала да има недоволни /за разлика от Софияленд и Ментов носорог/
А какво представлява и къде се намира новия салон?

# 22
  • Мнения: 5 228
Преди малко се върнахме от рожден ден в детски клуб Патета и съм направо очарована! Той е нов, всичко е чисто, светло, много красиво, играчките са много хубави. За по-големите деца /4-5 годишни и на  горе/ бяха организирали игри, приключения , търсиха разни съкровища, а по-малките дивяха и танцуваха. Персоналът е страхотен. Аз обикновено на такива меропрятия стоя непрекъснато до Михаела, но този път тя предпочете какичките, които си играеха страхотно с децата. Вътре е топло и приятно, същото се отнася и частта "кафене". Намира се в Лозенец, близо до Кошарите. тел. 0899606611.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 421
  Ние ходихме октомври месец на рожден ден в Калипсо(Лозенец). Беше тематичен рожден ден - Барби парти. Много беше хубаво, а на децата им хареса страшно много. Намерих сайта на фирмата организатор, но няма посочени никакви цени. Мислех си дали някой знае колко горе-долу излиза такъв рожден ден. Аз имам телефоните и ще звънна, но един вид да съм подготвена Wink
 

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Вчера направих резервация за Мики-маус за понеделник.
След това мога да ви дам инфо от извора. bowuu

# 25
  • Мнения: 2 332
Вчера направих резервация за Мики-маус за понеделник.
След това мога да ви дам инфо от извора. bowuu
Браво Simple Smile. Таман ще кажеш и за новия салон - много ме интересува тази информация Simple Smile.

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
  Ние ходихме октомври месец на рожден ден в Калипсо(Лозенец). Беше тематичен рожден ден - Барби парти. Много беше хубаво, а на децата им хареса страшно много. Намерих сайта на фирмата организатор,

етиа - да не иде реч за Малчуган-Великан - ките?  newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 3 421
 Не, става въпрос за "Невена парти". В сайта им всичко е обяснено, но да бяха сложили поне една цифричка, че да се ориентира човек дали е за неговият джоб.
 Иначе беше много хубаво на рожденият ден на който бяхме-момиченцата в тоалети Барби, блясък по косите, брокат по лицата, момченцата като пирати, нарисуваха ги. Много балони, хубава музика и със диджей който организираше и игри. Тортата беше една кукла с огромна рокля, абе Креми беше запленена. На нея сега и дай принцеси, рокли, блясък.
 Само за това говори и исках да направим нещо подобно. Имам срок до утре за да се справя и сама Wink, ако не със задачата ще се заеме сестра ми (тя всъщност е организатора на всички партита във "нейната" фирма), но не ми се искаше и с това да я товаря.

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
етиа - дай сайта на тези от "Невена партито" - плз Praynig

На М-В е около 120лв/2ч. Вярвам, че и тези са там някъде... Party

# 29
  • София
  • Мнения: 3 421
  www.nevenaparty.cоm

  Много време се моткам да ги направя на линк Embarassed

# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
  www.nevenaparty.cоm

  Много време се моткам да ги направя на линк Embarassed


и пак не е добър линка, но ето СЕГА е ОК Peace

Добре де, етиа, а защо не питаш домакините, поканили ви на това Барби парти за ориентировъчни суми? Thinking

# 31
  • София
  • Мнения: 3 421
  Рожденият ден беше на едно момиченце на Креми от групата в детската градина. Родителите ги видях на събитието за пръв път, не се засичаме с тях на "довеждането и вземането" на децата. А и най-вече ще ми е супер неудобно да попитам, точно това на пръв разговор.
 Звънях на дадените телефони в сайта, но никой не вдигна. Ще пробвам пак и оставям на сестра ми(пълна излагация). То от много чудене така става - на едно място ми е като за по-малки деца, на друго не ми харесва обстановката, на трето храната и т.н., а всъщност не съм капризна newsm78.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
На М-В е около 120лв/2ч. Вярвам, че и тези са там някъде... Party

160 лв/2 часа - инфо от събота!

# 33
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
На М-В е около 120лв/2ч. Вярвам, че и тези са там някъде... Party

160 лв/2 часа - инфо от събота!

може.   Thinking
Моето инфо е от края на 2005г.
Ето как растат цените за часове, дето се вика, а не знам някъде да са вдигнали заплатите с толкоз много... Close

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Ето сега прясно инфо за Мики-Маус.

Вчера там беше партито на дъщеря ми. Децата, а и родителите останахме доволни от организацията - имаше игри, караоке, изненади за рожденичката, маскиране, рисуване на лицата, специални ритуали за тортата, интервюта с гостите и рожденика - определено се забавляваха. Е, на децата им беше малко два часа, но пък щеше да стане доста късно, ако бяхме продължили...

За цените: на сайта пише колко струва забавлението почасово за брой деца. Отделно оттам поръчахме и тортата (взех я 10 парчета, ядохме я 20 души и остана) - 25лв, пица за децата - 18 лв, хапки за родителите - имат голям избор от възможности за кетъринг. Пиенето - по желание. Общо-взето прилично се представихме.

Важното беше, че непрестанно имаше две момичета при децата, които ги организираха и забавляваха. Обстановката е подходяща за до 15 деца, може би повече вече ще са много.

Ами това е - имам и снимки, обаче никога не съм качвала, така че не знам...
Ако още нещо ви интересува - питайте.

# 35
  • Мнения: 2 332
Ето сега прясно инфо за Мики-Маус.
....
Честито на патерица! Много да ви радва дъщеричката!
А сега - за Мики Маус - какъв нов салон има? Това много продължава да ме интересува Simple Smile.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Имат нов салон в Банишора, някъде до старата баня. Препоръчват го за по-големи деца, не знам защо. Thinking

# 37
  • Мнения: 240
Здрвейте!Дъщеря ми на 27.02. става на 8 и се чудя къде да го празнуваме.Хареса ми идеята за Барби парти, но не разбрах къде се провежда рождения ден.Май в детските клубове е за по малки.

# 38
  • София
  • Мнения: 7 242
Роси 74, ще се опитам да ти опиша новия салон на Мики маус, но така и не се ориентирах къде точно се намира. Помещението е по-голямо от старото, особено частта за родителите. Влиза се директно в частта за големите /не е нещо особено, но пък е доста по-просторно от старото стайче/. От двете страни се намират заличките за игра. Може би всяко от тях е голяма колкото частта за игра в стария Мики Маус или малко по-малка. В едната залаичка има пързалки /от големите и завити, но добре обезопасени/, двуетажни съоражения за катерене като тези в патиланци /с мрежата/, май от тези басейни с топката. Честно казано много не обърнах внимание... Другата зала е изцяло дансинг - с подиум, микрофони и свето-музика. В единият край е и масата, където е тържественото духане на свещичките и изяждането на тортата. На РД, на който бяхме, хлапетата в един момент се разделиха на две. Момчетата беснееха по пързалката, а момичетата танцуваха и пееха караоке. Та, това е в общи линии - хич не ме бива по обясненията Wink

# 39
  • Мнения: 2 332
Роси 74, ще се опитам да ти опиша новия салон на Мики маус, но така и не се ориентирах къде точно се намира.
Защо, според мен много добре се справи с обяснението - направо си го представих Simple Smile.
Благодаря!   bouquet

# 40
Здравейте мами!
Препоръчвам един нов детски клуб - Патета!!! Клубът е уникален! Ходили сме почти във всички клубове в София, но трябва да ви кажа че такъв друг няма ! Страхотно чисто е, много уютно с много играчки "Chicco" за деца от различни възрасти! Залата за родители също е много приятна! Очарована съм!!! Цените са като навсякъде. Организацията на партитата съшо е супер. Предлагат всичко стандартно, включително можеш да си поръчаш и куклен спектакъл за рожденният ден.  Адреса е в Лозенец, ул."Русалийски проход"13
     

# 41
  • Мнения: 134
Защо не видиш в "СМЕХОРАНИ"
На мен там много ми харесва

# 42
  • Мнения: 98
Определено съм за клуб Патета ,много приятно и чистичко е ,сравнително нормални цени ,голям избор за торти и кетъринг.

# 43
  • Мнения: 984
през декември правихме рожден ден в смехорани много ни хареса, беше с куклен театър и децата бяха доволни, поръчахме хапки, които обаче бяха малко гаднички. всичко театър+торта барби + храната + престоя за 3 часа илезе 180лв. за 7 деца и 10 родителя

# 44
  • Мнения: 1 214
през декември правихме рожден ден в смехорани много ни хареса, беше с куклен театър и децата бяха доволни, поръчахме хапки, които обаче бяха малко гаднички. всичко театър+торта барби + храната + престоя за 3 часа илезе 180лв. за 7 деца и 10 родителя
Цената ми се струва добра.Ето сравнение с клуб Барбарони.Информация от началото на месеца-нашият рожден ден.Първо времето е 2 часа , а не  3 .Тортата поръчахме там-беше от Лагуна-16 парчета -35 лв.,плаща се за 10 деца независимо колко дойдат.Ние бяхме поканили  7 ,а дойдоха 4  Sad Естествено като отидохме да поръчаме менюто ни поизработиха с приказки от рода на-ами обикновено поръчват това ,онова и т.н.тДве  малки плата с разни мезета(абсолютно излишни)-по 17 лв всяко , соленки и сладки от 100 гр. сладки и меню за децата -сок , сандвич , солети и пуканки.После ни напълниха торбите за вкъщи , защото естествено  остана доста.Ама в 16 ч следобед кой ме би по главата да поръчвам и  мезета   Embarassed  Иначе беше много весело и изкарахме страхотно.Но много бързо минават тия рожденни дни  Laughing

# 45
  • Мнения: 1 608
Скоро бяхме в Ментов носорог, децата се забавляваха а и родителите можеха да поприказват и да се видят. В Макдоналдс пък им  организират игрички и забавления.

# 46
  • Мнения: 294
Фукла и gabi sweet да ви попитам за клуб Патета - има ли сайт? Ако го знаете ще съм ви много благодарна да ми го кажете, защото звучи много приятно това, което пишете. Изкаше ми се да видя и снимки. Големи ли са помещенията?
Също така, исках да попитам мили мами, някоя от вас правила ли е рожден ден на дете (около 3) в Арена (запад) в детския кът? Доволни ли сте?
На нас ни предстои рожден ден другия месец и започва да проучвам нещата newsm78.

# 47
# 48
Laughing Joy
Препоръчвам ти горещо клуб "Патета"! Какичките които отговарят за децата са супер и много се занимават с тях. "Патета" имат страница, но още не е готова, можеш да видиш техни снимки в: www.deteto.info.com
Мен ако питаш отиди на място ще останеш очарована.


--------
Моля, пишете на Кирилица!

Последна редакция: сб, 11 мар 2006, 13:41 от Ellypr

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Laughing Joy
Preporuchvam ti goreshto klub "Pateta"! Kakichkite koito otgovariat za decata sa super i mnogo se zanimavat s tiah. "Pateta" imat stranica, no oshte ne e gotova, mojesh da vidish tehni snimki v: www.deteto.info.com
Men ako pitash otidi na miasto shte ostanesh ocharovana.

Може ли някой да даде допълнителни телефони на  klub "Pateta
мобилния телефон който видях тук не отговаря

# 50
  • Мнения: 1 756
детския кън на кино Арена

# 51
  • Мнения: 306

На мене ми предстои сега да празнувам рожден ден на дъщеря ми. Става на 7г. След като разучих къде ли не реших този път да се спра на Джимис в кино Арена Люлин.
...
За сега мога да кажа това, а след рождения ще ви кажа дали си струва.

мама, моля те сподели как мина рождения ден.

etia, какво стана с вашето парти? Идеята за Барби парти е страхотна, успяхте ли да я реализирате?

И аз съм от събиращите информация. Дъщеря ми става на 6 години, а всички празнуващи са на 7. Ще ми се да сменим София Ленд и на хлапетата да им хареса. А и аз да не се изложа.

А някой има ли информация за новия детски развлекателен център "Двете феи" в Лозенец?

Предварително ви благодаря!

# 52
Празнувах преди седмица рожденния ден на детето си чрез Арт Ателие Валерия Стефанова и останахме много доволни.струваше ни 120лв за 2 часа,ние си избрахме мястото

# 53
  • Мнения: 151
Стефания, може ли малко повече информация - това, което предлага ателието става ли за по-големи рожденници и евентуално координати на ателието.
Благодаря.

# 54
  • Мнения: 1 341
Приказка без край      www.prikazka.net
 Това е моя фоворит за клуб. Голям,  просторен, направен с много вкус. Собственичката ми е приятелка и я виждам, че  влага много сърце в цялата работа.
В патета празнувах втория рожден ден на дъщеря ми. Но не бяхдоволна. Какичките не пуснаха музика когато даваха тортата, не организираха нищо интересно. Родителите се бяха нагъчкали като сардели. Иначе като видях Патета и се влюбих, собственичката им беше много приятна и внимателна, но самия рожден ден - разочарование. Адане казвам,че там ми излезна 450лв за 17 деца

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 17:05 от Evjeni

# 55
  • Мнения: 1 547
Собственичката ми е приятелка и я виждам, че  влага много сърце в цялата работа.
В патета празнувах втория рожден ден на дъщеря ми. Но не бяхдоволна. Какичките не пуснаха музика когато даваха тортата, не организираха нищо интересно. Родителите се бяха нагъчкали като сардели. Иначе като видях Патета и се влюбих, собственичката им беше много приятна и внимателна, но самия рожден ден - разочарование. Адане казвам,че там ми излезна 450лв за 17 деца


Evjeni, зависи от сърцето. Бях там на РД не останах впечатлена. Освен, че са потрошени много пари, нямаше никакво по-особено отношение към децата. Децата бяха много, а каката само една. Тя изобщо не успя да ги занимава, дори да ги задържи в детската стая и те тичаха непрекъснато в кафето при майките си.
Освен това правиш реклама. Това мисля, че не е позволено.

А по повод клуб Патета имам съвсем прясна информация от събота. Там празнувахме 2рия рожден ден на сина ми. Не познавам собственичката и отидох там заради предварителните отзиви от приятели и от мненията тук във форума. Персоналът е много мил - момичетата са млади и чудесни! Държаха се много добре от правенето на менюто до провеждането на партито. Не очаквах от тях да занимават децата, защото знаем, че на тази възраст малките хуни предпочитат да беснеят. Момичетата си говореха с хлапетата, опитваха се да ги заиграват и най-вече ги пазеха от инциденти. През цялото време в стаята за игра имаше 2 момичета.

С храната и тортата всичко беше ок. Одобрявам, че предлагат кетеринг, различен от този на "100 гр. сладки", който е ужасно гаден.
Цени - не мога да преценя. Във всеки случай за там са необходими минимум 200 лв. за цяло парти - наем + торта + кетеринг + напитки. Тук не включвам анимацията. Нашите гости бяха малки за допълнителни забавления.

При цялата лудница и много гости, аз съм много доволна и партито мина добре.

# 56
  • Мнения: 1 341
Смърфиета, щеше да е реклама ако не споделях, че ми е приятелка. Умишлено казвам, че ми е приятелка, за да няма такива мнения
За Патета винаги съм казвала, че съм се влюбила в тях и без да погледна и цени и нищо направих рождения денна детето си там. Не мога да си кривя душата. Всички са доволни..., аз не. Сега..... не може да поднесеш тортата без да пуснеш песничка или какичките да направят едно елементарно шоу (както ми беше обещано от собственичката). а и не знам, но при нас какичките в залата на родителите бяха едни нацупени  и намусени. Спор няма обстановката е супер, но обслужването НЕ МИ ХАРЕСА!!!  Между другото нашия кетерингбеше много добър, за разлика от тортата на Росита. Беше вкусна,  но ужасна на външен вид. Нищо общо със снимката.

# 57
  • Мнения: 6 206
Момичета, тука лекичко да се вмъкна във вашата полезна тема, сигурна съм не само за мен, а за всички собственици на клубове в София, вярвайте ми всички са я проверили вече. Wink
Да попитам - впечатлява ли ви кетъринга?
Аз съм намерила една уникална жена, която да ми прави кетъринга, страхотни неща прави, невероятно красиви и вкусни. Обаче се притеснявам дали ще има кой да ги оцени?
Колко ви излиза кетъринга за родители и какво обикновено поръчвате?
Гледам, че Зъхи се е ориентирала към Макдоналдс, там няма кетъринг, обаче да изпозвам да ми кажете мнение.
Зъхи, извинявай. Simple Smile

# 58
i nie praznuvahme s "art atelie valeria stefanova".ostanahme mnogo dovolni.cenata e mnogo dobra v sravnenie s nadutite ceni na parti klubovete.a otno6enieto kum decata be6e strahotno,mnogo li4no i surcato.podbora na muzikata be6e  dobur.animatorite i dj-ite sa inteligentni i mnogo simpati4ni. imam  vizitka, tel. e 0888 883684, 02\ 9860774.

# 59
  • Мнения: 151
катерина, благодаря много за координатите, непременно ще потърся ателието.

# 60
  • Мнения: 1 734
А някой може ли да сподели отзиви за `Мечо Пух` в Люлин. За сега съм се насочила натам, въпреки че ни е малко рано. Разгледах сайта и снимките ми харесаха, но все пак да попитам от вече ходили и празнували там - какви са отзивите, обслужването, цените... и т.н.

# 61
  • Мнения: 2 142
Благодаря ви за полезната информация. Някой има ли информация за Моето гардже, Двете феи?

Общи условия

Активация на акаунт