"Под прикритие", сезон 3 - тема 5

  • 56 483
  • 802
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 120


"Камъни и Пясък" ООД е един от рекламните надписи накрая, интересно име  Simple Smile

Това сигурно заради сцената с общественополезния труд на Куката Simple Smile

# 46
  • Мнения: 1 317
а някой може ли да ми каже на кой е музиката от сцената в тоалетната с косъма, ася и зори?
Това намерих - http://vbox7.com/play:b7c7383849

как ги намирате тия парчета, като не знаете нито име, нито името на диджея... newsm78

Един приятел във ФБ си го беше постнал на стената  Grinning

# 47
# 48
# 49
  • Мнения: 21
Много благодаря за темата!
И аз много харесвам сериала, макар че често ме замисля и натъжава... Защото наистина много хора живеят така и за тях си е съвсем нормално да причиняваш болка на някой друг, да го използваш, нараняваш, да вършиш престъпления...

# 50
  • Мнения: 1 408
И аз благодаря за чудесно оформената тема. И за да не е само това,да споделя какво четох из клюкарските сайтове. Естествено,достоверността на тези информации се подлага на съмнение. Едното е интервю с Чочо Попйорданов,в което той загатва,че героят му не е убит и някак като на магия ще се върне в сериала. Което ми е малко странно,защото и главният секретар,и Пенев, останалите полицаи говореха така,сякаш смъртта на Нешев е безспорен факт. За акция със загинал полицай говориха,за погребението,дори се сещам,че и статия във вестника имаше,че майка му припаднала на погребението. Очевидно ни показват,че Нешев е убит. Но ще видим,нищо не се знае.
И второто нещо,което четох,е за Зори-че ставала държанка на мутрите,защото баща й я изпуснал от контрол.
И накрая да питам-нали няма скоро да свършва сезона? Повечето ми любими сериали свършват и не искам и този да свършва сега.

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Не би следвало да свършва скоро сезона трябва да има още 9 серии!

# 52
  • Мнения: 5 278
Мисля, че този сезон е 12 серии.
За Зори то май се видя във трейлърите, че се забърква с мафията. Много жалко - тъжно и истинско. Този сериал и революция Z  са ми много реалистични.

# 53
  • Мнения: 1 129
Да - сезонът е с 12 серии. До колкото знам вчера се снимаше 9-та или 10-та.  Whistling
Той докато почне и ще свърши.

# 54
  • Мнения: 138
Това със смс-а ("плъх") много ми беше забавно  Joy Joy Joy

Чакам новата серия с нетърпение.

# 55
  • Мнения: 2 658
Чак сега сколасах да изгледам епизода...
Уникална игра на Бахаров, страхотен! И английският му се получи, абе...
Сцената с убитата му майка беше.. истинска, много..!  Cry
Брутално и гадно, ама...
Зори е доста навътре вече, ще е интересно да се види до къде ще я докара.

Само.. пусто Косъма не мога баш да го интерпретирам в ролята на истински, страшен гангстер, но пак е готин..

Благодаря за темата  Peace

# 56
  • До морето
  • Мнения: 7 061
Чак сега сколасах да изгледам епизода...
Уникална игра на Бахаров, страхотен! И английският му се получи, абе...
Сцената с убитата му майка беше.. истинска, много..!  Cry
Брутално и гадно, ама...
Зори е доста навътре вече, ще е интересно да се види до къде ще я докара.

Само.. пусто Косъма не мога баш да го интерпретирам в ролята на истински, страшен гангстер, но пак е готин..

Благодаря за темата  Peace

Ох, на мен Косъмчето ми е любимец! Още повече, че и Среброто е много свеж, много ги харесвам с Нели от Огледала какво семейство са!

# 57
  • Мнения: 433
Да - сезонът е с 12 серии. До колкото знам вчера се снимаше 9-та или 10-та.  Whistling
Той докато почне и ще свърши.

10-та снимаха  Peace

# 58
  • Мнения: 23
Айде на новия епизод!

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Гледаме-супер Марти отново в действие!

Общи условия

Активация на акаунт