Естествено уголемяване на бюста ІІІ част

  • 179 545
  • 753
  •   1
Отговори
# 180
  • Varna
  • Мнения: 159
ще чакаме да кажеш какви са ти отзивите от продукта Simple Smile

# 181
  • Мнения: 226
Tanya защо пиеш баритата по 20 на седмица? Нали трябваше по 10. Как прецени да увеличиш точно барита? И как ги пиеш, по 10 два пъти в седмицата или в един ден 20? Браво за резултатите  Peace

# 182
  • Мнения: 1
И аз ще се включа в темата, почетох доста и ми стана много интересно,понеже досега не бях се и замисляла за такова приложение на хомеопатията. Много ще се радвам ако някой ми даде съвет какво трябва да взема ,за да постигна САМО уплътнение на бюста и стягане на кожата (понеже не се оплаквам от  размер , но след раждането гърдите ми се отпуснаха и станаха меки, което адски много ме дразни!!!) Има ли такива хомеопатични , които да не увеличат размера , а да подобрят "консистенцията" ? Simple Smile

# 183
  • Мнения: 0
Вижте какво намерих за това лекарство и нищо не пише за увеличаване на бюста. Вие какво мислите?




Пуерария мирифика, Кудзу (Pueraria mirifica, Kwao Krua)
[Пуерария мирифика, Кудзу - изображение]

Кудзу: Дългогодишно увивно растение, на което корените имат формата на грудки и съдържат вещества, наречени фитоестрогени. Цветовете му са обагрени в пърпурно или лилаво. Срещат се два вида Kwao Krua - бял и червен. Белият Kwao Krua е наречен "женски", поради високото си съдържание на фитоестроген, а червеният - "мъжки", поради съдържащият се в него алдостерон. Растението е наричано още Пуерария мирифика.

РАЗПРОСТРАНЕНИЕ:

Среща се в горите на северен и западен Тайланд и Мианмар. Растението се отглежда в плантации, за да се гарантира високото съдържание на фитоестрогени.

ИЗПОЛЗВАЕМА ЧАСТ: корен

ХИМИЧЕН СЪСТАВ:

    фитоестрогени (Miroestrol и Deoxymiroestrol);
    изофлавони (Genistein, Daidzein, Daidzin, Genistin, и Coumestrol);
    изофлавонови гликозиди (Mirificin, Puerarin, Puerarin-6" monoacetate).

 ДЕЙСТВИЕ:

    има силни анти-естрогенни свойства срещу агресивни клетъчни ракови клетки;
    има силен антираков ефект при ракови заболявания :
         на гърдата
        на простатна жлеза
        карцином на дебелото черво
    противодейства на остеопорозата;
    повлиява благотворно кардиоваскуларната болест;
    силно редуцира холестерола в кръвта;
    противодейства и на менопаузата;
    препоръчва се на жените, които имат липса на ендогенен естроген, включително на жените в менопауза;
    според тайландската народна медицина, растението сава ефект още при следните състояния:
         противодейства на образуването на бръчки;
        потъмняване на побеляла коса и стимулиране растежа на косъма;
        успокояване на катарактални проблеми;
        подобряване енергичността и жизнеността на движенията;
        подобряване на кръвообращението;
        облекчаване смущенията на съня;

ПРИЛОЖЕНИЕ:

    в медицината - екстракт;
    в козметиката.


Още за: Пуерария мирифика, Кудзу (Pueraria mirifica, Kwao Krua) | Ботаника
от framar.bg

# 184
  • Мнения: 0
Някой ползвал ли е биослим бюст или Даколен 4+1 и имали ефект. Чудя се какво да си купя биослим , даколен, сабала, сминдух, барита карбоника или pueraria mirifika. Докато кърмех имах страхотен бюст за моето телосложение, но след като спрях с кърменето се прибра и стана много малък. Какво да правя? Мисля си даже за силикон, но ме е страх. Дебелее ли се стази хомеопатия, защото не ми се слабее отново. Ще се радвам ако някой ми пише. ooooh! Embarassed

# 185
  • Мнения: 185
Някой ползвал ли е биослим бюст или Даколен 4+1 и имали ефект. Чудя се какво да си купя биослим , даколен, сабала, сминдух, барита карбоника или pueraria mirifika. Докато кърмех имах страхотен бюст за моето телосложение, но след като спрях с кърменето се прибра и стана много малък. Какво да правя? Мисля си даже за силикон, но ме е страх. Дебелее ли се стази хомеопатия, защото не ми се слабее отново. Ще се радвам ако някой ми пише. ooooh! Embarassed


В предната тема, доста момичета са пили Даколен, прочети я. За съжаление нямаше положителни резултати!

# 186
  • Мнения: 1
може ли да попитам за хомеопатията има ли значение годините? аз съм на 17 .. мога ли да пия хомеопатични неща?

# 187
  • Мнения: 51
Ама ти растеж още

# 188
  • София
  • Мнения: 12
Здравейте, попрочетох темите и ми стана много интересно и почти се навих да пробвам хомеопатия, но имам няколко въпроса.
На 22 съм, гърдите ми пораснаха в края на 8-ми клас, никога не са били големи. Нося чашка Б, ама не винаги я изпълвам и ми е малко сложно намирането на сутиен. Предвид че не съм раждала, кърмила отслабвала или напълнявала драстично, дали въобще ще има ефект хомеопатията? И как става пречистването на организма, за да я започнеш? И като какви да си определя гърдите според темата за хомеопатията?

# 189
  • Мнения: 567
С.Найденова според мен трябва да се пият комплексно хомеопатичните за да има ефект.Прочети моите постове и на tanya ще прочетеш подробно какво сме писали.

# 190
  • София
  • Мнения: 12
Ами забелязах, че се пият комплексно, но никак не мога да се ориентирам, колкото и да чета.

# 191
  • Мнения: 51
Сигурно си изчела всичко от линка, който е приложила stasy_f, по-долу е написала една схема как е започнала, какво и по колко е взимала, опитай и успех и постоянство!
Най-важното според мен е да не се прибягва до "тежката химия", няма вълшебно хапче за уголемяване на бюста, няма и вълшебно хапче за отслабване. Това е дережето!
Освен това прочети и за лен, сминдух, копър, червена детелина и т.н., все полезни неща.

# 192
  • Мнения: 363
Здравейте, прочетох що годе обстойно вашите публикации, но се чудя като
С.Найденова , защото повечето жени тук са майки, а аз съм на 22г. и не съм раждала, нося чашка B , но естествено като почти всяка жена искам да имам по-големи гърди, не съм алчна, чашка C ме устройва напълно, но се чудя дали няма да има отрицателен ефект или не знам... чудя се много... newsm78 newsm78

# 193
  • София
  • Мнения: 12
Аз даже не държа да кача чашка  Laughing Искам да станат мааалко по-твърди и много малко по-големи, колкото да си доизпълня чашка Б (може би 1-2, максимум 3 сантиметра). И затова поисках някакво напътствие, защото прочитайки темите, не разбрах много много, защото повечето са майки, кърмачки и т.н. Но отговора беше чети темите. Чета ги и продължавам да не разбирам. А и искам да питам за майка ми, на 42 е, има не много големи гърди, но едната и е доста по-голяма от другата. Какво бихте ме посъветвали за нея?

# 194
  • Мнения: 567
С.Найденова можеш да пробваш със sabal ser първо веднъж дневно по 5 гранули ,conium пак веднъж по  гранули, chomaphila два пъти по 5 гр.,ако не виждаш ефект увеличи дозата на sabal.За майка ти по същия начин тези хомеопатични особено sabal
Този линк прочети ли:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=692573.0
Аз съм описала там а и в постовете си доста подробно какво съм пила,повече от това незнам как да се изразя.Хомеопатията не винаги действа и не на всички.Пробваш примерно едно химатично ако не ти действа увеличаваш дозата до 2 пъти дневно,ако и тогава не действа го сменяш с друго.

Общи условия

Активация на акаунт