ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 383 190
  • 5 744
  •   1
Отговори
# 2 985
  • София
  • Мнения: 13 148
Днес на няколко пъти ми светва червеният предупредителен екран, докато съм в "Известия" или "Отговори", т.е. не е от аватарите или подписите. Ето го:



Според мен, може да е само от някоя реклама.

# 2 986
# 2 987
  • Мнения: 788
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=475633
Интересни шест поста има този потребител.

Опс, в горния пост е сигнализирано вече. Embarassed

# 2 988
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Точно него го докладвах. А той продължава и не спира.

# 2 989
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А този отново си прави реклама на форума: http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=476969

# 2 990
  • Мнения: 8 939
Направих един нов акаунт тук, той ще бъде общ за пускане на теми в отчетната, но все още не съм получила мейл за активиране. Колко време след направата на акаунт, трябва да получа мейл?

# 2 991
  • Мнения: 35 961
активирах fevruarki_2015

# 2 992
  • Мнения: 8 939
Благодаря!

# 2 993
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да попитам отново- мога ли да сложа линк към филмовите си дневници в подпис?

# 2 994
  • Мнения: 1
Здравейте линкнах си акаунта от фейсбук но искам да сменя името(ник-а), в профила обаче ми иска парола. Аз нямам парола, защото ползвах фейсбук да се логна, при това положение как да сменя ника?

# 2 995
  • Мнения: 54 413
Искам да попитам bubanka защо моят пост от темата за кърменето беше изтрит , а на Магнет само редактиран?
Аз имах и друг цитат в него, на Асос, в който нямаше нищо обидно.

А Магнет също не съм я обидила! Naughty

# 2 996
  • Мнения: 35 961
Изтрила съм целия офтопик от поне 3-4 потребители вкл. и нейни постове около "лаенето", "намордниците", викането на модераторите и т. н. Оставих част от нейния пост, който касае гестационния диабет. Цитирала си част от изтрития спор, за това и твоето мнение е изчезнало. Другата част от поста ти беше "+1000" - дали нещо е "+1" или "+1000" без друг коментар, пак е за триене.

Джой, напомни ми моля, какво беше филмов дневник.

# 2 997
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Заповядай Simple Smile
И като съм тръгнала да питам, ще допълня и с нещо, което ми се иска да знам от известно време, а именно- какъв тип линкове имаме право да слагаме в подписите си? Знам, че линк към личен блог е разрешен, а разрешена ли е препратка към лична тема в друг форум? Уточнявам- на друго място си водя личен кино-дневник и бих искала да сложа линк към него в подписа си тук. Разрешено ли е?
Ако не може и е в разрез с правилата- здраве да е. Но ми се иска да ми бъде разрешено Simple Smile.

# 2 998
  • Мнения: 54 413
Благодаря, съгласих се. Peace

# 2 999
  • Мнения: 35 961
Лична тема към друг форум в подписа - не.
Личен блог в подписа - може, ако блогът не е облагороден в реклами.
Ако желаеш, можеш да си сложиш личната тема от друг форум или блога с реклами в полето за личен сайт в профила /освен ако въпросният форум или блог не е филтриран/.

Общи условия

Активация на акаунт