"Готова на всичко" по Diema Family

  • 96 193
  • 586
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 68
Изгледах последната серия. Защо ми се струва, че някъде в темата четох, че Дениз заминава за чужбина? В тази серия нищо не дадоха? Наште ли са изрязали момента или аз съм го пропуснала в по-ранните серии?

# 571
  • Мнения: 9 750


СОН Wink

След като Синан разбра, че Дениз го няма, стана по-смел...
Срещите с децата , а покрай тях и с Алие - зачестиха...
това стана повод Синан да си помисли ,че е възможно всичко да е постарому...
да ама не!

След всичко ,което стори Синан- Алие прекалено много го допусна до децата,до дома си ,до себе си...
а на Дениз не прости...


Благодаря на Надето и Джу за колажите и снимките    bouquet

благодаря за компанията и на всички  останали,които споделиха впечатленията си в темата Hug Hug Hug


# 572
  • Мнения: 9 750
Изгледах последната серия. Защо ми се струва, че някъде в темата четох, че Дениз заминава за чужбина? В тази серия нищо не дадоха? Наште ли са изрязали момента или аз съм го пропуснала в по-ранните серии?

Дениз замина зад граница преди няколко серии...

# 573
  • Мнения: 2 411
Доволна съм от финала.Алие избра да продължи живота си сама.
Но може ли да се живее без любов?Тя е още толкова млада!
Синан получи заслуженото.В живота всичко се плаща.Понякога
много скъпо,така както го плати той.Разбира се вината си е негова.



# 574
  • Мнения: 2 411
Лили,-    bouquet за това,че ни даде възможност понякога да изразяваме мнението си за събитията ,които се случват в серияла.

# 575
  • Мнения: 72
Дааа ...Алие взе много правилно решение..Велико е да се прощава ,но не на всяка цена....

И в този сериал се насладихме на невероятната игра на
Халит,колкото и неприятен  да беше героя му !!!

Приятна вечер и до нови срещи !!   Hug Hug Hug

# 576
  • Мнения: 13 467

Хареса ми филма!  Peace Дори съжалявам, че свърши. Sad
Кудрет бей се е постарал да не бъде пристрастен към мъжката страна и е показал, че мъжете плащат скъпо за безотговорното си поведение. Peace
А Алие остана непреклонна - въпреки че се разкъсваше между любовта към децата си и личното си достойнство. Thinking
Снощи погледнах последните два епизода на турски в YouTube. Струва ми се, че Диема фемили доста са поизрязали и съвсем претупали финала.  ooooh! Добре че можем да избираме къде да гледаме. Tired
За лека нощ - две финални снимки от превъзходното изпълнение на Халит. Peace






# 577
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Не съм много доволна от финала, момичета.
Исках Дениз да се върне и "заживели щастливо до края на дните си"....
Някой преди известно време допусна, че Алийе тръгва с яхтата към Дениз. Харесва ми да си го мисля.
Иначе този финал с тази яхта и Алийе, хванала здраво руля (явно,  на живота си?!) ми се видя направо комичен, да си призная, ни в клин, ни в ръкав ми дойде някак си...

Чао, момичета, беше ми много драго. С някои от вас ще се срещаме в други теми, с други - не.
На всички ви желая да сте живи и здрави!

# 578
  • Мнения: 4 803
Много постен финал на фона на изпълнения с действия сериал! На мен лично не ми хареса. Много бързо преминаваха от сцена в сцена. И особено края с Алие и децата на яхтата ми се стори съвсем ни в клин, ни в ръкав. Много не ги обичам тия "отворени финали" - да дадат какво се случва в крайна сметка и чао..
Оставам с мисълта, че е тръгнала при Денис..

# 579
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Момичета сега гледах 116еп. Както изглежда най-много да има още 1 или 2. Някой знае ли колко са? Други не са качвани още.
Тази Лейля си остана алчна до последно. Видяхме колко е обичала Синан. Търгува мъртвото си бебе. И иска "само" 49% плюс офиси плюс офиси от другата фирма. Брей само толкова ли? И то след като му открадна милиони. Дори и да беше живо това дете, тя го търгува все едно е единствено, без да мисли за децата на Алийе. Колко жалко същество, но Синан добре я подреди. То добре, че знаеше истината, че иначе щеше да се съгласи. Беше ми мъчно, че изгуби бебето, но добре че стана така. Алп в затвора ли влезе? А с Лейля последно какво се случи или не я показаха след случката в бюрото?
Радвам се на такъв край. Това че Алийе се държи добре със Синан и той може да вижда децата си когато поиска е достатъчно подадена ръка. Повече не заслужава. И Дениз не я заслужава. Тя може и сама с децата, пък ако господ сметне за добре, с времето ще намери друг.

# 580
  • Мнения: 0
 Здравейте,последните серии има ли ги качени някъде търсих ги но не ги намирам

# 581
  • Мнения: 0
Здравейте,последните серии има ли ги качени някъде търсих ги но не ги намирам
По тъп край на филм не съм гледала.... Първо наистина ни в клин, ни в ръкав накъсано от тук, там...
Пък и не я разбирам Алие.... Да си го прибере Синан и готово, все едно нищо не е направил.... Все си мислех, че поне във филмите всеки получава заслуженото, така поне е поучително... Но в случая излиза, че дори и най-големите гадости да сътвориш, не си плащаш... Всички го съжалиха този Синан, все е дно е най-големия страдалец.... Отвратена от съм от края....
Но най-много съм очудена на Алие, на Синан прости всичко, на Дениз не, а той си провали кариерата, живота си, всичко заради нея, обичаше я винаги и направи всичко за нея, не заслужаваше такова отношение, но може би извода е, прави злини, а не добрини и за теб има прошка, за доброто няма... Sad
Някой ще кажат заради децата, няма такова нещо, децата са си деца, ок нека не мразят баща си, но това беше прекалено....
Алие заслужава да се върне при Синан, той да си намери нова любовница, както си му е кръвта....

# 582
  • Мнения: 0
Не бих нарекла Синан любящ баща, да измъчваш детето си да не вижда майка си, само и само да я нараняваш нея и то защото си е позволила да не те иска вече.... това е егоизъм и безскруполност, никаква бащина любов не е!

# 583
  • Мнения: 268
Здравейте ако сте харесали как играе Ümit (Burçin Terzioğlu) от филма и ака имате интерес да разберете за новият и проект ,моля посетете тематаhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=825888.msg30093907#msg30093907
Надявам се да нямате нищо против,че съм дала линк,ако Lilims каже ще си изтрия коментара няма проблем,благодаря Ви.

# 584
  • Мнения: 9 750
Няма проблем. Аз самата гледам сериала, но не видях темата. Благодаря Hug

Общи условия

Активация на акаунт