"Под прикритие", сезон 3 - тема 5

  • 56 481
  • 802
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 658
Дамм, кучето може да е и това - Дог Бордо (Bordeaux Dogge):
http://www.google.de/search?q=bordeaux+dogge&hl=de&sa=X& … =1600&bih=593

# 181
  • España
  • Мнения: 1 194
Чудно ми е как,след като Захари Бахаров е любима звезда от култов сериал на БНТ,са го "пуснали" за лице и водещ  в конкурентна телевизия( лотарията в Нова) newsm78 newsm78,предвид измислените смехотворни войни ,които основните  ни електронни медии водят помежду си....?
Може би " на Иво дните са преброени"...newsm78

Нещо такова се получи примерно с Малин Кръстев в "Седем часа разлика" ,когато Магърдич и сие си тръгнаха от бтв.

# 182
  • Мнения: 52
Цитат
Чудно ми е как,след като Захари Бахаров е любима звезда от култов сериал на БНТ,са го "пуснали" за лице и водещ  в конкурентна телевизия( лотарията в Нова)

В така наречената война между медиите основен герой е БТВ.
БНТ и Нова са доста по толерантни. Онзи ден Рафи, Богомил и Александра бяха по БНТ и в дриги предавания още от участниците от Х фактор, а по Нова съм гледала канени като гости участници от реалитита и филми от други телевизии - актриса от Стъклен дом, участник в Гласа на България, Владимир Пенев и много други..

Проблема е основно в БТВ, при тях дори не можеш да гледаш изпуснато предаване безплатно, докато при всички други телевизии може.

Последна редакция: пт, 04 яну 2013, 11:36 от ИваИ

# 183
  • София
  • Мнения: 11 568
БНТ и Нова не водят война. Редовно си се канят взаимно. Захари няма проблем да снимка и Лотарията, тъй като тя се снима в един ден 4-5 предавания, тъй че му остава време и за сериала.

# 184
  • Мнения: 28
Роми и аз като колежките щях да пиша. Основният дразнител са бтв медия груп!
Само те се еб@ват със зрителите си и само те имат претенцията на "узурпатори" които не позволяват "техни хора" от "техни предавания" да шарят по другите телевизии.. Жалка история..

Друго по темата  Grinning Разбра ли се, от къде Иво научи, че "дъртия" е бащата на Марто.. и не е ли това още една въпросителна за статута на нашето ченге под прикритие..
Андонов без тва си го надуши още от началото.. Нищо не казаха там.. или аз не съм разбрала.  Simple Smile

И друго нещо - Куката, като се завъртя с колата при опита да спаси Джаро, как се появи жив и здрав в 3-ти сезон.. и тука съм изпуснала нишката... Whistling а уж гледам да гледам..  Mr. Green

# 185
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540

Разбра ли се, от къде Иво научи, че "дъртия" е бащата на Марто.. и не е ли това още една въпросителна за статута на нашето ченге под прикритие..


Аз го разбрах, че още тогава Иво е знаел, че това е бащата на Марто. И, ако си спомням правилно, точно Иво се обади на ченгетата за обира, за да ги провали. А как е разбрал...има си източници, разпитал е, може затова и да е избрал бащата.  newsm78

# 186
  • Бургас
  • Мнения: 204
Това с бащата на Мартин и аз много не го разбрах,обаче има логика Иво нарочно да е наел него,точно заради това.
Куката разказваше как се е събудил в болница и други подробности.
Имаше реплики от сорта "аз си слушах музика ,г-н съдия и ми беше хубаво,не съм видял и чул нищо,извадих пистолета и стрелях защото ми беше хубаво"и т.н.
Нали изпълняваше обществено полезен труд и му оставаше съвсем малко и доколкото разбрах заведението беше негово.

# 187
  • Мнения: 4 290
 Grinning Разбра ли се, от къде Иво научи, че "дъртия" е бащата на Марто.. и не е ли това още една въпросителна за статута на нашето ченге под прикритие..
Андонов без тва си го надуши още от началото.. Нищо не казаха там.. или аз не съм разбрала.  Simple Smile

И друго нещо - Куката, като се завъртя с колата при опита да спаси Джаро, как се появи жив и здрав в 3-ти сезон.. и тука съм изпуснала нишката... Whistling а уж гледам да гледам..  Mr. Green
Не си спомням Иво как разбра за бащата, но за мен някак не е важна подробност. Куката си "оживя" в новият сезон, което предпочитам пред един сезон да показват как лежи в болница, как е в ареста, говори си с адвоката, изиграва ситемата и ето ме на, обществено полезен на слънчев бряг.
В този смисъл сценаристите не подценяват публиката си. Аз лично очаквам Нешев да се появи, остана нещо недовършено, не изиграно.

# 188
  • Мнения: 28
Не го приемам това, не ми звучи достоверно.   Peace
Не вярвам Иво да го е натопил нарочно, освен това, когато Марто му скочи, че само той и Джаро са знаели, за да го изпеят на СОТ-а - Иво отговори "значи е Джаро" и прозвуча бая убедително.. То верно, че и Съни беше жива още и на Андонов му беше накипяло..

Куката разказваше как се е събудил в болница и други подробности.
Имаше реплики от сорта "аз си слушах музика ,г-н съдия и ми беше хубаво,не съм видял и чул нищо,извадих пистолета и стрелях защото ми беше хубаво"и т.н.

Ще гледам пак първият епизод от 3-ти сезон, щото тва също не го помня.  Simple Smile
Но така или иначе, считам тези пропуски за грешка от страна на сценаристите..

# 189
  • Мнения: 4 290

Но така или иначе, считам тези пропуски за грешка от страна на сценаристите..
Joy няма как да угодят на всички. на мен сериала ми харесва, защото точно такива подробности ни ги спестяват, а ти го смяташ за пропуск Joy

# 190
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
...
Не вярвам Иво да го е натопил нарочно, освен това, когато Марто му скочи, че само той и Джаро са знаели, за да го изпеят на СОТ-а - Иво отговори "значи е Джаро" и прозвуча бая убедително.. То верно, че и Съни беше жива още и на Андонов му беше накипяло..

...

Върни се на епизода с обира и ще видиш, че дадоха Иво, седейки в кола близо до къщата, когато ченгетата дойдоха. Джаро нямаше интерес от провал.

# 191
  • Мнения: 28
Е, хубава работа..  Mr. Green Екстра ни е сериалчето, кой спори за това!?
Намирам се на приказка.., а и нали знаеш - угодия няма..  hahaha  

Върни се на епизода с обира и ще видиш, че дадоха Иво, седейки в кола близо до къщата, когато ченгетата дойдоха. Джаро нямаше интерес от провал.

Действително това ми помогна, благодаря ти. Пропуснала съм.
Андонов прозвуча много истински с а тая реплика, но вероятно се е водил от ядът си към Джаро..  Simple Smile

Последна редакция: пт, 04 яну 2013, 15:21 от KiА

# 192
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Е, хубава работа..  Mr. Green Екстра ни е сериалчето, кой спори за това!?
Намирам се на приказка.., а и нали знаеш - угодия няма..  hahaha  

Да, ясно, аз също размишлявам, защото сега осъзнах, че Иво нарочно е извикал баща му за обира. Освен това мисля, че беше искрен, когато каза на Марто, че съжалява за баща му. Едно, че загуби майка си и второ, може би е харесал баща му /някой каза на Марто в предния сезон, че баща му "имал стил"/, а не е искал и очаквал да умре като го предаде. Той искаше да навреди на Марто, не на "дъртия". Изобщо, пак се убеждавам, че Бахаров прави доста дълбок образ.

# 193
  • Мнения: 28
Да бе, Попов му каза, че "дъртият" е имал стил и бил уважаван в професията..
За Бахаров няма какво да говорим.. Много яка роля прави, ма не е само той! Всички мафиоти са "уърлд клас", обратно на ченгетата, б@хти умрелите образи разбираш ли.. Деян Донков и Чочо "убиха" и нищо не остана..  ooooh!  

П.П и Иво Захариев адмирирам, макар много хора да смятат играта му за слаба, на мен ми харесва. Има много какво да се иска,ФАКТ!  Малко си рецитира репликите, но като цяло е харизматичен образ и без него няма да същото..  Hug  Харесвам го Simple Smile

Последна редакция: пт, 04 яну 2013, 15:41 от KiА

# 194
  • Мнения: 9 107
Роми и аз като колежките щях да пиша. Основният дразнител са бтв медия груп!
Само те се еб@ват със зрителите си и само те имат претенцията на "узурпатори" които не позволяват "техни хора" от "техни предавания" да шарят по другите телевизии.. Жалка история..


 Naughty Там не се знае кой кога и какво. Нова и БНТ също не бяха в близки чувства, за пръв път преди 2 или 3 години се "вписаха" заедно май за БГ Коледата.
А преди 3-4 години имаше едно танцуващо шоу по бтв, в което участваха Годжи, Краси Радков... и други БТВ лица, чиито партньори  бяха други публични личности. Сред тях жената на Краси Радков, до тогава работеща в  БНТ. Та работодателите след като научили, че ще участва в това шоу по бтв са я уволнили.

Общи условия

Активация на акаунт