София - кв.Изток, Изгрев, Гео Милев

  • 19 212
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 356
Аз съм в Редута и обикалям парка на Фестивална. Ще дойда значи, ако може...  Hug Дано само шнауцера е там, щото то много групички с мами и да не налетя на някои други да ги питам дали са от форума  Mr. Green

Обикаляш ти, няма те никаква  Flutter Не съм те виждала от предната такава среща на форумки от Гео Милев през април, май някъде беше  Flutter Запознахме се и ти изчезна, имаше и други мами, които дойдоха 1-2 пъти. Тогава бяхте на месец  Party

Ние ако минем, аз Диана Т и Чопарче ги знам  Grinning и без кучето ще ви позная.

# 46
  • София
  • Мнения: 2 437
Народе, ама навън запръска Confused Реших, че сега ще излизаме и останах неприятно изненадана. Ако се засили няма да излизаме, да знаете.

# 47
  • Мнения: 480
Обикаляш ти, няма те никаква  Flutter Не съм те виждала от предната такава среща на форумки от Гео Милев през април, май някъде беше  Flutter Запознахме се и ти изчезна, имаше и други мами, които дойдоха 1-2 пъти. Тогава бяхте на месец  Party

Е как бе?! И вчера бях там даже, ама никой като не познавам - врътна едно кръгче и си отивам към нашите си улици  Laughing

# 48
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Еееееееее ако наистина вали и ние няма да дойдем newsm45

# 49
# 50
  • Мнения: 480
Много силно духа и май ще завали всеки момент. Ще пропуснем парка днес  Cry

# 51
  • София
  • Мнения: 2 356
И ние.

# 52
  • София
  • Мнения: 2 437
Тъй като не се засили дъжда, ние пък бяхме на разходка още в 12.15ч Grinning
Имаше само още 2-3колички освен нас. Наистина много духаше, но проблемът си беше мой...бебо изкара екстра, даже сега още е навън в количката. Аз обаче измръзнах, отделно, че съм до ушите в кал Mr. Green

Дано времето се оправи за да можем да се видим Simple Smile

# 53
  • София
  • Мнения: 1 155
хей мамчета, шнауцера го нямаше и ние (мамите, които са излезли) не се намерихме. Нищо, ще има и други срещи. Аз бях в 14 ч. в парка за 30-40 мин., но позапръска пък и си беше студено и се прибрахме. Сега Вики още спи в количката (в коридора  Mr. Green) и аз успях да изгладя предалнята от неделя  Laughing
Поздрави на всички!

# 54
  • София
  • Мнения: 2 437
хей мамчета, шнауцера го нямаше и ние (мамите, които са излезли) не се намерихме. Нищо, ще има и други срещи. Аз бях в 14 ч. в парка за 30-40 мин., но позапръска пък и си беше студено и се прибрахме. Сега Вики още спи в количката (в коридора  Mr. Green) и аз успях да изгладя предалнята от неделя  Laughing
Поздрави на всички!

Както написах горе, там бяхме и тримата- шнауцера, бебо и аз Peace
Поне до 14.15 стояхме и поехме по алеите, защото повече не издържах да седя на едно място. Бях с бежова количка принцес на маг ингланд.

# 55
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ееееееее и аз бях там. Пристигнах точно в 13,58 и зяпах, зяпах никой не видях Sad...Тръгнахме си в 14,40 , защото запръска....Със сигурност сме се видяли с galita, но не сме се познали....Май трябва да си кажем кой с каква количка е Wink

# 56
  • София
  • Мнения: 2 356
Ние сме със светлобежова количка Маг Енгланд, със зеленичко на мечета, 6 колела, бебето гледа към мен.  Grinning
Ясно е, че трябва да се познаваме по количките, иначе няма как, в хубаво време има над 20 майки на кръговото  Grinning

# 57
  • София
  • Мнения: 2 437
Е, вие ме разбихте....не ме ли видяхте? На голямото кръгово, с гръб към Фестивална бях отляво на пейка с облегалка? Със сиво палто с качулка, дънки?

Както и да е...надявам се скоро да се засечем

# 58
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ха ха ха много интересно е станало................аз бях със светлосиньо яке с космати джаджи по ръкавите и на яката, дънки и високи черни ботуши Бяхме с лятната количка smile3527- пак светлосиньо и бежаво и доста време се бях загъзила да слагам дъждобрана... Joy Joy Joy
Diana T - ама аз куче не видях Joy Joy Joy.  А  специално днес издирих снимки за да не объркам породата hahaha hahaha hahahaТи с каква количка беше?

# 59
  • София
  • Мнения: 2 437
Ето снимка на количката и кучето  Grinning http://www.bgphoto.net/photos/6326/o632555917513906250.jpg
Кучето е доста по-космато сега, защото не е подстригвано. Като голям, черен пудел.

Бе, то аз съм виновна, защото нямаше деца, а разни помияри, които се закачаха с нея и аз я пуснах Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт