Празниците идат вече,от подаръци затрупано е ЯНУАРСКОТО човече! (45)

  • 38 122
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 455
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на днешните пораснали деца! Нека бъдат здрави, щастливи, усмихнати, много весели и щури!  Hug

Честит празник на мамите!

Ех, Буби, големи тревоги, но важно е, че не е сериозно! Милата, възхищавам ти се, че се справяш с всичко така геройски, та имаш и време да пишеш. Мислех си, че като се роди Митето, ще ни поизоставиш и се притеснявах от това. Но супер много се радвам, че пак си редовна! Hug

адис Hug разбирам те какво си имала предвид..не съм си и помислила друго. Между другото никога не съм си мислела, че ще обвиня нашите че са ни правили разлика с брат ми, обаче на дърти години един път в яд го казах на майка ми. А тя толкова ми помага...и по-скоро повече на мен, а аз я обвиних в обратното. Така че, може би никога не можем да сме напълно равни пред децата си, самата аз сега виждам какво е. Важното е, че ги обичаме и правим всичко за всеки един от тях според нуждите им.

Гали, много сте готини!  bouquet

# 736
  • Мнения: 183
Здравейте.

 С червено гърло и пристъпна кашлица сме - Натанел.  Sad

О,Буби браво че не е сериозно  Hug. На една позната съседчето - момченце - с 4-5мес е по-голямо от нас - на 2-3 седм. задължително ходят да му наместват рамото.

Елч то като има да става ... Ние каката също сме я вдигали двамата . Сега не го правим с малчо понеже рядко излизаме четиримата заедно . Нашия тате почива само в неделя към момента и нямаме много възможности за семейни забавления и разходки - той има нужда и да почине, и така. Sad

Да са честити и здрави днешните рожденници - безгрижно и щастливо детство  Hug   bouquet- за мамите.

Здраве и хубав ден от нас.  Hug  Heart Eyes

# 737
  • София
  • Мнения: 415
Честит рожден ден на вчерашните сладурковци!  Hug

Честит рожден ден и на днешните хлапета Hug:
Юлиян на мама boriannа
Кристиян на мама Brilliantine
Емил на мама Chopi
Калоян на мама mishen- амнезия
Константин на мама teodolinka
Елина на мама Ivet_baby

Честит имен ден и на Макси на Гери! Hug

Буби, важното е че е било малкия дявол! Hug

Мамита, ужасно нещо ви е сполетяло... Confused Важното е, че сте живи и здрави! Hug Присъединявам се към питането, от какво имате нужда! Hug

Фея, бързо да оздравява Нати! Hug

# 738
  • Сандански
  • Мнения: 72
Макар и със закъснение  благодаря за честитките,момичета! Hug

Мамита ужасно е това,което ви се е случило,но важното е ,че всички сте живи и здрави Hug PraynigГоре главата и всичко ще се оправи Peace

Буби ама и Зорито е опасна хала CrazyДобре,че Митето ти е кротушко Hug

Пепинка да ти честитя и тука новия член на семейството  bouquetМного да ви радва и да бъде по-послушен от кака си Hug

Всички празнуващи,които съм пропуснала да се чувстват поздравени(и майки,и дечица) и само хубави неща да им се случват.

Толкова от мене,но съм на работа и трябва да ставам - лек и спокоен ден, момичета  bouquet

# 739
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДНЕШНИТЕ РОЖДЕНИЦИ,МНОГО ЗДРАВЕ И УСМИВКИ ИМ ЖЕЛАЯ!

Последна редакция: пн, 21 яну 2013, 17:42 от tuty1

# 740
  • Мнения: 205
Честит рожден ден на всички хубави дечица, които празнуват днес
Като чета днешния списък на децата установявам, че във форума едва ли влизат повече от 10-15 мами. Но нормално

Скрит текст:
Аз пък днес се събудих в прекрасно настроение, спахме непробудно цяла нощ и вече вървим към оздравяване. Но разбира се намери кой да ми развалят настроението. Не знам Луната в Марс ли ми е или просто е със задника нагоре, но определено не съм в най- спокойния си период. Без да имам конкретни проблеми съм изнервена крайно.

Последна редакция: пн, 21 яну 2013, 19:15 от KakaRala

# 741
  • Мнения: 748
Честит рожден ден на вчерашните рожденници Мартин, Виктор и Божидар! Честито и на Калоян!

Спомням си преди години един приятел имаше бебе и ми казваше, че чака с нетърпение да направи две. Старите хора казвали, че тогава децата почвали да спят по цяла нощ. А да видим вярно ли е...

# 742
  • Мнения: 81
Здравейте! Честит рожден ден но всички които съм пропуснала тези 2-3 дни. Да са живи и здрави малките пораснали сладури, по малко бели  и отрицателни емоции.
Бубиииииии пак малкия дявол. Дано Мити ти е по кротък.
Ние голямо празнуване му ударихме. Един ден с роднини, един ден с приятели а на третия сутринта и детско парти с 3 деца от групата- голям купон падна Joy
Но сега се тръшнах с едни огромни сливици, боляттттттттттт. Стоя си сега с компреса дано помогне.
Оставям ви. Дано успявам по често да се вкючвам.

# 743
  • Мнения: 9

Добро утро момичета минавам само да ви почерпя за рожденият ден на Белчи!!!!
нямам време да ви чета,че ме тресат едни радини вълнения с моя държавен изпит,моля стискайте палци че петък е устната теория а аз нямам никак лека ръка в тегленето на въпроси.....
Хубав ден ви желая на всички

# 744
  • Мнения: 496
Добро утро, момичета!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДНЕШНИТЕ НИ РОЖДЕННИЧЕТА! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕЧИЦАТА, ДА СА ПОСЛУШНИ И УМНИ, ДА РАДВАТ РОДИТЕЛИТЕ СИ!   newsm59

ДЕЙЗИ, СПОНДЖ, МАМИТА
-

Днес обещават много хубаво време и аз съм мобилизирала майка да дойде да гледа Митачето, а ние със Зоркин да поизлезем.  Wink

МарияП, как е малкия?

Пепинка, пиши, когато имаш възможност как я карате и как се оправяте с малкото човече? Рая слушка ли?

Еления, и аз четох, че при този вид травми често има повтаряемост и трябва много да се внимава. Искрено се надявам да не ни се налага да ходим пак до болницата.  Praynig Добрата новина е, че не е тревожно състояние и се израствало след 6тата година...

Елч, в едно интервю със завеждащия детска ортопедия в Пирогов пишеше, че най-честите травми са точно от този тип игра - люшкане за ръчичките и е крайно нежелателно да се прави. Ние с ММ никога не сме го правили, но разбрах, че като ходи при свекитата често го практикуват.  Confused Сега съм предупредила навсякъде да преустановят.

Лек ден на всички!
Мен ме призоваха...

# 745
  • Мнения: 455
Честит Рожден Ден на днешните рожденичета! Да са здрави, весели, щастливи, много усмихнати!


Честит празник, мили мами!

Sponge Bob  Hug стиснати палчета за петък!

Да оздравяват и малки, и големи! Praynig

Аз съм в отпуска от вчера, но и вчера бях и днес до обяд съм на работа. Wink

Времето обаче навън е като пролет! Хубав ден на всички! Целувки! Heart Eyes

# 746
  • Мнения: 183
Добро утро момичета - нали си знаете , че сте невероятни-  Hug  Heart Eyes .  Това почуствах сядайки да ви чета и го  споделям. Blush

Честит рожден ден на родените днес- да растат здрави , щастливи и много да радват близките си.   bigdance2   bouquet- за мамите.

Спондж боб  fingerscrossed  Praynig- успех.

Ние до към 4ч не спахме от гадната кашлица , че пристъпи... видяхме се в приключение. Но след това изведнъж спря и към 7ч се изкашля веднъж , но досега изобщо не е. Дано да има подобрение и от сиропчето и от инхалациите с вентолин  Praynig  fingerscrossed и да се спре до тук. Че тя остра и упорита- милото измъчи се - очичките му бяха почервенели от напъване да кашля. И останалите болнички да оздравяват.

Хубав ден и здраве от нас.

# 747
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Фея, от какво е кашлицата?

# 748
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
НОВА ТЕМА

# 749
  • Мнения: 183
 Благодаря  ви момичета - със  силно червено гърло. Но тези пристъпи  така и не разбрах до кога ще ги прави - те са алергични.

Последна редакция: вт, 22 яну 2013, 16:47 от фея зловеща графиня

Общи условия

Активация на акаунт