Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 28 ~

  • 34 177
  • 749
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 727
влюбена съм в Фемирската любов,а напоследък и в тази певица нещо......

чуйте песента,а ако искате всичките и песни-невероятна е  Heart Eyes



# 76
  • Мнения: 22
Момичета, отляво горе на страницата се гласува в най-различни тв категории за 2012, Трябва да се натисне бутончето GEC /мини/ докато стигнете до името на Хазал.

# 77
  • Мнения: 727

Аз пък останах с впечатление ча го знаеш езика след толкова превод и разяснения
Знае го тя ама се прави на утрепана Mr. Green
ми то кой не го знае йок мок евет мевет  Mr. Green
биттти и сени чок севийорум ама чок

# 78
# 79
  • Мнения: 0
 bouquet

Гласувах ,ама до като стигна Хазал #Crazyама и резултата забравих да видя, а не ми се връщаше ooooh!

# 80
  • Мнения: 11 820
отивам аз на зъбар  Cry да сте кротки да мога да ви изчета като се върна   Naughty

# 81
  • Мнения: 0
отивам аз на зъбар  Cry да сте кротки да мога да ви изчета като се върна   Naughty
Ох не ти завиждам spoko

# 82
  • Мнения: 5 138
Оффф най после ви изчетох,
след вчерашния маратон от 25еп до 46вкл., докато не се бацнаха не станах от компа, мъж дете, да д*хат супата аз съм във Фемирска депресия  Mr. Green
Точно миналата година по това време бях на Езелска, после на Фатмагюлска, абе как вика мъжА ще има ли край, йок йок йок, докато се раждат анадолски Убавци  Heart Eyes
Много ви моля дайте клипчета озвучени със песента която слушат в колата, на два пъти и после и Халилудко я пусна и тя го накара да спре, май не е от този сериал и в други съм я чувала или се бъркам , но много я обичам, както и Хошчакал от Езел., ако и с нея има Фемирско клипче ,ще ви бъда много тенкю  Hug

# 83
  • Мнения: 0
Оффф най после ви изчетох,
след вчерашния маратон от 25еп до 46вкл., докато не се бацнаха не станах от компа, мъж дете, да д*хат супата аз съм във Фемирска депресия  Mr. Green
Точно миналата година по това време бях на Езелска, после на Фатмагюлска, абе как вика мъжА ще има ли край, йок йок йок, докато се раждат анадолски Убавци  Heart Eyes
Много ви моля дайте клипчета озвучени със песента която слушат в колата, на два пъти и после и Халилудко я пусна и тя го накара да спре, май не е от този сериал и в други съм я чувала или се бъркам , но много я обичам, както и Хошчакал от Езел., ако и с нея има Фемирско клипче ,ще ви бъда много тенкю  Hug
Hug

Тази ли Rolling Eyes

# 84
# 85
  • Мнения: 6 105
Тази ли?

# 86
# 87
  • Мнения: 0
Романтичка Hug

# 88
  • Мнения: 5 138
Оффф най после ви изчетох,
след вчерашния маратон от 25еп до 46вкл., докато не се бацнаха не станах от компа, мъж дете, да д*хат супата аз съм във Фемирска депресия  Mr. Green
Точно миналата година по това време бях на Езелска, после на Фатмагюлска, абе как вика мъжА ще има ли край, йок йок йок, докато се раждат анадолски Убавци  Heart Eyes
Много ви моля дайте клипчета озвучени със песента която слушат в колата, на два пъти и после и Халилудко я пусна и тя го накара да спре, май не е от този сериал и в други съм я чувала или се бъркам , но много я обичам, както и Хошчакал от Езел., ако и с нея има Фемирско клипче ,ще ви бъда много тенкю  Hug
Hug

Тази ли Rolling Eyes


Точно тазииииииииииииии , обичам теееееееее Ренииии

# 89
  • Мнения: 185
Зверче много ти е хубав подписа Peace

Иве  Hug това ми е среднощното творено, ма колко шев и кройка падна, докато го докарам както искам.

Общи условия

Активация на акаунт