Туба и Джансел в "Огнено сърце"-"Gönülçelen" и след това - Тема 179

  • 52 929
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240

във
Творчески екип:
Продуцентска къща на сериала: Asis Yapım
Продуцент: Томрис Гиритлиоолу
Режисьор: Джевдет Мерджан  - първи сезон
Серкан Ипеккьорен   - втори сезон
Сценарист: Гюл Дириджан  - първи сезон
Мухарем Бухара - втори сезон
Музика: Кърач/Garbiyeli  

Начало на първи сезон - 26 февруари 2010 година
Край на първи сезон - 18 юни 2010 година
Начало на втори сезон - 20 август 2010 година
Край на втори сезон - 24 юни 2011 година
56 епизода
Блестящият младеж-академик, световно известен пианист (Мурат), произхождащ от заможно семейство, който дълги години е живял в чужбина и е извършвал проучвания върху фолклора и музиката на Турция, се завръща в страната си. Получава голям проект от страна на държавата да направи концерт за „Среща на Истанбул с музиката”. Отива да търси музиканти в крайните квартали  на Истанбул с приятеля си (Левент), попада на сватба и чува как една красива циганка (Хасрет) пее. Убеден е, че ако успее да я обучи, значи е намерил необходимия му солист. Тази идея се възприема като безумна от страна на приятеля му и двамата правят облог за това дали ще успее да промени живота на момичето. Остава само да убеди и Хасрет в това. Мурат изминава дългия път да превърне ромското момиче - цветарка  в  изискана дама. Вървейки по този път той се среща лице в лице с истините  за „Другата Турция” – непозната за него досега. Докато момичето се превръща в една блестяща звезда, младежът академик ще открие любовта и родината си.
В ролите:










 Клипчета на: Морганa , Тинчетo , Алис ,  еti80 ,  paky ,  Alex, Pepa47,   Rina
 
Страницата на Туба във Facebook


Страницата на Джансел във Facebook



Българската страница на Туба във Facebook


Тeмите:



Нашата приказка за Любовта и Музиката:
Нашата приказка винаги ще бъде част от нас!


Приятни минути в темата!

# 1
  • Мнения: 9 993
Ринка  Hug благодаря за прекрасната блестящо-златна тема!  Heart Eyes



Да я изпишем, както винаги, с любов и любопитство към света около нас!  Hug

# 2
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Ринка  Hug прекрасна и бляскава нова тема!   bouquet



А и този колаж толкова и отива, та...  Blush си позволявам да го прехвърля и тук!  Peace

# 3
  • Мнения: 4 224
Ринка   bouquet Благодаря ти за новата прекрасно оформена златна тема на филма ни



Пожелавам да си я изпишем и изпълним само с позитивна информация и красота ( каквато е и началната страница)

# 4
  • Мнения: 885
Ринка благодаря за прекрасната тема  Hug

-за създателката на тази прекрасна тема  Hug
Аз се връщам в предната тема да ви чета  Hug
Да си я изпишем както винаги с много радост и усмивки  newsm68 newsm47

# 5
  • Русе
  • Мнения: 6 503
За новата тема и... нови снимки!  Simple Smile



# 6
# 7
  • Мнения: 4 535


С Big Tuba и Big Cansel...напред! Peace

Благодаря за темата! Praynig

# 8
  • Мнения: 22
Благодаря за прекрасно оформената тема 

# 9
  • Мнения: 9 993
За новата тема и... нови снимки!  Simple Smile




Щастливи изглеждат!  Peace Най-сетне да се фотнат с Нала! Бях решила, че вече гледат на света през очите на кучето!  Rolling Eyes Joy

Ама са от различно време. Предполагам, че само последната е от сега - добре облечени (студено е) и Д.  неглиже...  Peace

# 10
  • Мнения: 4 224
За новата тема и... нови снимки!  Simple Smile




Цвети  Hug
Гледам семейство Елчин са се снимали  Heart Eyes. Сега е ред и на  семейство Сайлак да се снимат в пълен комплект  Peace

# 11
  • Мнения: 9 993

Цвети  Hug
Гледам семейство Елчин са се снимали  Heart Eyes. Сега е ред и на  семейство Сайлак да се снимат в пълен комплект  Peace


И аз искам!  Hug

# 12
  • Русе
  • Мнения: 6 503

Цвети  Hug
Гледам семейство Елчин са се снимали  Heart Eyes. Сега е ред и на  семейство Сайлак да се снимат в пълен комплект  Peace


И аз искам!  Hug

 ooooh! И аз искам!  Peace



Тези вече са ми много малки!  Sad

# 13
  • Мнения: 9 993
Няма ме в темата, защото изгледах за n-ти път "Дързост и предразсъдъци' по телевизията. Покрай Кийра Найтли се сетих за "Анна Каренина" и за балната сцена, която беше впечатлила Джансел, че даже и туит написа Rolling Eyes

Ако някой все още не го е гледал, предлагам го с превод на руски онлайн; http://filmin.ru/27033-anna-karenina.html 

Надин как не си дала знак за филма, бих го гледала и аз отново / не ми омръзват всички варианти на този роман, дори и като четиво - все ги повтарям  Wink/. А за новия ''Ана Каренина'' - ще се възползвам от предложението ти!  Peace


Явно филмът "Дързост и предразсъдъци' е много интересен.  Peace Но аз не съм го гледала.  ooooh!
С Кийра Найтли съм гледала „Гордост и предразсъдъци“, а тя явно има нов филм... hahaha Joy Joy
Я дайте линк и ние да го видим!  Heart Eyes Mr. Green Laughing

# 14
  • Русе
  • Мнения: 6 503
А снимките на сем. Елчин са вече и във фейса + още една.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт