БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София

  • 873 335
  • 1 479
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 308
Вече ги има в списъка, но добавям и моя глас:
3.Доц.Алексей Савов-генетик , достоен заместник на проф.Кременски! Изключително скромен за ранга си и изцяло отдаден на работата си-Майчин дом-шеф на националната генетична лаборатория
 
това е и моя глас, но добавям и др. Важарова от неговия екип, много внимателна и обеснява всичко без проблеми.

       202uu

# 166
  • Мнения: 192
момичете извинявам се ,че нахлувам така в темата и не успях да  изчета станиците изцяло, но спешно имам нужда от добър  гатроентеролог.Бихте ли ми препоръчали в София такъв.
Ще съм ви много благодарна!
   bouquet

# 167
  • Мнения: 308
момичете извинявам се ,че нахлувам така в темата и не успях да  изчета станиците изцяло, но спешно имам нужда от добър  гатроентеролог.Бихте ли ми препоръчали в София такъв.
Ще съм ви много благодарна!
   bouquet
   От" Св.Иван Рилски"-проф.Матева, доц.Росен Николов,д-р Асен Алексиев,доц.Антонов
    От Токуда: д-р Балабанска
    От Царица Йоана:д-р Митова, д-р Пламен Пенчев
    От ВМА д-р Крум Кацаров

# 168
  • Мнения: 1
Здравейте, интересуваме някой имали впечатления от доц. Райнов във ВМА. добър хематолотг ли е. Ако можете да ми дадете мнение за него ще съм благодарна. Знам, че не работи със здравната каса.

# 169
  • Мнения: 43
Здравейте, казвам се Красимир Борисов и искам да изкажа своята благодарност към д-р Антоанета Филипова от XV поликлиника - кардиолог. Не намирам думи, с които да изразя голямата си благодарност и уважение за вниманието и грижите, оказани от нея. Благодаря и за неуморния труд и благородство, за компетентните грижи към мен и другите пациенти и за безкористното внимание, което ни отдава. Искрено се надявам в системата на здравеопазването да има все повече такива достойни и етични лекари като д-р Филипова!

# 170
  • Мнения: 5
Здравейте, искам да кажа добри думи за АГ д-р Сузи Нашар. Родих естествено при нея. Изключително човечно отношение, страхотно раждане, което помня само с добро!
Не предпочита ЦС, когато не се налага, обяснява всичко.
След страховете ми да не попадна на някой озверял доктор, сякаш Господ ми я изпрати!

# 171
  • Мнения: 0
Здравейте, искам да изкажа сърдечни благодарности на д-р Здравко Киров от СБАЛ по ортопедия в Горна Баня за вниманието и компетентността му. Оперира дъщеря ми, която имаше проблеми с ръката-засегнат нерв. Два дни правиха пълни изследвания, за да са сигурни в добрия краен резултат, който наистина беше такъв. Благодаря Ви д-р Киров. Не се колебайте да потърсите специалиста, който ще Ви помогне - Д-р Киров!


# 172
  • Мнения: 308
Д-р Еленкова от ДКЦ Асцендент! Възмутена съм от детските ендокринолози в Токуда!Доста комерсиални се оказаха, доста се помъчиха да ме уплашат и в крайна сметка заведох детето при д-р Еленкова-въпреки че не е детски ендокринолог й благодаря за консултацията и че ме успокои, та не се стигна да ненужни изследвания и лечение!Понеже е бял списък-не назовавам конкретни лекари от Токуда, но и това ще направя в черен списък! Twisted Evil

# 173
  • София
  • Мнения: 4 899

Къде работи тази лекарка, за да мога да я впиша в списъка от следващата тема?

# 174
  • Мнения: 83

Къде работи тази лекарка, за да мога да я впиша в списъка от следващата тема?

Здравейте,
Бройте и моят глас за Д-р Нашар. Работи в Майчин дом. Родих при нея средата на септември, всичко мина повече от перфектно. Уникалнна жена и специалист. Хиляди благодарности към нея!

# 175
  • Мнения: 1 147
Добро мнение мога да изкажа за Анна Петкова, офталмолог, работи в клиника Вижън.
Много внимателна, разбира си от работата и обръща внимане на детайли. Търпелива, от месеци, дори години ми е лекар, като при мен се касае за хронично заболяване.

# 176
  • Мнения: 308
д-р Чалманов (Начко) - АГ - ІІ САГБАЛ Шейново- бройте и моят глас ЗА него!  bouquet

# 177
  • Мнения: 7 263
..... но спешно имам нужда от добър  гатроентеролог.Бихте ли ми препоръчали в София такъв.
Ще съм ви много благодарна!


д-р Марио Марков - болница Доверие

Последна редакция: пн, 21 окт 2013, 12:17 от Lennyh

# 178
  • Мнения: 308
..... но спешно имам нужда от добър  гатроентеролог.Бихте ли ми препоръчали в София такъв.
Ще съм ви много благодарна!


д-р Марио Марков - болница Доверие

             Само чудесни неща за него!

# 179
  • Мнения: 7 263
..... но спешно имам нужда от добър  гатроентеролог.

д-р Марио Марков - болница Доверие

             Само чудесни неща за него!

Както и бих добавила само чудесни неща за целият екип на Хирургията им, нищо че в интернет чета някакви небивалици по техен адрес.
Поста ти ме подсеща да добавя към белият списък и д-р Орлин Томов и д-р Йордан Бирданов - хирургия Доверие, както и целият екип от сестрите до санитарките в хирургическо отделение, за момент дори успях да забравя, че се намирам в нашенска болница.

Общи условия

Активация на акаунт