"Къртицата" по ТВ 7 - 08.04-14.04.2013

  • 31 574
  • 797
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 3
По отношение на поставяните загадъчни предмети, които уж трябва да ни помагат да разкрием Къртицата или пък да ни заблуждават, на практика се получава, че за нищо не служат - нито някой бе номиниран заради някой от предметите, нито пък заселниците ги приемат насериозно, даже напротив, по-скоро са настроени, че тези предмети са за заблуда. Това е поредният провал на редактори и продуценти, защото вкарват в шоуто един напълно безполезен елемент или по-скоро можеше да е полезен, но ако се правеше от наистина интелигентен стратег. Не знам кой от екипа е натоварен с нишаните, но определено има интелектуален недоимък и е негоден за тази задача, но това е отражение на битието в България изобщо -  на всички нива и във всички сфери се срещат често такива индивиди, затова и държавата ни като цяло все надолу и надолу върви.

# 796
  • Мнения: 158
По отношение на поставяните загадъчни предмети, които уж трябва да ни помагат да разкрием Къртицата или пък да ни заблуждават, на практика се получава, че за нищо не служат - нито някой бе номиниран заради някой от предметите, нито пък заселниците ги приемат насериозно, даже напротив, по-скоро са настроени, че тези предмети са за заблуда. Това е поредният провал на редактори и продуценти, защото вкарват в шоуто един напълно безполезен елемент или по-скоро можеше да е полезен, но ако се правеше от наистина интелигентен стратег. Не знам кой от екипа е натоварен с нишаните, но определено има интелектуален недоимък и е негоден за тази задача, но това е отражение на битието в България изобщо -  на всички нива и във всички сфери се срещат често такива индивиди, затова и държавата ни като цяло все надолу и надолу върви.

Така се получава, защото те реално не търсят кой е къртицата, а номинират по симпатии. Трудно е да се изкорени Биг брадъра. Според мен, не трябва да им се признават номинациите от лично естество (пример Гибона -> Меги) и които не могат да се обосноват (Деян Донков -> Емануела). Peace Да не говорим, че т.нар. известни нямат кой знае какъв стимул да търсят предателя, тъй като така или иначе са си взели хонорарите. Е, не са 250 бона, но  ги дават по ТВ-то, шуми се около особите им, което за повечето е достатъчно. А иначе за екипа на предаването също мисля, че все още не може да се отърси от ББ (доколкото ми е известно е същия). Въобще тая шуробаджанащина трябва да спре, има толкова кадърни хора, не е кой знае колко трудно да се проведе един конкурс, пък ако е, нали имат консултант... Знам ли, може и проблема да е в нас...? newsm78

# 797

Общи условия

Активация на акаунт