Туба и Джансел в "Огнено сърце"-"Gönülçelen" и след това - Тема 183

  • 55 044
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240

във
Творчески екип:
Продуцентска къща на сериала: Asis Yapım
Продуцент: Томрис Гиритлиоолу
Режисьор: Джевдет Мерджан  - първи сезон
Серкан Ипеккьорен   - втори сезон
Сценарист: Гюл Дириджан  - първи сезон
Мухарем Бухара - втори сезон
Музика: Кърач/Garbiyeli  

Начало на първи сезон - 26 февруари 2010 година
Край на първи сезон - 18 юни 2010 година
Начало на втори сезон - 20 август 2010 година
Край на втори сезон - 24 юни 2011 година
56 епизода
Блестящият младеж-академик, световно известен пианист (Мурат), произхождащ от заможно семейство, който дълги години е живял в чужбина и е извършвал проучвания върху фолклора и музиката на Турция, се завръща в страната си. Получава голям проект от страна на държавата да направи концерт за „Среща на Истанбул с музиката”. Отива да търси музиканти в крайните квартали  на Истанбул с приятеля си (Левент), попада на сватба и чува как една красива циганка (Хасрет) пее. Убеден е, че ако успее да я обучи, значи е намерил необходимия му солист. Тази идея се възприема като безумна от страна на приятеля му и двамата правят облог за това дали ще успее да промени живота на момичето. Остава само да убеди и Хасрет в това. Мурат изминава дългия път да превърне ромското момиче - цветарка  в  изискана дама. Вървейки по този път той се среща лице в лице с истините  за „Другата Турция” – непозната за него досега. Докато момичето се превръща в една блестяща звезда, младежът академик ще открие любовта и родината си.
В ролите:










 Клипчета на: Морганa , Тинчетo , Алис ,  еti80 ,  paky ,  Alex, Pepa47,   Rina
 
Страницата на Туба във Facebook


Страницата на Джансел във Facebook



Българската страница на Туба във Facebook


Тeмите:



Нашата приказка за Любовта и Музиката:
Нашата приказка винаги ще бъде част от нас!


Приятни минути в темата!

# 1
  • Мнения: 659
Привет в новата ни тема. wavey Hug



Рина,  Hug newsm51 smile3525 newsm51
Благодаря ти за красотата, която си сътворила.   bouquet
 Рали

# 2
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 3
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро в хубавата ни нова тема!  Hug

Ринка  Hug

Скрит текст:

# 4
  • Русе
  • Мнения: 6 503


Скрит текст:

# 5
  • Русе
  • Мнения: 6 503
И пак съм аз, ама попаднах на клип, в който Гюнай / Гюлназ/ говори за новата си роля и ''20 минути'', но... за съжаление тук Гугъл не може да ни преведе какво, всъщност казва!  Sad

http://gecce.com/video/magazin/20-dakika-bir-sezon-bile-surmeyecek

# 6
  • Мнения: 9 994
Здравейте!  Hug
Ринка  Hug благодаря за новата тема!   bouquet



Нашият филм свърши.  Cry Хубава приказка с хубав край!  Hug Живели щастливи сто години...
Посланието на сценаристите... гадаем го.  newsm78
Май Цвети  Hug е права. Предстои ни нещо ново, предизвикателството е пред нас. Да покорим новите височини!  Hug



Скрит текст:


Ятото в нов вариант - предизвикателство за плетачките...  Wink

# 7
  • Мнения: 4 224
Здравейте и от мен в новата тема
Първо да благодаря на нашата домакиня Ринка newsm51, че пак ни е подсигурила прекрасно кътче, където да можем да споделяме и съпреживяваме всичко, което касае нашите любимци и сериала "Пленителката на сърца" (Огнено сърце)
Цвети  Hug мерси за кафето и сутрешното настроение
Линка  Hug
А при мен важи тази максима  Wink
Скрит текст:

Скрит текст:
А това е поредния прекрасен клип на Пепа от вчера  smile3525


http://vbox7.com/play:181fca31bb

Хубав ден и повече усмивки!

Скрит текст:

Последна редакция: ср, 27 мар 2013, 10:41 от kanti

# 8
  • Мнения: 2 195
Добро утро Hug
Ринка, добре заварила в новата тема bouquet bouquet bouquet

Този път цветът е съвсем в 10ката: всичко хубаво на този свят е синьо. Хем красиво Grinning, хем и тъжно  Sad, а и денят международен: хем сълзи, хем смях
а и вън - студ  и сняг, в темата слънчево и топло!

Единственото, което липсва, е началото на дискусията  за "SON", останало в старата тема. Рали, Светал4о, Цвети са го описали точно: тъжно - приказката свърши, но и оптимистично - краят е ново, утвърждаващо начало.
 2 в 1:

ПП Нова тема - нов клип! Пепа   bouquet

Последна редакция: ср, 27 мар 2013, 10:36 от Bagi

# 9
  • Мнения: 2 195
И пак съм аз, ама попаднах на клип, в който Гюнай / Гюлназ/ говори за новата си роля и ''20 минути'', но... за съжаление тук Гугъл не може да ни преведе какво, всъщност казва!  Sad

http://gecce.com/video/magazin/20-dakika-bir-sezon-bile-surmeyecek



Пък и новина си имаме!
Гюнай е пяла на честването на 25 годишнината от създаването на Enka Vakfi - фондация, която се занимава "с развитието на ума, душата и тялото като цяло"
Освен това потвърждава броя на епизодите на 20 минути - 30 и казва, че ще свърши през юни. Само че тук нещо не ми се вмества бройката във времето ooooh! А със заглавието пак се търси скандална сензация - "20 минути няма да трае дори един сезон".  Stop  Хем истина, хем изопачена.

# 10
  • Мнения: 4 224
И пак съм аз, ама попаднах на клип, в който Гюнай / Гюлназ/ говори за новата си роля и ''20 минути'', но... за съжаление тук Гугъл не може да ни преведе какво, всъщност казва!  Sad

http://gecce.com/video/magazin/20-dakika-bir-sezon-bile-surmeyecek



Пък и новина си имаме!
Гюнай е пяла на честването на 25 годишнината от създаването на Enka Vakfi - фондация, която се занимава "с развитието на ума, душата и тялото като цяло"
Освен това потвърждава броя на епизодите на 20 минути - 30 и казва, че ще свърши през юни. Само че тук нещо не ми се вмества бройката във времето ooooh! А със заглавието пак се търси скандална сензация - "20 минути няма да трае дори един сезон".  Stop  Хем истина, хем изопачена.



Баги  Hug Мерси за това, че ми "смля" информацията за Минутите, че нямам време . Колкото до заглавието:  Нали като има провокация и лека форма на сензация, човек посяга към материала за да го прочете  Peace Иначе се радвам, че за пореден път се потвърждава информацията за броя на епизодите - 30. Дано да е така  Praynig

# 11
  • Мнения: 2 195
И как да почнем поредната нова тема в синьо без "Синева". Ами и тя е станала неизменна част от първата страница на сините ни теми:




Хубав и спорен ден Hug

# 12
  • Мнения: 9 994
Гюнай ни е доказала, че хубаво пее!  Wink Laughing
Чудя се песента за чадърчето ли е пяла?  newsm78 Майтап, бе!  Peace Убедена съм, че знае и други песни!  Peace



Що се отнася за 20 мин - колкото по-кратко - толкова по-динамично!  Peace Може да има и изненади, ха дано, да не е всичко, както в игралните филми. Ще е интересно!  Peace

Последна редакция: ср, 27 мар 2013, 11:16 от lina_4

# 13
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Здравейте, момичета!
Наистина, навън мръчкаво, студено и сиво, а в темата - уютно, цветно и приятно - благодарение на Рина и на всички вас.

Дааа, приказката свърши и като че ли ми взеха нещо на мен, така се чувствам. Все едно някой ти е взел старото плюшено мече, което може и да не е кой знае какво, ама ти си го обичаш. През цялото време осъзнавах, че филмът не е някакъв шедьовър на световното кино, обаче толкова обичах да го гледам - първо в нета го открих преди време и гледах донякъде, после го пуснаха по тв и го изгледах там. Малко позагубихме от дублажа, но пак си беше приятно.
По-напред в темата някой се питаше защо така постъпиха със г-жа Сайме? И аз се питам. Може би защото всички си мислеха, че само те заминават и тя ще остане с другите, няма да е сама. Гюлназ не я покани, защото си мислеше, че тя ще остане с Хасрет, нали й е майка. Хасрет пък реши да не й казва, че заминава, защото нали уж за малко отиват, да проучат. Другите пък не са й достатъчно близки, за да я поканят с тях да замине, пък и не знаят за заминаването нито на Хасрет, нито на Гюлназ и защо да я канят при това положение - и така се получи според мен, не защото не я искаха.

Имам два съвсем прозаични въпроса:
Първият -  тъп - защо Кобра спеше с бомбето? Това много ме озадачаваше.
Вторият - информативен - как се нарича мястото, където беше сватбата?


# 14
  • Мнения: 9 994
Бай, бай, Гонюлчелен...





Общи условия

Активация на акаунт