Личен лекар от 25 ДКЦ - жк Младост 3, София

  • 9 641
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 752
Здравейте.
Моля за актуални мнения за педиатрите от поликлиниката или за такива в района на Младост 3, както и за лични лекари на възрастни. Смятам да сменям личната лекарката, която в момента е  джипи на нас и на децата.
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 499
Здравейте.
Моля за актуални мнения за педиатрите от поликлиниката или за такива в района на Младост 3, както и за лични лекари на възрастни. Смятам да сменям личната лекарката, която в момента е  джипи на нас и на децата.
Благодаря!

Относно личен лекар НЕ препоръчвам Младен Михайлов( кабинетът беше в поликлиниката, но при последното ми посещение се оказа,че е вече в бл.384). Изобщо не съм доволна нито от отношение, нито от професионални качества.

Вие при кого сте, защото и аз чакам с нетърпение месец юни, за да сменям?

# 2
  • Мнения: 752
В момента сме в студентска поликлиника. Едно, че ни е далече, второ, че вече въобще не съм доволна от лекарката.

# 3
  • Мнения: 752
побутвам темата и моля за съдействие.

# 4
  • Мнения: X
побутвам темата и моля за съдействие.

Здравей,
Моята лична лекарка е Мария Гъчева и е в бл. 384 в Младост. Разбира си от нещата. Детето ми е при Ивайло ДИмитров от поликлиника Младост.. Той е и общопрактикуващ лекар. И за двамата съм на кантар, но далеч повече хора има при педиатъра на детето

# 5
  • София
  • Мнения: 3 760
От коя докторка в Студентска не сте доволна?

# 6
  • Мнения: X
От коя докторка в Студентска не сте доволна?
Поликлиника Младост и Студентска са различни поликлиники. Аз просто споделям нашите лекари и не съм казвала че не съм доволна от тях. Просто не можете да очаквате повече от изпълнение на служебните им задължения

# 7
  • Мнения: 752
Някой с препоръки, че време не остана?  Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 47
Здравейте!

Тъй като дойде момента от годината  за смяна на Личен лекар се надявам за възродя тази сравнително стара тема.
Преместих се в Младост 4 и се надявам да намеря добър Личен лекар в 25 ДКЦ за себе си.
Бихте ли ми препоръчали някой?

Благодаря предварително!

# 9
  • Мнения: X
В 25 ДКЦ не мога да ти препоръчам
В поликлиника "младост" Димитров или Кармазанска.
В новия мед център новите блокове в младост 3 Китова и Гъчева

# 10
  • Мнения: 18
Моля да ми препоръчате добър личен лекар и педиатър от 25 ДКЦ, който да е добър диагностик и да дава направления за специалист, когато е необходимо, а също така и да прави необходимите профилактични прегледи.Благодаря ви предварително!

# 11
  • Мнения: X
Моля да ми препоръчате добър личен лекар и педиатър от 25 ДКЦ, който да е добър диагностик и да дава направления за специалист, когато е необходимо, а също така и да прави необходимите профилактични прегледи.Благодаря ви предварително!

Др Гъчева

# 12
  • Мнения: 18
Може ли да ми кажете ,дали д-р Гъчева е педиатър, доволни ли сте от нея и къде се намира кабинетът и? Дава ли направления или не?

# 13
  • Мнения: X
Може ли да ми кажете ,дали д-р Гъчева е педиатър, доволни ли сте от нея и къде се намира кабинетът и? Дава ли направления или не?
Деца не взема... В 384 блок мисля че е кабинета. Доволна съм. Направления дава

# 14
  • Мнения: 14
Мнения за д-р Любомир Филчев- поликлиника Младост (зад 125то)?

Общи условия

Активация на акаунт