ТЪРСЯ филм, сериал.............Тема 5

  • 65 804
  • 751
  •   1
Отговори
# 210
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 497
Търся един филм, давали са го преди години по БНТ - "Силна като смъртта" по едноименната повест на Ги дьо Мопасан.

Един художник в младостта си е бил влюбен в една светска дама, а в залеза на живота си неусетно се влюбва в нейното пълно копие -  дъщеря й. Много тъжен филм...


simpatikonia, в Уикипедия намерих информация само за една екранизация на тази повест - http://www.imdb.com/title/tt0124604/ - френски телевизионен филм от 1982 с Марина Влади в главната женска роля.
За жалост никъде не намирам торенти за филма...

Нека и други да потърсят - може да имат повече успех от мен.

# 211
  • Мнения: 2 545
Благодаря ти, мячик!

# 212
  • София
  • Мнения: 30 209
Хайде и тук да попитам, дано някой да ми отговори.

Търся някакъв филм за извънземни. Те са по описанията на моя син сиво-бели, с големи очи. Има някаква дупка, в която ако паднеш и изчезваш.

Гледал е нещо подобно днес в ДГ и утре ще питам учителката, но дотогава мира нямам, каква глупост е била тази  newsm78

# 213
  • Мнения: 4 244
Хайде и тук да попитам, дано някой да ми отговори.

Търся някакъв филм за извънземни. Те са по описанията на моя син сиво-бели, с големи очи. Има някаква дупка, в която ако паднеш и изчезваш.

Гледал е нещо подобно днес в ДГ и утре ще питам учителката, но дотогава мира нямам, каква глупост е била тази  newsm78
      Филми за извънземни в детската градина? Уха!
                  Да не е бил за духчето Каспър?

# 214
  • Бургас
  • Мнения: 1 656
Къде мога да намеря 2,3,4... сезон на Отчаяни съпруги с бг аудио?

# 215
  • София
  • Мнения: 30 209
Хайде и тук да попитам, дано някой да ми отговори.

Търся някакъв филм за извънземни. Те са по описанията на моя син сиво-бели, с големи очи. Има някаква дупка, в която ако паднеш и изчезваш.

Гледал е нещо подобно днес в ДГ и утре ще питам учителката, но дотогава мира нямам, каква глупост е била тази  newsm78
      Филми за извънземни в детската градина? Уха!
                  Да не е бил за духчето Каспър?

И аз за него се сетих  newsm78 Ще проверя  Peace

# 216
  • Мнения: 0
Къде мога да намеря 2,3,4... сезон на Отчаяни съпруги с бг аудио?
Заповядай 4ти http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=272854&hit=1 в замунда ги има всичките сезони но не всички са с бг аудио

# 217
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 497
От Уикипедия:„Хиляда сияйни слънца” (2007) ("A Thousand Splendid Suns") - история на две афганистански жени, Мариам и Лайла, чийто живот и съдби се преплитат. История за живота на жените в Афганистан, за военните години и съдбите на мнозина, за безсърдечието, за благородството, за саможертвата, за любовта и за трудният избор. Очаква се заснемането на едноименен филм през 2009 – 2010 г.

В You Tube гледах трейлъра на филма и някъде прочетох,но сега не го намирам че този април била българската премиера!


Питах и в темата за премиерните филми,но там се пише през няколко дни и не са толкова активни  Peace

Ами българската Уикипедия не винаги е надежден източник за информация, защото не се осъвременява толкова често, както американската... ИМХО  ooooh!

Според тамошната страница "Кълъмбия Пикчърс" (които имат правата за екранизация на романа) са обявили през май тази година, че филмът се планира да излезе на екран през 2015.
Пише още, че сценаристът Стивън Зейлиън е бил готов с първия вариант на сценария през 2009 и че един от продуцентите на филма ще е Скот Рудин (съдружник на Харви Уайнстейн).
Но нито в страницата на Рудин, нито на Зейлиън в IMDb излиза това заглавие - дори като предстоящ проект...
Единственото, което излиза е ТОВА - празна страница с две зрителски дискусии... В които между другото се потвърждава, че проектът е отложен до 2015.

А колкото до трейлъра, за който говориш - аз намирам само един клип в YouTube, който очевАдно е фенски, а не официален трейлър...

Надявам се да съм била от полза.

Последна редакция: чт, 25 юли 2013, 15:25 от мячик

# 218
  • Мнения: 2 453
Момичета, търся български субтитри за този филм. Някъде из темите четох, че има, аз обаче не откривам.

# 219
  • Мнения: 349
Момичета, търся български субтитри за този филм. Някъде из темите четох, че има, аз обаче не откривам.
Тук има някакви линкове, но изисква регистрация, за да се видят
http://www.bg-pro.com/forum/viewtopic.php?t=1971

Не знам дали не е някаква уловка

# 220
  • Мнения: 6
Здрасти, регистрирах се в много сайтове с чакане на отговор. Търся името на един филм. Здравейте, преди 3-4 години си бях пуснал телевизора,
 докато лежах, защото не ми се спеше.
Гледах един филм, който много ми хареса,
но не можах да проверя за името му.
Не помня много от филма, но ето какво разбрах, че се случва:
Ставаше въпрос за малко момиче, май се казваше Шведи,
но не съм сигуреи, най-много на 14, което имаше само майка.
Майката на детето тръгна на круиз, но на него не му се искаше.
Там бяха и лелята на момичето и братовчедът, който беше малко
по-голям от нея май. След този круиз бяха в селото им.
Там братовчедът се влюби в нея и така пък тя се караше с майка си и така...
 След това се сдобриха всички, а момчето целуна момичето.
Когато се върнаха в града момичето спечели някакъв радио конкурс и
на гости и дойдоха братовчедът е лелята и май така свършваше.
Ще съм ви много благодарен, ако ми помогнете,
 защото от много време търся този филм. Smile)

# 221
  • Мнения: 2 453
Момичета, търся български субтитри за този филм. Някъде из темите четох, че има, аз обаче не откривам.
Тук има някакви линкове, но изисква регистрация, за да се видят
http://www.bg-pro.com/forum/viewtopic.php?t=1971

Не знам дали не е някаква уловка

Мерси, аз имам регистрация в този сайт, но линковете водят към субтитри за други филми.

# 222
  • София
  • Мнения: 3 789
Здрасти, регистрирах се в много сайтове с чакане на отговор. Търся името на един филм. Здравейте, преди 3-4 години си бях пуснал телевизора,
 докато лежах, защото не ми се спеше.
Гледах един филм, който много ми хареса,
но не можах да проверя за името му.
Не помня много от филма, но ето какво разбрах, че се случва:
Ставаше въпрос за малко момиче, май се казваше Шведи,
но не съм сигуреи, най-много на 14, което имаше само майка.
Майката на детето тръгна на круиз, но на него не му се искаше.
Там бяха и лелята на момичето и братовчедът, който беше малко
по-голям от нея май. След този круиз бяха в селото им.
Там братовчедът се влюби в нея и така пък тя се караше с майка си и така...
 След това се сдобриха всички, а момчето целуна момичето.
Когато се върнаха в града момичето спечели някакъв радио конкурс и
на гости и дойдоха братовчедът е лелята и май така свършваше.
Ще съм ви много благодарен, ако ми помогнете,
 защото от много време търся този филм. Smile)

Имам едни подозрения, макар че няма братовчед, а просто приятелско дете  Thinking Хвърли едно око на "Странното лято на Кид", в оригинал е "Kid Svensk"  Peace

# 223
  • Мнения: 2 545
Някой да знае откъде мога да си сваля филма "An Inconvenient Woman"(1991) - с Ребека де Морни? И разбира се да има субтитри Laughing

Даваха го преди години по ТВ.
Филмът беше в две части - някаква афера на жена с женен мъж, който след това се опитваше да я унищожи.

# 224
  • Мнения: 45
simpatikonia, би могла да опиташ този линк:
http://www.seedpeer.me/details/3903506/An-Inconvenient-Woman-1991---Complete.html

Но за субтитри не мога да помогна - филмът е старичък и не много разпространен (като много други тв мини сериали).   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт