БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София

  • 873 282
  • 1 479
  •   3
Отговори
# 90
  • Мнения: 1
 Д-р Павел Станимиров-Лицево челюстен хирург.Задължително трябва да се добави към този списък.

# 91
  • Мнения: 83
Здравейте,
Видях, че доктор Иван Праматаров - АГ, така или иначе вече е в списъка, но да внеса малка корекция - вече не работи в Майчин дом, а в медицински център Полимед. Уникален специалист и диагностик, изключително внимателен. Препоръчвам го горещо на всички. Simple Smile

# 92
  • Мнения: 172
Добре, а в близост до кв. Гео Милев, АГ жена да има? Про положение, че нямам личен лекар тук (не знам дали има отношение), долу-горе за какви пари говорим - преглед, посявка и изследвания?

# 93
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Добре, а в близост до кв. Гео Милев, АГ жена да има? Про положение, че нямам личен лекар тук (не знам дали има отношение), долу-горе за какви пари говорим - преглед, посявка и изследвания?
Д-р Богословова! Ето телефон в кабинета й, където ще ти дадат най-точна информация относно цените, които те интересуват: 02 - 470 41 09.

# 94
  • Мнения: 0
Здравейте сладурки,
страхотна тема! Много полезна определено - важно е човек да си има добри лекари.
Прегледах и тази и предната тема, но за съжаление не открих отговор на въпроса си и затова реших да пиша.
Имам нужда да си намеря наистина много внимателен гинеколог. Проблема е, че много съм се наплашила от ходенето при гинеколози, понеже съм доста..тясна.. и до сега винаги съм попадала на груби гинеколози, при които много ме е боляло. Последния, при който ходих (в болницата в Овча Купел) ми беше препоръчан от приятелка с големи суперлативи. Толкова ми беше неприятен прегледа, че като излязох от кабинета направо се разплаках в коридора  Embarassed Ще съм много благодарна ако можете да ми помогнете! Simple Smile

Прерпоръчвам доц. Елиан Рачев. Аз ходя при него в частния му кабинет в клиника Асцендент и за съжаление там не работи със здравна каса... Обаче съм много доволна - внимателен е, изслушва, обяснява, прави изследвания преди да изпише лекарството (при разните течения е мн. важно да се разбере каква точно е причината), всяка пацентка си име досие с характеристика (попълва се един въпросник в началото, вкл наследствени заболявания) и историята на всички заболявания и лечения при него, папката е винаги на бърото му, когато влизаш в кабинета и той преглежда, за да си състави цялостна картина - за първи път виждам такова нещо в България! Изобщо - препоръчвам. Ако не ти се налага да ходиш често е поносимо като заплащане. Информирай се за цените все пак преди да отидеш. Успех!

# 95
  • Мнения: 2 529
Добре, а в близост до кв. Гео Милев, АГ жена да има? Про положение, че нямам личен лекар тук (не знам дали има отношение), долу-горе за какви пари говорим - преглед, посявка и изследвания?
Д-р Богословова! Ето телефон в кабинета й, където ще ти дадат най-точна информация относно цените, които те интересуват: 02 - 470 41 09.

За съжаление аз пък мога да добавя отрицателни отзиви в последно време  за тази докторка  Confused Препоръчвам да се подхожда към нея с внимание просто  Peace

# 96
  • София
  • Мнения: 2 082
За съжаление аз пък мога да добавя отрицателни отзиви в последно време  за тази докторка  Confused Препоръчвам да се подхожда към нея с внимание просто  Peace

Можеш ли да споделиш повече? Може и на лични.

# 97
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
И мен ме интересува, kiki29. Благодаря!

# 98
  • Мнения: 1
Здравейте,

Искам и аз да споделя хубавите си впечатления от доц. д-р Елиза Тюфекчиева - АГ "Майчин Дом".

Също така преглежда и в частен кабинет на бул. Витоша 51 в понеделник и сряда от 14:30 ч., тел.: 988 82 24.

Преди няколко години оперира майка ми от киста на яйчника, като се отнесе с абсолютен професионализъм. На мен ми спести едно ненужно обгаряне на несъществуваща (както се оказа впоследствие) раничка и сега ми следи бременността.

# 99
  • Мнения: 0
и аз съм за д-р Димитров (Йосиф) - АГ - Инвитро АГ МЦ "Димитров"
искам да добавя и д-р Ваня Груева - педиатър, частен кабинет в Люлин. Доверявам и се на 100%

# 100
  • Мнения: 123
Здравейте, може ли да ми препоръчате за София... добър гинеколог по ЗК в района на Оборище.

# 101
  • София
  • Мнения: 4 899
Здравейте, може ли да ми препоръчате за София... добър гинеколог по ЗК в района на Оборище.

Това не е тема за препоръки, а за изказване на положително мнение за даден лекар.

# 102
  • Мнения: 5 393
Д-р Ботева, УНГ- със сигурност е за този списък. Страхотно отношение, внимателна и учтива. Не бърза да оперира, ако има и други варианти. Лекува сина ми упорито, накрая все пак стигнахме до операция, която мина успешно.

# 103
  • Мнения: 54
Може ли да споделите мнения за добър педиатър гастроентеролог?

# 104
  • Мнения: 2
         Здравейте! Този списък е една прекрасна и добре реализирана идея!
    Бих искала да изкажа огромната си благодарност към доц. д-р Ралица Георгиева, неонатолог в СБАЛ на детски болести! Професионалист с голямо П! Благодарение на нея и екипът и имаме едно прекрасно, здраво и умно момиченце, което през есента ще е първи клас! Ако не бяхме попаднали при тези лекари, а при други не съм убедена, че резултатът ще е същия! Би било редно името й да бъде включено в списъка! Ако не съм догледала и затова съм го пропуснала, моля за извинение!
   С радост прочетох името на моя гинеколог д-р Христо Станков от II САГБАЛ Шейново! Много внимателен като човек, но прецизен като специалист! Като професионалист е наистина сред най- добрите! Насочила съм много мои приятелки към него и всички са му останали пациентки именно, заради професионализма!!!
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт