Пролетните две чертички, Януари ще са ококорени очички

  • 22 060
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 107
БЪДЕЩИ ЯНУАРСКИ МАМИ, ДОБРЕ ДОШЛИ!



НИЕ, ЯНУАРКИ 2013 ВИЕ ПРИВЕТСТВАМЕ НАЙ-СЪРДЕЧНО ВЪВ ВАШАТА СИ ТЕМИЧКА.
ПОДКРЕПЯЙТЕ СЕ, СПОДЕЛЯЙТЕ ТРЕПЕТИ И ТРЕВОГИ И БЪДЕТЕ ВИНАГИ ЗАДРУЖНИ! ТУК Е МЯСТОТО, КЪДЕТО ЩЕ БЪДЕТЕ РАЗБРАНИ. НЕ НАТРАПВАЙТЕ МНЕНИЕТО СИ И БЪДЕТЕ ТОЛЕРАНТНИ КЪМ ЧУЖДОТО ТАКОВА! ТАКА ЩЕ СФОРМИРАТЕ ЕДНА ВЕСЕЛА ГРУПА ОТ ГОТИНИ И СИМПАТИЧНИ МАМИ!

ЛЕКА И ЩАСТЛИВА БРЕМЕННОСТ С НАЙ-ПРЕКРАСНИЯ РОЗОВ ИЛИ СИН ФИНАЛ! А ЗАЩО НЕ И ДВЕТЕ Wink




ЕТО ПЪРВИТЕ ПРЕСТРАШИЛИ ДА СЕ ПОХВАЛЯТ


01.01.2014 г.
♥Пандичка♥ :   втора бременност, София

Дейзи:   първа бременност

02.01.2014 г.

LuzMaria:   първа бременност, София

03.01.2014г.

Рени Калпачка:   втора бременност

cerezas:   първа бременност

04.01.2014г.

miika, втора бременност,

05.01.2014 г.

dani 1986:   втора бременност

06.01.2014 г.

marinamihailova:   втора бременност

07.01.2014 г.

Tid :   първа бременност

elly_1986: ? бременност


11.01.2014 г.

Хриси.:   първа бременност, Варна

mama_na_kiki:   втора бременност, Варна

Lexy/Nety:   първа бременност

Elg:   втора бременност, София

14.01.2014 г.

Zolka, втора бременност, Пловдив

15.01.2014 г.

vili_98:   първа бременност

Iv Mincheva:   първа бременност

16.01.2014 г.

desita bonita:   първа бременност

sladyrana_90:   първа бременност

Котката Марта:   трета бременност

Hope Stevenson:   втора бременност

17.01.2014г.

Цветно, втора бременност,

18.01.2014 г.

toridim:   трета бременност, София

layra: втора бременност,

19.01.2014г.

Момина сълзица, първа бременност, Русе

vesel4ynka: шеста бременност,

24.01.2014 г.

Нели А.:   първа бременност, София

27.01.2014г.

Merrida: втора бременност,

Възкресителница с Перо:  поредна бременност,

ИЗЧАКВАТ ОПРЕДЕЛЯНЕ НА ТЕРМИН:

Шанта:   втора бременност, термин ?

miika:   втора бременност, термин ?

matevska:   първа бременност, термин ?

elira_sladurankata:   втора бременност, термин ?

Звезден^Прах:   ? бременност, термин ?

violetka_86:   първа бременност, термин ?

Nikol_1189:   ? бременност, термин ?, Асеновград

galina_yordanova_:  ? бременност, термин ?

Tsvetka Koketka: втора бременност, термин ?, София

mimozka7729: ? бременност, термин ?, София

tonny: втора бременност, ? термин, Бургас




ПОЛЕЗНА ИНФОРМАЦИЯ















Последна редакция: чт, 23 май 2013, 12:35 от Kosty

# 1
  • София
  • Мнения: 117
Чакаме първите попълнения с нетърпение Hug Пожелавам на всички лека и безпроблемна бременност с прекрасен новогодишен подарък на финала  stork-boy stork-girl  ylinfant Забравете за притесненията,"бабините деветини" ,всякакви страхове и се радвайте,че сте получили най-големия дар от Господ за всяка жена  bouquet Heart Eyes Ако имате въпроси относно бременността аз и другите момичета надявам се Wink сме на разположение.

# 2
  • Мнения: 74
Кости , чудесна тема си направила за бъдещите януарски мами!   bouquet

Добре дошли , момичета!  Hug С радост ви приветствам във вашата "бременелска" темичка , където ви пожелавам да споделяте само добри новини и много усмивки. Ние винаги ще бъдем до вас за подкрепа и съвети , а и да се радваме заедно на новите попълнения януари 2014! Желая ви лека бременност и много щастие!

Нямам търпение да видя първите записани с дучертичкови тестчета  Praynig baby_neutral EFP

# 3
  • Мнения: 6
Ех, че е хубаво....Момичета, които скоро ще откриете радостта и вълнението при вида на двете чертички, наслаждавайте се на всеки миг, усещането е неповторимо. Пожелавам лека и безпроблемна бременност на всички. Бъдете усмихнати  bouquet

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 30
Добре дошли на всички бъдещи мами  smile3525 .. Ние "Януарки 2013" прекарахме тук цялата си бременност и споделяхме радостите и тревогите си...
Сега предаваме на вас щафетата Simple Smile
Пожелавам на всички мами прекрасен финал  stork-boy stork-girl

# 5
  • sofiq
  • Мнения: 111
Добре дошли в хубавата темичка направена специално за вас от Кости с която ние  "Януарки 2013" ви приветстваме и с нетарпение чакаме някоя да се похвали с  EFP а догодина и с варзопче радост споделяйте си всичко и се подкрепяйте и както е писала gloria_calcar11 ако има въпроси ние сме насреща лека бременост  preggo

# 6
  • Мнения: 1
Kosty, поздравления за темата!   bouquet Прекрасна и изчерпателна както винаги!
Бъдещи мами, радвайте се на това, което ви предстои, насладете се на всеки миг от бременността си!
Споделяйте тук радостите и тревогите си! Лека бременност и успешен финал от мен!!!  ylinfant

# 7
  • Мнения: 172
Добре дошли януарски майчета, казват, че януарските бебета са най -здрави и устойчиви. Леко бременеене и безпроблемно раждане.

# 8
  • Мнения: 421
Най-вълнуващият миг за всяка жена е, когато види  EFP Пожелавам на всички момичета, които ще се разпишат в темата лека бременност и още по-леко раждане  Hug  Накрая резултатът си заслужава  Kissing Heart  ylinfant

# 9
  • Мнения: 508
Добре дошли и леко бременеене!!! Пожелавам ви от сърце да изживеете най-прекрасните емоции на бременността през месеците, които ви предстоят да сте бременни и Дай Боже здрави и прекрасни бебоци Hug

# 10
  • София !
  • Мнения: 1 240
Добре дошли на всички бъдещи мами   bouquet !!
Съвсем скоро ви предстой най вълнуващия миг да видите  EFP , ще ви обземат радости , вълнения и тревоги , но усещането е неповторимо !!!
Пожелавам на всяка една от вас леко бременеене  preggo , леко раждане и здрави бебоци на финал   ylinfant  Hug


П.П. Ако имате въпроси относно бременността , ние сме на среща  Wink !

# 11
  • Мнения: 6
Здравейте Simple Smile Аз се записвам тук с надеждата, че след няколко дни ще видя две чертички Simple Smile  От няколко месеца правим опити за бебе и имам странното усещане, че този път се е получило.
По принцип трябва да ми дойде на 24.04, имам още 3 дни до тогава, нямам никакви признаци, че ще ми дойде, а по принцип седмица преди това, започва да ме боли глава, кръст... Дано не си внушавам, дано този път нещата са се получили Praynig
Някой може ли да ми каже колко дни след закъснението, тестът отчете бременността? Rolling Eyes  И какъв тест? Rolling Eyes
Мерси предварително Simple Smile

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 30
 Дейзии добре дошла Simple Smile
Дано видиш мечтаните две чертички. Аз доколкото знам показва до седмица след закъснението... н щом мислиш че си бременна - значи ще си.... майчиният инстинкт е много силен Simple Smile

# 13
  • София !
  • Мнения: 1 240
Дейзии добре дошла !!
Аз мисля че и ден/два след закъснението може да покаже , но зависи и кога ти е била овулацията , така че по добре малко по късничко  Rolling Eyes - седмица примерно !! Лично аз си взех най обикновен тест за 1,50лв. тъй като не бяхме планували бебче но имах 10 дни закъснение и едно вътрешно чувството ми говореше БРЕМЕННА СИ ( и така и се оказа ) !! Успех дано да видиш и ти  EFP  Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 117
Дейзии Hug  дано по Нова година гушнеш най-хубавия подарък.При мен чудото стана на третия месец,хубавите работи стават на третия път  Naughty Heart Eyes
За теста - по книга Wink ако МЦ ти е редовен е добре да го направиш на 5-дневно закъснение с първата сутрешна урина,ако ти е нередовен - на 10-дневно Simple Smile ,но аз си ги направих на двудневно ( с редовен МЦ съм) и то привечер (т.е. определено не на гладно) и веднага се видяха  EFP  stork-boy  ylinfant Heart При някои тестове ( Surecheck например ) може дори около ден преди предполагаемото ти идване на МЦ да се види много бледа чертичка   bouquet , така че смело изчакай още 3-4 дена и взимай тестче Party

Общи условия

Активация на акаунт