Разделно хранене 53

  • 52 499
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • TX
  • Мнения: 590
ВВ като не дойдеш ти, може пък ние да се довачим до Златни, последните пъти май там ходихме на плажче Laughing ама тогава още не съм отпускарка, ще видим как  и дали ще можем някак да го намърдаме това ..там...кафенцето де  Heart Eyes

galq887 наздравичка  beer сещам се поне три  разделнички дето пием бирка, разделно разбира се  Mr. Green първо пяната, после бирата



айде лека на всички разделни душички   bouquet

# 721
  • София
  • Мнения: 336
Добро утро  bouquet.

Честито лято Mr. Green Laughing.

# 722
  • София
  • Мнения: 336
Добро утро  bouquet.
Явно събота и неделя сте били активни, след като тук няма движение Mr. Green.
Аз бях на танци в по-голямата част от времето, в другата се опитвах да реанимирам Mr. Green.
Ииии пак съм с цистит Cry. Взимам Кантарис 15, чай от червена боровинка, следобяд ще ида до личната Crossing Arms.
Хубав ден и успешна седмица Hug  bouquet.

# 723
  • Мнения: 2 724
Добро утро, слънчо !
Лоша работа е този цистит, мечото грозде не ти ли помага?
Hе пиша, защото няма много за писане, освен че с нетърпение чакам детето да се върне и заедно ще ходим на море Party! Една седмица ще бъдем само двете и вече нямам търпение, ноо ще се наложи да почакам един месец.
Дъндинко, свърши ли с прозорците, що не прехвръкнеш и да измиеш и моите, че след тези бури станаха  Sick  Laughing?
Bяра, как е Матюшка?
Xайде чао ви, аз отивам да капарирам почивката .

# 724
  • Мнения: 2 999
Альоооооо  Party

Сладурки! Как е хавата?
Вече ХепитУ го чух и минах като ураган по телефона Joy Хайде душо златна да се оправяш и чакам известия до края на деня  Heart Eyes
Алексче  Joy приключих мила моя с прозорците hahaha пердетата, гардероба и пренареден, дрехите, които не обличам са подарени на деца, които са само с един родител или учат и нямат пари за дрехи, защото се опитват да плащат такси и квартири.
Спокойно мога да хвръкна и да измия и някой и друг прозорец, както съм се затъжила hahaha Така ми се иска да те видя, ама ей на. Как да си намеря път до вас? newsm78 Въпреки, че какво, ако Госпожата е в почивка и аз си открадна два дена и ти не си на работа, като нищо ще се яхнем на някой рейс. Joy Така че внимавай какво си пожелаваш  Joy
Вяра, Нерви, я бързо на отчет!
Мурка и другите сладурки, да не се помайват, ами и те да влизат. Гбледам, че и Мимчето и Йонито не са се отчитали отдавна. Mr. Green

# 725
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета!
Сладурска, като си започнала отскочи и до нас за прозорците.Това ми е най-неприятната част от почистването.
Днес мама има рожден ден.Да ни е жива и здрава!
Честит празник на именниците!
Сутринта станах да ходя по росата ,но тъй като се поуспах роса нямаше hahaha
 Hug на всички.

# 726
  • Мнения: 2 999
Галеее  Mr. Green

 hahaha
Добреееее hahaha

# 727
  • Мнения: 2 724
Гале, да е жива и здрава твоята мама и още много години да се радвате на нейната компания newsm59!
Дъндинко ,не сте рекли, не сте го направили  Laughing Heart Eyes.
Такаааа, сега НОВАТА ТЕМА
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=725568.new#new

Общи условия

Активация на акаунт