Туба и Джансел в "Огнено сърце"-"Gönülçelen" и след това - Тема 178

  • 96 810
  • 744
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240

във
 
 
Творчески екип:
Продуцентска къща на сериала: Asis Yapım
Продуцент: Томрис Гиритлиоолу
Режисьор: Джевдет Мерджан  - първи сезон
Серкан Ипеккьорен   - втори сезон
Сценарист: Гюл Дириджан  - първи сезон
Мухарем Бухара - втори сезон
Музика: Кърач/Garbiyeli  
 

Начало на първи сезон - 26 февруари 2010 година
Край на първи сезон - 18 юни 2010 година
Начало на втори сезон - 20 август 2010 година
Край на втори сезон - 24 юни 2011 година
56 епизода
 
Блестящият младеж-академик, световно известен пианист (Мурат), произхождащ от заможно семейство, който дълги години е живял в чужбина и е извършвал проучвания върху фолклора и музиката на Турция, се завръща в страната си. Получава голям проект от страна на държавата да направи концерт за „Среща на Истанбул с музиката”. Отива да търси музиканти в крайните квартали  на Истанбул с приятеля си (Левент), попада на сватба и чува как една красива циганка (Хасрет) пее. Убеден е, че ако успее да я обучи, значи е намерил необходимия му солист. Тази идея се възприема като безумна от страна на приятеля му и двамата правят облог за това дали ще успее да промени живота на момичето. Остава само да убеди и Хасрет в това. Мурат изминава дългия път да превърне ромското момиче - цветарка  в  изискана дама. Вървейки по този път той се среща лице в лице с истините  за „Другата Турция” – непозната за него досега. Докато момичето се превръща в една блестяща звезда, младежът академик ще открие любовта и родината си.
 
В ролите:









 

 Клипчета на: Морганa , Тинчетo , Алис ,  еti80 ,  paky ,  Alex, Pepa47,   Rina
 
 
 
Страницата на Туба във Facebook


 
Страницата на Джансел във Facebook



 
Българската страница на Туба във Facebook


 
Тeмите:


 

Нашата приказка за Любовта и Музиката:
 
 
 
 
 
 
 
Нашата приказка винаги ще бъде част от нас!


Приятни минути в темата!

# 1
  • Мнения: 9 993
Ринка  Hug благодаря за прекрасната тема!  Heart Eyes Най-красивата във форума, каквато заслужава нашия филм!  Hug

# 2
  • Мнения: 9 993


Скрит текст:

# 3
  • Мнения: 4 224
Ринка    smile3525 Добре заварила в новата прекрасна синя тема!

И понеже днес е Богоявление, а и темата ни е  синя, слагам този фонтан, за да продължи и на тази тема да  й върви по вода

Линка  Hug ако знаеш колко добре те разбирам  newsm53

Последна редакция: нд, 06 яну 2013, 21:44 от kanti

# 4
  • Мнения: 885
Ринка балгодаря за темата както винаги е прекрасна Hug Hug
Клари  Hug Аз лично предпочитам да си ги изтегля, защото при он-лайн гледането понякога като почне да ми забива и аз  smile3511 Аз ползвам микро торент и съм много доволна. Можеш да си го изтеглиш от интернета free  
Баги не  ми говори нищо интернета free.Можели линк че аз съм пълна катастрофа ако трябва да тегля нещо Cry

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Не сколасах да пиша в стара, но пък в новата ще се наредя на първа страница!  Mr. Green

Ринка, много благодаря, Лина е права най - хубавата тема, за най - хубавия сериал   Hug   Hug  

Радвам се и за преведения епизод на "20 минути" веднага ще го потърся, защото не можах да го гледам тогава, а след това време - йок.

Честито на всички именници, да са здрави, щастливи, обичани и да носят с гордост името си    bouquet

Чудесни клипове, снимки, статии сте качили момичета  Hug

# 6
  • Пазарджик
  • Мнения: 425
Ринка балгодаря за темата както винаги е прекрасна Hug Hug
Клари  Hug Аз лично предпочитам да си ги изтегля, защото при он-лайн гледането понякога като почне да ми забива и аз  smile3511 Аз ползвам микро торент и съм много доволна. Можеш да си го изтеглиш от интернета free  
Баги не  ми говори нищо интернета free.Можели линк че аз съм пълна катастрофа ако трябва да тегля нещо Cry

Клари ако не се справиш аз мога да го кача в DOX или TranZit и да ти го пусна на лични. Картината на филма е с чудесно качество-кристално чиста.

# 7
  • Мнения: 885
Ринка балгодаря за темата както винаги е прекрасна Hug Hug
Клари  Hug Аз лично предпочитам да си ги изтегля, защото при он-лайн гледането понякога като почне да ми забива и аз  smile3511 Аз ползвам микро торент и съм много доволна. Можеш да си го изтеглиш от интернета free  
Баги не  ми говори нищо интернета free.Можели линк че аз съм пълна катастрофа ако трябва да тегля нещо Cry

Клари ако не се справиш аз мога да го кача в DOX или TranZit и да ти го пусна на лични. Картината на филма е с чудесно качество-кристално чиста.
Гуга DOX от там тегля понякога  и става Hug Много ти благодаря извв че ще те затрудня но нз защо не става Cry Hug

# 8
  • Мнения: 885
Ринка благодаря че ми помогна Hug Гуга Ринка вече ми помогна но ти благодаря и на тебе много Hug

# 9
  • Мнения: 4 224
Ринка балгодаря за темата както винаги е прекрасна Hug Hug
Клари  Hug Аз лично предпочитам да си ги изтегля, защото при он-лайн гледането понякога като почне да ми забива и аз  smile3511 Аз ползвам микро торент и съм много доволна. Можеш да си го изтеглиш от интернета free  
Баги не  ми говори нищо интернета free.Можели линк че аз съм пълна катастрофа ако трябва да тегля нещо Cry

Клари  Hug

Написах ти отговора и мамата ме изхвърли.  Mr. Green Това е адреса откъдето можеш да си изтеглиш микроторента
 http://www.utorrent.com/downloads
След това от ASI_BG.com можеш да си изтеглиш и тази серия и още много други филми и сериали, както и музика. , след като се регистрираш. Но това е безплатно. А и от други торенти също. Ако имаш въпроси- пиши ми на лични и ще ти обясня
PS. Не видях горния ти пост, че Ринка ти е помогнала  Blush Ама сега отивам на кино и няма да променям поста си

# 10
  • Мнения: 885
Ринка балгодаря за темата както винаги е прекрасна Hug Hug
Клари  Hug Аз лично предпочитам да си ги изтегля, защото при он-лайн гледането понякога като почне да ми забива и аз  smile3511 Аз ползвам микро торент и съм много доволна. Можеш да си го изтеглиш от интернета free  
Баги не  ми говори нищо интернета free.Можели линк че аз съм пълна катастрофа ако трябва да тегля нещо Cry

Клари  Hug

Написах ти отговора и мамата ме изхвърли.  Mr. Green Това е адреса откъдето можеш да си изтеглиш микроторента
 http://www.utorrent.com/downloads
След това от ASI_BG.com можеш да си изтеглиш и тази серия и още много други филми и сериали, както и музика. , след като се регистрираш. Но това е безплатно. А и от други торенти също. Ако имаш въпроси- пиши ми на лични и ще ти обясня
PS. Не видях горния ти пост  Blush Ама сега отивам на кино и няма да променям поста си
Благодаря ти ако имам нещо ще ти пиша на лично  Hug Нищо и ти ми помогна сега ще пробвам за да видя дали ще успея Simple Smile

Последна редакция: нд, 06 яну 2013, 22:26 от klari

# 11
  • Мнения: 22
За новата тема и всички работили за нея....

# 12
  • Мнения: 22
Лека нощ   

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Гледах епизода на "20 минути" и засега мога да кажа само това   newsm45   като размисля малко ще кажа и другото .....

# 14
  • Мнения: 9 993
Изгледах епизода на „20 мин“ и вече мога да го коментирам . Много силен, много въздействащ, поплаках си... И може да съм пристрастна, но Туба за мен си изигра ролята по-добре от Илкер (съжалявам, ако не съвпада с вашето мнение  Peace) На места Илкер ми преиграваше, може така да е трябвало, но пестеливостта на Туба ми беше по-въздействаща.  Peace
Е,  не съм филмов критик, може и да греша, но така мисля аз...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт