ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 383 199
  • 5 744
  •   1
Отговори
# 5 550
  • Германия
  • Мнения: 1 072
Не. Този въпрос се появява на всеки 2-3 страници в тази тема. От модераторите/администраторите са обявили, че за момента няма планове такава функция да бъде въвеждана.

# 5 551
  • Мнения: 7 054
Ами да вземат да помислят за такава функция, вместо да се чудят каква реклама още да боднат тук. От която ние се чудим как да се отървем. Имам предвид една потребителка, за която мога да се хвана на бас, че 80% от мненията и /10 666 на брой/ са заяжданици. Ми, не ми се иска да я чета, по никакъв начин нито ме обогатява с нещо, нито ми е приятна.

# 5 552
  • софия
  • Мнения: 25 459
В тази тема продължава, когато натисна "ново" да се отваря началото на страницата, в която е новото мнение, а не ме препраща към него. По едно време беше оправено.

# 5 553
  • София
  • Мнения: 4 035
В тази тема продължава, когато натисна "ново" да се отваря началото на страницата, в която е новото мнение, а не ме препраща към него. По едно време беше оправено.
И аз да се присъединя и да потвърдя, че и при мене е така.

# 5 554
  • Мнения: 54 420
В тази тема продължава, когато натисна "ново" да се отваря началото на страницата, в която е новото мнение, а не ме препраща към него. По едно време беше оправено.

И в темата за имотите е така.

# 5 555
  • Мнения: 5 776
При мен това се получава във всички теми, които са навъртяли доста страници.

# 5 556
  • Мнения: 13 188
Къде се намира бутон "Нагоре"?

# 5 557
  • софия
  • Мнения: 25 459
В тази тема продължава, когато натисна "ново" да се отваря началото на страницата, в която е новото мнение, а не ме препраща към него. По едно време беше оправено.
В тази е същата работа - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=822631.msg30454385#new

# 5 558
  • Мнения: X
Следя тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=716214.0;topicrefid=3.
Когато поискам да вляза чрез натискане на "ново мнение" излиза бял екран. "Виждам" я до 22 страница. На 23 -та ми излиза абсолютно чист екран.
Това е втори подобен случай при мен. Бубанка знае за първия (оправи се).

# 5 559
  • Германия
  • Мнения: 1 072
Къде се намира бутон "Нагоре"?
Мисля, че вече го няма. Ако четеш форума на компютър/лаптоп, използвай бутона Home на клавиатурата. Той има същата функция и работи за всеки сайт.

# 5 560
  • София
  • Мнения: 39 761
Отдавна го няма този бутон.
Илайза е писала за бутоните Home и End.

# 5 561
  • Мнения: 6 604
На мен ми липсва такъв бутон за мобилната версия.Много е досадно да скролваш всеки път до нач.на страницата.

# 5 562
  • Мнения: 1 270
На мен ми липсва такъв бутон за мобилната версия.Много е досадно да скролваш всеки път до нач.на страницата.
Съгласна съм на 100 %.Писах и в темата за мобилната версия, дано нещо се случи baby_neutral

# 5 563
  • Мнения: X
Моля да бъде проверен този профил - http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=483334
Не може да влезе. Казва, че като натисне "вход" само премигва и нищо. Връща на основен екран. 
Благодаря.

# 5 564
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Току-що и аз влязох трудно - не се появяваше прозорчето за никнейм и парола, само премигваше основният екран. Доста се помъчих.

Общи условия

Активация на акаунт