Естествено уголемяване на бюста ІІІ част

  • 179 551
  • 753
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 567
Момичета искам да споделя следното.
След приема на хомеопатия близо 4 месеца имах увеличение на бюста 5 см, т.е. толкова се запазиха от 89см до 94см.След това започнах  да пия капки от ПУЕРАРИЯ МИРИФИКА по скоро като потдържащи и имам леко увеличение пак на бюста от 1.5 см освен това прибавих няколко капки и в крема за лице и около очи и наистина има антибръчков ефект Simple Smile

Какви са тези капки? Може ли малко повече информация?
http://giza-perfumes.eu/product_info.php?products_id=477
Във Варна е магазина

# 151
  • Varna
  • Мнения: 159
страхотно , когато имам време ще проверя да ли го имат наличен Simple Smile

# 152
  • Мнения: 6
Момичета искам да споделя следното.
След приема на хомеопатия близо 4 месеца имах увеличение на бюста 5 см, т.е. толкова се запазиха от 89см до 94см.След това започнах  да пия капки от ПУЕРАРИЯ МИРИФИКА по скоро като потдържащи и имам леко увеличение пак на бюста от 1.5 см освен това прибавих няколко капки и в крема за лице и около очи и наистина има антибръчков ефект Simple Smile
Тези капки не са ли само за външно приложение?Как ги пиеш по колко и кога?

# 153
  • Varna
  • Мнения: 159
да , и на мен ми е интересни по подробна информация. Още не съм ходила до магазина Simple Smile

# 154
  • Мнения: 567
Да за външно приложение са и са направени на капки за да се прилагат към козметика,но аз експериментирах и пих сутрин по 3-4 капки.

# 155
  • Мнения: 4
Дами, имам малък проблем. Преди година и нещо си уголемих бюста, но наскоро направих глупостта да си позволя да отслабна рязко, жлезата ми доста се сви и сега съм,дет се казва, по силикон Simple Smile Засега не планирам реоперация, по-скоро търся способ, който да ми увеличи жлезата, без да ми увеличава ханша. Някакви идеи? Ще ви бъда много благодарна, ако ме насочите!

# 156
  • Мнения: 567
Дами, имам малък проблем. Преди година и нещо си уголемих бюста, но наскоро направих глупостта да си позволя да отслабна рязко, жлезата ми доста се сви и сега съм,дет се казва, по силикон Simple Smile Засега не планирам реоперация, по-скоро търся способ, който да ми увеличи жлезата, без да ми увеличава ханша. Някакви идеи? Ще ви бъда много благодарна, ако ме насочите!
Пробвай с хомеопатия,май за възстановяване действа по добре отколкото за уголемяване на малки по рождение гърди.

# 157
  • Мнения: 4
Дами, имам малък проблем. Преди година и нещо си уголемих бюста, но наскоро направих глупостта да си позволя да отслабна рязко, жлезата ми доста се сви и сега съм,дет се казва, по силикон Simple Smile Засега не планирам реоперация, по-скоро търся способ, който да ми увеличи жлезата, без да ми увеличава ханша. Някакви идеи? Ще ви бъда много благодарна, ако ме насочите!
Пробвай с хомеопатия,май за възстановяване действа по добре отколкото за уголемяване на малки по рождение гърди.
Stasy, благодаря ти за бързия отговор! Всъщност с хомеопат ли се консултирате или назначаването на препаратите става тук в форума  Wink
Видях че си писала за Пуерария Мирифика, видях, че я има и на таблетки...на коя форма да заложа?

# 158
  • Мнения: 2 621
А за недоразвити гърди без други проблеми (като болезнени яйчници, задържане на течност в яйчниците и т.н.) хомеопатия има ли? Освен Сабал-а друго не видях като за моя случай, а ми се струва, че само със Сабала няма да стане.

# 159
  • Мнения: 567
Момочета това прочетохте ли внимателно:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=692573.0
както и темата поне от начало!!!

# 160
  • Мнения: 4
Момочета това прочетохте ли внимателно:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=692573.0
както и темата поне от начало!!!
Да си призная, темата я поразрових, но нямам време да я чета цялата. Но линка който си пуснала го прочетох внимателно. Ще си направя едно пречистване и след 2-3 седмици започвам хомеопатията.
Друго, което ми дойде на ума-някой пробвал ли е с чай за кърмачки?

# 161
  • Мнения: 2 621
Момочета това прочетохте ли внимателно:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=692573.0
както и темата поне от начало!!!

Да, Стаси, чета я по няколко пъти на ден. Аз съм комбинирала Сабал, Барита и Ликоподиум, плюс тахана. Приемам ги от седмица, но засега не усещам нищо, нито напрежение, нито дразнене.

# 162
  • Мнения: 185
Здравейте, момичета Hug! За съжаление и аз съм със същия проблем като вас. В пубертета отслабнах рязко, точно когато се развивах като жена и така и не ми се уголемиха гърдите след това. Имам вече две раждания и кърмене, но винаги съм имала комплекси относно бюста си. Сега ми давате надежда, че е възможно да добият по съблазнителна форма. Сигурно и аз ще опитам с хомеопатията, която сте препоръчали, но ми се иска и други момичета които са я пили да дадат някакви обнадеждаващи резултати, въпреки че сигурно другата седмица ще си купя и Витаслим бюст да пробвам.  bouquet

# 163
  • Мнения: 2 621
Elisakara, аз в момента съм на Витаслим Бюст от почти 2 седмици, но не го усещам като хапче изобщо, няма напрежение, нищо. Отделно си пия и хомеопатията и тахана. След първия месец на Витаслим ще споделя резултата или липсата на такъв.

# 164
  • Мнения: 25
Тази тема я виждам за първи път, посмях се яко ... Simple Smile мислех, че няма подобни техники, а като чета 5 см. и ми идва оптимизъм. Ще ви следя занапред.

Общи условия

Активация на акаунт