Лидл ::20::

  • 64 906
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 6 302
Момичета, да попитам. Кипих преди време спрей за гладене. Чета инструкцията и спазвам. Ама нещо не се получава по-лесно гладене..... за мъжки ризи става въпрос, че ММ си ги избира все от едни материи..... Някой ползвал ли е такъв спрей, да не би аз нещо да неправя какво трябва?

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 5 693
Уредих се с шоколадов крем с лешници (хубав е, ама чак пък 4лв за 200гр - няма да повторя), с вратните пържолки, понички, марципанчета с нуга... Милото е загледало и маслото, което ще е на промоция в събота и срокът му на годност (очаквано май) е късичък - до някой си януари 2013. Така че взимайте само за коледните сладки, че те ще се опукат бързо поне Mr. Green

# 722
  • Мнения: 2 474
Също ме интересува имат ли препарат за ламинат и паркет и дали си струва.Благодаря.
Припомняш, че последният път видях, че са получили три нови вида препарати за почистване на под - универсален, за коркови подове и ламинат и за паркет и ламинат. Всички видове са по 2.99 лв.
Не знам дали си струват. Привършвам едно Blazy и ще пробвам лидълските.
Благодаря.Ще чакам отзиви. PeaceАз затова и го отписах Лидл и доскоро не пазарувах в него,защото в началото го посетих и останах разочарована колко е беден асортимента,отделни видове артикули изобщо не ги намерих,като такъв препарат например.Напоследък често ядем лазаня,нов артикул в кухнята но те нямат кори а само полуготова такава,а ние избягваме полуфабрикатите.

# 723
  • софия
  • Мнения: 25 796
Уредих се с шоколадов крем с лешници (хубав е, ама чак пък 4лв за 200гр - няма да повторя),
А на мен ми е любим. Много ми харесва как хрупкат лешниците. Миналата година купих само 2, но вчера се презастраховах с 4 Crazy (единият е с кафе, за асортимент).

# 724
  • Мнения: 1 883
Да питам за киселото зеле. Наскоро някой спомена ,че било хубаво, но дали беше от лидл,че намесихме и други магазини. Трабват ми максимум 2 зелки и малко сок.

# 725
  • Мнения: 179
Някой с отзиви за кафемашината? Не че за 100 лв няма машини и от други нискобюджетни марки, но идеята за 3 г. гаранция не е лоша.

# 726
# 727
  • София
  • Мнения: 3 611
Момичета, да попитам. Кипих преди време спрей за гладене. Чета инструкцията и спазвам. Ама нещо не се получава по-лесно гладене..... за мъжки ризи става въпрос, че ММ си ги избира все от едни материи..... Някой ползвал ли е такъв спрей, да не би аз нещо да неправя какво трябва?
Моят спрей е за гладене с колосване. Ползвам го за тънки ризи и ефектът е много добър.

Общи условия

Активация на акаунт