БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София

  • 877 991
  • 1 486
  •   2
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 973
Искам да изкажа най-искрените си благодарности към д-р Томи Попмарков - Първа АГ - Света София. Това е най-добрия, всеотдаен и мил лекар, който съм срещала   bouquet Едно огромно благодаря  Hug

# 121
  • Мнения: 0
МИЛИ, БЪДЕЩИ И НАСТОЯЩИ МАМИ! НЕ СЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ НА д.р. КРИСТИЯН ЙОНЧЕВ!!!!! Money Money Money ТОЙ Е ЧОВЕК КОЙТО ПРЕДПОЧИТА ДА ВЗЕМЕ 50лев. И ВИЖДА,ЧЕ НЕЩО НЕ Е НАРЕД  И  НЕ ТЕ ИЗПРАЩА ПРИ СПЕЦИАЛИСТ КОЙТО РАЗБИРА!!!    АЗ ИМАХ ПРОБЛЕМ С БЕБЕНЦЕТО, КОИТО Е МОГЛО ДА СЕ ВИДИ В  11-ТА СЕДМИЦА  А ПРЕХВАЛЕНИЯ "ДОКТОР" НЕ ГО ВИДЯ  ТРЯБВАШЕ ДА ХОДЯ ПРИ КЪДЕ,КЪДЕ ПО ДОБРИ СПЕЦИАЛИСТИ , ЧЕ ДА МИ КАЖАТ ЧАК В 7-МИ МАСЕЦ, ЧЕ БЕБЕНЦЕТО МИ Е БОЛНИЧКО И СЕ НАЛОЖИ ДА МИ НАПРАВЯТ АБОРТ ПО МЕД.ПОКАЗАНИЯ        ЗАРАДИ ЕДНО НЕДОГЛЕЖДАНЕ  НА ЕДИН НЕ ЧАК ТОЛКОВА КОМПЕТЕНТЕН ЛЕКАР      И ЗА КАКВО БЕ ДОКТОРЕ ЗАБОГАТЯ ЛИ С 50-ТЕ МИ ЛВ. АЗ НЕ ОБЕДНЯХ! НО ЦЯЛОТО НИ СЕМЕЙСТВО СТРАДА ОТ ЗАГУБАТА НА ДЕТЕНЦЕТО НИ !!! !!!    

# 122
  • София
  • Мнения: 2 082
BIONDO@ABV.BG, съжалявам за това, което ви се е случило, но това е Бял списък - тук се хвалят лекарите. Има си отделен Черен списък, за лекарите, от които сме недоволни.

# 123
  • Мнения: 4
Добро мнение за д-р Сапаравеска, личен лекар в 23 поликлиника, винаги е внимателна, особено с децата и бебетата.

Последна редакция: нд, 14 юли 2013, 13:50 от kalina_bg

# 124
  • София
  • Мнения: 4 899
Това не е тема за препоръки, съвети или негативни мнения!
Хайде първо да четете, а после да пишете!

# 125
# 126
  • Мнения: 2 500
Относно д-р Веселина Славкова (МБАЛ Вита; МЦ Фемина), видях я в списъка, но само искам да споделя - не мога да опиша колко съм щастлива, че попаднах на нея (съвсем случайно), и че точно тя ми проследи бременността и води раждането. Много внимателна, усмихната, мила, отзивчива и разбира се страхотен специалист. Ако освен на професионализма, държите и на доброто отношение спокойно може да й се доверите!

# 127
  • Мнения: 9
Съжелявам че питам тук, бях пуснала тема но нямаше отзиви ,но все пак търся добър дерматлг по Здрана каса, в София  без значение за района и ще съм благодарна на всички който имат опит...

д-р Албена Ангелова в 29та поликлиника, работи с направления, но часове се записват доста напред във времето.

Аз лично не съм доволна от тази лекарка.....месеци наред чакане пред кабинета, всеки път сменя мазилцата с други и пак същия ефект -0 ...... да не говоря колко скъпо излиза ... без никакъв ефект лечението....без диагноза...само предположения Simple Smile. Чашата преля през отпускарския период...пращаш снимки на имейл, на който тя отговаря след седмица-две.....нямало интернет. Много несериозно отношение има ( не само ) тази лекарка за съжаление. Препоръчвам д-р Ивайло Петров Дерматологична клиника София също работи със НЗК Simple Smile

# 128
  • Мнения: 0
Здравейте, искам с огромно задоволство да впиша в Белият списък на лекарите един голям професионалист ПРОФ.Д-Р СТЕФАН ИВАНОВ- завеждащ катедра по АГ в МУ гр. Варна. Работи в АГ болницата в града,има частен кабинет в кв. Възраждане и в София в кв. Мусагеница.Лекар изключи-
телно отдаден на професията и на пациентите си.С голям професионален опит у нас и в чужбина.
Умения и знания,които се надявам да предаде,като лектор на своите студенти. И продължава да се
развива и усъвършенства. Оперирана съм от миома успешно от него, за което сърдечно благодаря!
Отстранява всякакви гинекологични проблеми.Не се колебайте да го потърсите.Успешен онкогинеко
лог. Едно светило за акушеро-гинекологията във Варна.Дерзайте Докторе.Тел. за в/ка  0888 316 426.

# 129
  • Мнения: 2
Изчетох сума теми и мнения за стоматолози в София и стигнах до извода, че добър стоматолог в североизточната част на центъра (бул. Дондуков, Кракра, пам. Левски, ул. Искър, СМГ та до Сточна гара) и в кварталите Суха река и Хаджи Димитър няма. Нито един от тези стоматолози в изброните райони не е похвален във форума, значи ще трябва да си търся зъболекар по-далече.

# 130
  • София
  • Мнения: 1 368
Аз ще ти кажа зъболекар - д-р Иван Иванов. Има кабинет в младост 3, Херодентал. Работи бързо и по мое мнение качествено - оправи ми една паднала пломба преди 1-2 години и не е мръднала. Като човек е супер, такова чувство за хумор, че съм се смяла докато ми човърка! искаше ми се пак да дойда.  Crazy

# 131
  • Мнения: 7 119
Изчетох сума теми и мнения за стоматолози в София и стигнах до извода, че добър стоматолог в североизточната част на центъра (бул. Дондуков, Кракра, пам. Левски, ул. Искър, СМГ та до Сточна гара) и в кварталите Суха река и Хаджи Димитър няма. Нито един от тези стоматолози в изброните райони не е похвален във форума, значи ще трябва да си търся зъболекар по-далече.
Сякаш имаше други теми за денталните лекари. Семейният ни зъболекар се намира в началната част на "Оборище". Д-р Златева.

# 132
  • Мнения: 2
Ами има цял раздел стоматология, а и много хора са пускали теми с питания за зъболекари. Peace

# 133
  • Мнения: 24
Здравейте,извинявам се ако въпроса ми вече е задаван,но като бъдеща мама дълго се чудих при кой специалист да остана до края на бременността и ме насочиха (роднини) към д-р Жанна Колева.Вече си записах час за 08/08 надявам се да е добра,доста хубави неща чух за нея .... Някой ще сподели ли мнение? StopА и др ако някой и е ходил на преглед в новия кабинет в Бъкстон може ли да каже как изглежда сградата,защото Гугъл мапс ме праща на няква улица само с блокове и изобщо немога да се ореантирам  newsm78

# 134
  • Мнения: 8 951
Здравейте,извинявам се ако въпроса ми вече е задаван,но като бъдеща мама дълго се чудих при кой специалист да остана до края на бременността и ме насочиха (роднини) към д-р Жанна Колева.Вече си записах час за 08/08 надявам се да е добра,доста хубави неща чух за нея .... Някой ще сподели ли мнение? StopА и др ако някой и е ходил на преглед в новия кабинет в Бъкстон може ли да каже как изглежда сградата,защото Гугъл мапс ме праща на няква улица само с блокове и изобщо немога да се ореантирам  newsm78

Аз живея в Бъкстон, това ли са координатите на докторката?

Ако е така то вероятно кабинета и е в блок.
На ул. Вихрен откриха един медицински център, но той е в тази част близо до бул. Братя Бъкстон, за съжаление там няма Street view  за да ти го покажа.

Общи условия

Активация на акаунт