Туба и Джансел в "Огнено сърце"-"Gönülçelen" и след това - Тема 177

  • 59 364
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240

във
 
 
Творчески екип:
Продуцентска къща на сериала: Asis Yapım
Продуцент: Томрис Гиритлиоолу
Режисьор: Джевдет Мерджан  - първи сезон
Серкан Ипеккьорен   - втори сезон
Сценарист: Гюл Дириджан  - първи сезон
Мухарем Бухара - втори сезон
Музика: Кърач/Garbiyeli  
 

Начало на първи сезон - 26 февруари 2010 година
Край на първи сезон - 18 юни 2010 година
Начало на втори сезон - 20 август 2010 година
Край на втори сезон - 24 юни 2011 година
56 епизода
 
Блестящият младеж-академик, световно известен пианист (Мурат), произхождащ от заможно семейство, който дълги години е живял в чужбина и е извършвал проучвания върху фолклора и музиката на Турция, се завръща в страната си. Получава голям проект от страна на държавата да направи концерт за „Среща на Истанбул с музиката”. Отива да търси музиканти в крайните квартали  на Истанбул с приятеля си (Левент), попада на сватба и чува как една красива циганка (Хасрет) пее. Убеден е, че ако успее да я обучи, значи е намерил необходимия му солист. Тази идея се възприема като безумна от страна на приятеля му и двамата правят облог за това дали ще успее да промени живота на момичето. Остава само да убеди и Хасрет в това. Мурат изминава дългия път да превърне ромското момиче - цветарка  в  изискана дама. Вървейки по този път той се среща лице в лице с истините  за „Другата Турция” – непозната за него досега. Докато момичето се превръща в една блестяща звезда, младежът академик ще открие любовта и родината си.
 
В ролите:









 

 Клипчета на: Морганa , Тинчетo , Алис ,  еti80 ,  paky ,  Alex, Pepa47,   Rina
 
Страницата на Туба във Facebook


Страницата на Джансел във Facebook



Българската страница на Туба във Facebook


Тeмите:



Нашата приказка за Любовта и Музиката:
Нашата приказка винаги ще бъде част от нас!
Приятни минути в темата!

# 1
  • Разград
  • Мнения: 8 243
За новата тема - ново клипче.



# 2
  • Мнения: 22
ЗА любопитните..втория ден е утре ...след края на света   

                                                   

# 3
  • Мнения: 4 535


Масата на "запленените", поздравява масата на "маите" с тази песен:



Becca - I'm Alive / Аз съм жива/

# 4
  • Мнения: 9 993
Ринка  Hug благодаря за новата тема!  Hug



# 5
  • Мнения: 4 224
Ринка  Hug Добре заварила в новата тема носеща духа на Коледа!

Прекрасно! Нова тема  Peace, Нов клип - Ваня  Hug,  и ние сме пак тук  Wink Никол  Hug

Това е от фейса и много ми хареса  Peace Затова ви го предлагам и на вас
Скрит текст:

И да украся и музикално страничката  Laughing

# 6
  • Мнения: 4 535


Виждам, че ще посрещна новата 2013 год. с добри познания по турскосериалознание Wink Rolling Eyes Знам имената на цели 7 от 12-те актьори на снимката, което си е един приличен процент Joy

# 7
  • Разград
  • Мнения: 8 243



ПП Току що прегледах старата тема и видях че клипчето е пуснато там, но нищо не ни пречи да си го имаме и тук.

Последна редакция: пт, 21 дек 2012, 20:20 от vania_e

# 8
# 9
  • Мнения: 885
Ринка както винаги прекрасна тема Hug
Момичета прекрасни клипчета сте постнали усеща се Коледното настроение Hug

# 10
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте, момичета!  Hug

Едва сега смогнах да се появя, а се оказва  Wink, че сте вече в нова тема!  Crazy

Ринка  Hug страхотна е, а и ти благодаря за хубавия поздрав!  newsm51

Естествен прочетох и видях всички красоти, които сте сложили днес - явно все още на първо място е последното събитие с Туба, но... не сте забравили и пленителната ни история!  Peace

И тъй като  Wink краят на света се отложи, то... ние сме отново готови за забавление!  Laughing

Скрит текст:

# 11
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Последна редакция: пт, 21 дек 2012, 23:29 от vania_e

# 12
  • Мнения: 4 224
 



Виждам, че ще посрещна новата 2013 год. с добри познания по турскосериалознание Wink Rolling Eyes Знам имената на цели 7 от 12-те актьори на снимката, което си е един приличен процент Joy
Надин,  newsm53 и аз така. Понеже пише "Турско изкуство" съм спокойна за културното си познание Wink Joy

 Joy Joy
Скрит текст:

Скрит текст:

Скрит текст:

# 13
  • Мнения: 6
Добър вечер на всички!И новата тема както винаги е изпълнена с много хубави клипчета и настроение.Аз изгледах пак целия филм и приключвам,но този сериал винаги ще остане за мен най-хубавия от всички.А Мурат и Хасрет любимата ми сериална двойка.Само накрая се чудех защо оставиха Саиме самичка SadВсеки си намери другарче а за нея не се намери някой симпатичен господин с който да споделя живота си ,докато другите по двойки хукнаха да си дирят щастието във Франция.

# 14
  • Разград
  • Мнения: 8 243






Общи условия

Активация на акаунт