"Под прикритие", сезон 3 - тема 5

  • 56 480
  • 802
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 211
Аз мисля, че снимката е срещата между Мартин и Иво. Джаро и без това остана без хора и затова се ядоса според мен.

# 91
  • Мнения: 2 658
Да бе,  ама що не.. Ако има такава снимка как близнаците отиват по предназначение.. То веднага могат да го свържат с Джаро..  Mr. Green

Ама за какво му е да свързва нещо си..? Той пределно ясно знае, че е Джаро.

# 92
  • Мнения: 4 594
Да бе,  ама що не.. Ако има такава снимка как близнаците отиват по предназначение.. То веднага могат да го свържат с Джаро..  Mr. Green

Ама за какво му е да свързва нещо си..? Той пределно ясно знае, че е Джаро.

А и да го свържат с Джаро, близнаците няма да го предадат. Wink

Марто се заиграваше с мацка от персонала на хотела. Според мен така се е промъкнал. Peace

# 93
  • Мнения: 28
За полицията е находка.. То ясно, че Андонов знае. Ама фотосите могат да свържат Джаро с близнаците...

Няма да го предадат близнаците съгласна съм, но се пак евентуален арест на негови хора - ще го разклати доста..  Simple Smile

# 94
  • До морето
  • Мнения: 7 061
За полицията е находка.. То ясно, че Андонов знае. Ама фотосите могат да свържат Джаро с близнаците...

Няма да го предадат близнаците съгласна съм, но се пак евентуален арест на негови хора - ще го разклати доста..  Simple Smile

Да, може и да си права, но все пак на мен ми се струва, че се ядосва на нещо, което не знае и вижда за пръв път от тези снимки  Rolling Eyes

# 95
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Само едно налудничаво предположение, но защо не да не го спомена - снимки от кратката среща на Марто с майката на Иво пред входа и?
Снимките изгглеждаха тъми (вечер), а и по лицето на Джаро се четеше не единствено яд, а далеч по-сложни чувства.
Ах, този човек играе така хубаво! Heart Eyes

# 96
  • До морето
  • Мнения: 7 061
Само едно налудничаво предположение, но защо не да не го спомена - снимки от кратката среща на Марто с майката на Иво пред входа и?
Снимките изгглеждаха тъми (вечер), а и по лицето на Джаро се четеше не единствено яд, а далеч по-сложни чувства.
Ах, този човек играе така хубаво! Heart Eyes

Да, много хубаво си го казала- и според мен освен яд имаше болка, предателство....Това ми се върти в главата, ама с кърмаческия си мозък не можах да го формулирам  Embarassed

# 97
  • Viena
  • Мнения: 3 581
В следващият епизод ще видите http://vbox7.com/play:8e59e47ebf

# 98
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Тия трейлри ги гледам поне по три пъти и не винаги разбирам какво ще се случи в серията-ама то сигурно това е и идеята.
Марти от кого ли получи поръчка-на гърба на снимката пишеше-обект за чистене Шипка 50??

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Запис - изпуснала съм ви пак. Макар и с малко закъснение изгледах и серията и трейлъра. Само да спомена, че в началото на трейлъра, където Койна Русева подава едно сгънато листче на някаква жена - това се разиграва в съдебна канцелария - познах зелените и червени папки, макар че те обикновено не са в една и съща стая. Все пак - явно ще развият пак идеята за анонимния свидетел и търсенето на това, кой е той. Та си мисля за този яд на Джаро - Койна Русева влезе с някакви листи при него и после в трейлъра дадоха колко е ядосан Джаро. Дали е възможно да е разбрал кой е свидетеля????? Макар, че това ми се вижда твърде пребързано - после Джаро ликвидира Марто - едва ли е това. Но ми хрумна, и реших да го споделя с вас.

Последна редакция: ср, 26 дек 2012, 00:40 от mama mariana

# 100
  • Мнения: 4 594
А ние знаем ли кой е свидетелят? Защото ако знаем, аз не знам, забравила съм. Да не е Марто? Thinking

# 101
  • Мнения: 28
Анонимният свидетел е Марто, да.
Какво ми дойде на ум - може да са фотоси от срещата на високо ниво на Андонов с Напа-джията и останалите клечки.. Среща на високо равнище, а Джаро е под домашен арест, няма мърдане.. Докато Андонов се разраства.. Тва си е за ядосване..  Mr. Green

# 102
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
И това е възможно макар че Джаро няма как да не е на ясно че Иво ще действа с размах докато той е с вързани ръце!

# 103
  • España
  • Мнения: 1 194
Анонимният свидетел е Марто, да.
Какво ми дойде на ум - може да са фотоси от срещата на високо ниво на Андонов с Напа-джията и останалите клечки.. Среща на високо равнище, а Джаро е под домашен арест, няма мърдане.. Докато Андонов се разраства.. Тва си е за ядосване..  Mr. Green
Удоволствие е за мен да пиша под подписа на КИА... Heart Eyes Wink
Снимките са по-скоро нещо изключително разочароващо Джаро....нещо,което той би предпочел да запази в тайна....това обяснява първичния му жест да ги свие на топка и да ги унищожи...  newsm78....
А за чувствата,които ще се разгорят между Зори и Марто....след "бурята",която ще се изсипе върху тях от всички страни...мисля,че ще се бъдат една подобаваща поанта на сериала.Започвайки от снимката на Рио- символизираща мечтите и  житейската посока на Марто до един достоен завършек -в слънчевия бразилски мегаполис с любимата жена,далеч от мафия,мутри,престрелки и т.н.т  негативизъм!

# 104
  • До морето
  • Мнения: 7 061
Аз пък не искам чак такъв захаросан еднозначен финал! Трябва нещо по- дълбоко, дето да те остави замислен Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт