БУРГАС

  • 85 313
  • 770
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 60
Много Ви благодаря за обясненията за Ани.  Hug Днес ще отида да го намеря и да поръчам торта. Ще се похваля със снимка като я направят.хубав ден на всички !
Аз минах през тях, в момента не правят красивите торти, а само тези, които са със снимка.. Забелязах, че в сайта на Кейти Кейк тортите са идентични, звъннах, питах - 12 парчета 80лв. Успех!
Насочих се към Маркрит, на Гурко, ще ми направят бисквитена торта във формата на единичка, навити са да ми направят точно това, което ми се върти в главата.. Simple Smile

# 541
  • Мнения: 6 214
Много Ви благодаря за обясненията за Ани.  Hug Днес ще отида да го намеря и да поръчам торта. Ще се похваля със снимка като я направят.хубав ден на всички !
Аз минах през тях, в момента не правят красивите торти, а само тези, които са със снимка.. Забелязах, че в сайта на Кейти Кейк тортите са идентични, звъннах, питах - 12 парчета 80лв. Успех!
Насочих се към Маркрит, на Гурко, ще ми направят бисквитена торта във формата на единичка, навити са да ми направят точно това, което ми се върти в главата.. Simple Smile
Някой ял ли е от тези торти, че цената ме изуми? Има ли нещо интересно вътре или само за красотата си плащаш?

# 542
  • Мнения: 284
Да напиша и аз за сладкарска верига "Ани" (не за мацката, която се казва така и е хоби сладкар):
Преди няколко години цеха им беше под моста на "Мария Луиза". Свекърва ми беше поръчала много хубава торта при тях за златната сватба на родителите си. Познайте какво открихме на тортата, когато дойде кулминацията на вечерта (взели я набързо опакована и не видели подробности)... "Честита златна сваДба".
Ми отказаха ме трайно от услугите им.

# 543
  • Мнения: 6 214
Да напиша и аз за сладкарска верига "Ани" (не за мацката, която се казва така и е хоби сладкар):
Преди няколко години цеха им беше под моста на "Мария Луиза". Свекърва ми беше поръчала много хубава торта при тях за златната сватба на родителите си. Познайте какво открихме на тортата, когато дойде кулминацията на вечерта (взели я набързо опакована и не видели подробности)... "Честита златна сваДба".
Ми отказаха ме трайно от услугите им.
Ццццц, бива ли...  ooooh!

# 544
  • Мнения: 284
Да напиша и аз за сладкарска верига "Ани" (не за мацката, която се казва така и е хоби сладкар):
Преди няколко години цеха им беше под моста на "Мария Луиза". Свекърва ми беше поръчала много хубава торта при тях за златната сватба на родителите си. Познайте какво открихме на тортата, когато дойде кулминацията на вечерта (взели я набързо опакована и не видели подробности)... "Честита златна сваДба".
Ми отказаха ме трайно от услугите им.
Ццццц, бива ли...  ooooh!

Достатъчно неприятно е за мен, за да ми се развали повода. Недопустимо е да не знаеш как се пиша сватба, още повече когато работиш тази професия.
Неграмотен персонал.

# 545
  • Мнения: 2 531
Здравейте морски мами. Влизам в темата ви да предложа бартер - имаме хотелче в Родопите и ми се иска да направим размяна на почивка на балкан с почивка на море, ако някой от вас дава под наем нещо и му се почива на хлад в Родопите да пише !
Ето го и нашето хотелче : http://biliantsi.com/

# 546
  • Мнения: 7
ЗАПОВЯДАЙТЕ НА КОНЦЕРТ В БУРГАС, ЗА ДА ПОДКРЕПИТЕ МЕЧТАТА НА ПЛАМИ!   newsm51

Повече за събитието: https://www.facebook.com/events/419485284828178/423285587781481/?notif_t=like

# 547
  • Мнения: 296
Моля за помощ мамите от Бургас,  които познават добре Малко Търново.....Главната им улица се казваше преди Георги Димитров (смътно си спомням като дете), а сега как е  newsm78  Искам да изпратя нещо на стар роднина, но имам стария адрес, с това име на улицата Embarassed

# 548
  • Мнения: 60
Моля за помощ мамите от Бургас,  които познават добре Малко Търново.....Главната им улица се казваше преди Георги Димитров (смътно си спомням като дете), а сега как е  newsm78  Искам да изпратя нещо на стар роднина, но имам стария адрес, с това име на улицата Embarassed
Виж в http://www.bgmaps.com
Ако си ходила все ще се ориентираш по картата. или звънни на пощенския колн там. В сайта на пощите трябва да има телефон.

# 549
  • Мнения: 222
Аз последните две седмици два пъти пробвах от тортите на Кети Кейк, на външен вид са страхотни наистина много оригинални, на вкус - за съжаление нищо особено, сега искам да поръчам мъфини, и се чудя дали на КетиКейт или при Ани newsm78

# 550
  • Мнения: 6 733
Включвам се с един въпрос  Grinning знаете ли д-р Аврамов или д-р Ламбов и двамата УНГ от поликлиника "Бургас" какъв график имат, колко струва прегледа, работят ли със зК, трябва ли предварително записване и т.н. всяка подробност ще ми е от полза Grinning

# 551
  • Мнения: 6 214
Мога да дам инфо за Др Ламбов - работи със ЗК, дава часове предварително, но можеш да отидеш и без час. Повечето пациенти отиват без часове. Тел: 0888 44 55 97. Това е негов телефон. Преди години много помогна на мъжа ми, събираше някаква течност в ухото, излекува го. На мен за хроничния синузит, за сега още не.

# 552
  • Мнения: 6 733
REAL_WOMAN    bouquet Благодаря ти!

# 553
  • Мнения: 2 216
Много Ви благодаря за обясненията за Ани.  Hug Днес ще отида да го намеря и да поръчам торта. Ще се похваля със снимка като я направят.

хубав ден на всички !
Остана ли доволна?

# 554
  • Мнения: 0
Само за информация:тортите на Кети Кейт всъщност се правят в Ани/блата с кремчето вътре/,а при тях е само украсата със захарните фигурки.

Общи условия

Активация на акаунт