Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения – Тема 4

  • 34 913
  • 805
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 71
mersi za otgovora o6te v ponedelnik 6te otida na doktor da vida kakvo stava do sega ne sm bila taka nikoga :S no ako ima beb4e 6te sm mnogo 6tasliva  Crazy newsm78 newsm78 newsm78

# 511
  • Мнения: 11
Здравейте момичета! Имам проблем и се надявам някоя от вас да ми отговори и да ми подскаже на какво се дължи ... та имах рисков акт малко след като ми свърши менструацията (4 дена след нея) е не чак толкова рисков ... по-скоро лека несдържаност при изваждане ... от няколко дена се забелязвам че ям като разпрана, вчера и днес ме понаболяват гърди, корем, кръст и т.н., очаквам и менструация, седмица след менструация пих УРИНАЛ понеже имах симптоми на цистит ... бях понастинала малко крачетата в последно време са ми постоянно студени и получавам нещо като бяло течение, но си имам болки като за пред менструация ... правих си 2 теста за бременност и 2-та отрицателни (14 дни след акта) та въпросът ми е ... според вас възможно ли е да съм бременна или просто заради настинката и студените крачета менструацията ми ще се позабави ... ??? Искам да ви благодаря предварително за отговорите ви Simple Smile  Party Praynig  bouquet

# 512
  • Мнения: 1
Имам един въпрос относно тестовете за бременност: Първо цикъла трябваше да ми дойде на 4-ти този месец, но тогава просто се появиха 2-3 петна, колкото да зацапа  и до там след това на 15 ми дойде, но пак само някакви си капки, даже и за ежедневна превръзка не си чини, а до сега винаги цикъла ми е бил много, ама много обилен и аз се почудих и си купих тест за бременност, който излезе невалиден (не отчете нито една черта) (направих си го сутринта), а след това си взех още един тест и го направих вечерта, той също излезе невалиден. Може ли причината да е в цикъла знам, че 7 дни след като ти свърши се прави тест, но преди съм си правила и до сега винаги ми е отчитало. Тестовете, които си направих бяха шуър чек. Каква може да е причината според вас (знам как се прави теста до сега винаги всичко е излизало точно)?  Дайте ми някакъв съвет, че нещо се шашнах Sad

# 513
  • Мнения: 6 395
Кокетка, вземи друга марка тест за бременност или пусни кръвен тест за бременност..


Бътърфлай, нали все още не е закъсняла менструацията, защо реши, че ше се забави. Възможно е всичко да е на психологическа основа или да си лепнала половопредавана инфекция. Изчакай, ако ти закъснее, направи пак тест със сутрешна урина. Инфекциите може да са от всичко, най глупавото е сама да ги лекуваш, без консултация с лекар, защото може само да влошиш положемието. Иди на гинеколог, след като приключи менструацията.

# 514
  • Мнения: 6 604
Кокетка-щом ти е невалиден теста или не го правиш правилно,или е с изтекъл срок. Прочети по-внимателно инструкциите и опитай пак. Peace
butterfly_90 - никой не може да ти даде конкретен отговор на въпроса ти,освен ако няма паранормални способности.
Още малко търпение трябва.

# 515
  • Мнения: 69
Troy, прочела съм почти всички статии не само тук  а и съм далеч от невежите хора. Може би не си ме разбрала притеснена съм от това, че до сега никога не ми се е случвало за14 години да ми закъснява или пък да ми е толкова кратко обикновен но ми е 5-6 дни затова реших да попитам. А аз лекар си записах час точно защото уважавам себе си и искам да съм спокойна, че съм добре. За първи паят пиша в форуми и вече може би съжалявам за това си решение.

Лек ден на всички Simple Smile
Hug Спокойно и успех! За всичко си има първи път  Party
Сподели какво е станало...

# 516
  • Мнения: 134
Здравейте момичета! На мен ми закъснява вече 5ти ден а ми идва супер редовно по принцип! Правих 2 теста на 18ти и 19ти и двата отрицателни за съжаление. Нито гърди ме болят, нито корем, никакви признаци,че ще ми дойде скоро  Confused Незнам и аз защо така този месец, дано тестовете да не са отчели правилно и да има бебче  Praynig  Знам, че няма да е , но все пак надеждата умира последна казват. Успех на всички!

# 517
  • Мнения: 2
Здравейте ,накратко имам следния проблем ,цикъла ми закъснява с два дни принципно ми е редовен .Правих си два теста най -малко две седмици след половия акт който имах въпреки ,че не мисля ,че беше напълно не безопасен .Чакам да ми дойде и ми е разтревожено .На какво може да се дължи това закъснение и нормално ли е да го има с по няколко дни ?

# 518
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Виви да виждаш на някоя от нас на профила ни да пише Професор или Доцент? Няма как да гадаем тези въпроси , спокойно изчакай още а ако акта не е сигурно ,че е бил не обезопасен значи може и смяна на климата да е. Може да са хиляди причини ,ако до седмица не дойде посети лекар! Успех  Hug

# 519
  • Мнения: 3 242
Здравейте ,накратко имам следния проблем ,цикъла ми закъснява с два дни принципно ми е редовен .Правих си два теста най -малко две седмици след половия акт който имах въпреки ,че не мисля ,че беше напълно не безопасен .Чакам да ми дойде и ми е разтревожено .На какво може да се дължи това закъснение и нормално ли е да го има с по няколко дни ?

Направи тест 14 дена след датата на овулацията.
И много ви моля, ако искате наистина смислени отговори, а не просто ''ох дано да си бременна''-
давайте точна информация и цифри! Колко ви е дълъг цикъла, на коя дата ви е овулацията, на коя дата сте правили секс? Мерите ли овулация или просто гадаете ...

# 520
  • Мнения: 22
Здравейте и от мен. Аз съм нова във форума, сега зачитам темите. Да се представя. Аз съм Ели на 26 години. С приятеля ми решихме да си направим бебче преди известно време и започнахме с опитите.   По-принцип цикала ми не е много редовен, праила съм изследвания какви ли не, всичко е наред. Знам, че да се забременее по време на цикъл е много малко вероятно, но да ви разкажа какво ме притеснява. Дойде ми на 16-ти, обикновенно трае около 7-8 дена. На 19ти и 20ти превихме секс и от 20ти почти не ми тече. Пак започнаха да ме болят гърдите и ниско долу корема. Сутрините и дигам температура около 37.  В петък съм на преглед при АГ-то ми, но искам мнение дали да не направя и един тест преди да отида или да изчакам и да обясня на прегледа какви са оплакванията ми? Знам, че тестовете трябва да се правят при закъснение и е малко вероятно да сме направили бебето, но вие как бихте постъпили?

# 521
  • Мнения: X
etinka86, какъв тест за бременност ще правиш 3 дни след акта и 7 дни след началото на цикъла?! Тестовете за бременност биха могли да отчетат най-рано 6-8 дни след зачеването (и при това се случва много рядко), а вероятността да си имала овулация на шести-седми ден от цикъла е много малка. Моля те, прочети информацията на първа страница от темата.

И още нещо: дължината на менструалния цикъл е времето между началото на една менструация и следващата, а не колко дни ви "тече"!

# 522
  • Мнения: 55
Здравейте момичета вече от 2 години правим опити за забременяване и все не се получава този месец трябваше да ми дойде на 02.04 но все още го няма днес сутринта реших да си измеря БТ и беше 37.5 знам че от един път няма как да се каже дали има бременност просто ме е страх да си взема тест след всичките отрицателни тестове които съм видяла и реших да пробвам този метод та искам да ви попитам дали високата БТ е показателна за бременност. Благодаря ви

# 523
  • Мнения: X
знам че от един път няма как да се каже дали има бременност

Отговорила си си сама, вземи си тест.

# 524
  • Мнения: 159
galetosl незнам как имаш 20 дневно закъснение и още не си направила тест...Или е положителен или има някакъв друг проблем, за който трябва да отидеш на лекар.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт