Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 84

  • 23 142
  • 744
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 282

Тази снимка като я видях, ми стана мъчно за Кузей/Киво...като че не е сам, бая ракЪ ще е джокнал тук.  
Дали ще си сложат халките Кузей и Дж и после някой ще се обади за инцидента с Гюней? И как ще се развият събитията след това, ако например Гюней ги види с халките.
Още много въпросителни висят...  Hug

Hug Мислиш че е бил пиян. Може и да си права. Вечерни снимки, през деня е пийнал 2/3 малки за да покаже емоция пред партньорката. Всичко идва на мястото си. Кзде последно са прзстените. В книгата ли останаха.

# 511
  • Мнения: 1 413

Тази снимка като я видях, ми стана мъчно за Кузей/Киво...като че не е сам, бая ракЪ ще е джокнал тук. 
Дали ще си сложат халките Кузей и Дж и после някой ще се обади за инцидента с Гюней? И как ще се развият събитията след това, ако например Гюней ги види с халките.
Още много въпросителни висят...  Hug

Hug Мислиш че е бил пиян. Може и да си права. Вечерни снимки, през деня е пийнал 2/3 малки за да покаже емоция пред партньорката. Всичко идва на мястото си. Кзде последно са прзстените. В книгата ли останаха.
[/quote]

Аз питах за пръстените още снощи, но нямам отговор. Веднъж да ги изпусне на излизане от магазина- случва се, втори път в квартирата си- айде не така, а на третия- знам ли! Може би това видя врачката- "нещото" да е на път да се случи, ама така и да не се случи... Гнила работа... ooooh!

# 512
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Дафне, Hug Халките са в джоба му. И всъщност, какво значение има къде са пръстените? Нали уточнихме по адет, че халки се дават на годеж. Нали се сещаш, че това на яхтата беше предложение, а не годеж.
Къде бяха халките на Демет и Шереф? Не ги ли сложиха на годежа? Или нещо не съм видяла? newsm78
Не беше ли Кузей този който им ги сложи?

Шани, Hug той изпусна халката вкъщи, но я намери и я сложи на място. Peace

# 513
  • Мнения: 2 282

Шани, Hug той изпусна халката вкъщи, но я намери и я сложи на място. Peace[/b]
Hug Това преди старческия дом ли беше. След ст.дом показаха ли пръстените.

# 514
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

Шани, Hug той изпусна халката вкъщи, но я намери и я сложи на място. Peace[/b]
Hug Това преди старческия дом ли беше. След ст.дом показаха ли пръстените.
Hug Преди старческия дом е...нали после не се е прибирал. Peace
Намери си халката, постави си я на място в кутийката...ама дали ще я даде сега не знам. Peace

# 515
  • Мнения: 445
Дафне пак не ми отговори на въпроса, ама нейсе... като няма какво да каже, разбирам  Rolling Eyes Все пак Зизу позна като каза за заигравката на сценаристите с Куджетата  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

А по повод снимката на Кузей - това е момент, на стоп-кадър, хванал Кузей точно преди да се усмихне или каже нещо. Не виждам какво оправдание намирате в някаква поза, която е повече от ясно, че е случайна... Той Кузей си каза всичко, което му е на сърцето и душата, пък вие си търсете знаците, че не е прав, че не го искал...
Питам се и отговор не намирам, както и логика - ако не я иска Джемрето за какво да й предлага брак?!

# 516
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Абе няма спор,че и предложи кой каквото ще да говори. Имаше предложение. А и при положение,че толкова време си е мълчал нормално е да си каже каквото има момчето  Blush  Heart Eyes

# 517
  • Мнения: 2 282
Снощи Най-много ме изкефи , че Гюнейката е отписал двамата влюбени. Не му дреме за Джемрето. Има си други грижи. Фалира с един компютър холдинга. Joy И напълно логично. Няма злодеи, пречки, всичко ще е решение на Кузей. Да не търсят някои потребители под вола теле.

# 518
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
А, пък аз за 129387364 път прегледах финалната сцена да търся кусури, мрачни погледи и тн.
Е, не намерих нищо уличаващо Кузей в подиграване, преиграване и тн.

Ще се върна за 1283737 път на финалния поглед на Кузей
Сега, от диалога в последното изречение на Кузей, той каза : "Тук трябва да кажеш нещо...виж като мъж те питам...кажи..."
Тя каза ДА...обаче защо Кузей пита ; "Какво ДА?"
Погледа му се промени защото си помисли в началото , че Джема му казва "ДА"- демек, че го е казал като мъж, ама тва не отговори на въпроса му за женитбата....беше малко двусмислено и заигравка с репликите. И чак когато тя каза : "Да ще се омъжа за теб" тогава Кузей вкара изненадания поглед...той просто не очакваше Джема да приеме. Мислел си е, че няма да я убеди толкова скоро след последната си изцепка на джама.
По нататък няма да пиша, какво се случи, че ми писна да пиша едно и също... ooooh!

# 519
  • Мнения: 445
Снощи Най-много ме изкефи , че Гюнейката е отписал двамата влюбени. Не му дреме за Джемрето. Има си други грижи. Фалира с един компютър холдинга. Joy И напълно логично. Няма злодеи, пречки, всичко ще е решение на Кузей. Да не търсят някои потребители под вола теле.

 newsm65  201uu rotfImbo

# 520
# 521
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Снощи Най-много ме изкефи , че Гюнейката е отписал двамата влюбени. Не му дреме за Джемрето. Има си други грижи. Фалира с един компютър холдинга. Joy И напълно логично. Няма злодеи, пречки, всичко ще е решение на Кузей. Да не търсят някои потребители под вола теле.

 newsm65  201uu rotfImbo

И аз, и аз - Гюней е отписал двамата влюбени, колкото аз съм Линда Еванджелиста  Joy Joy Joy Joy Може и да ги е отписал от живота, ама се надявам някой да го спре!

# 522
# 523
  • Мнения: 18 541
Боже, идвам аз от работа и сядам да чета, а то ...ама то на някой, ако не иска да се случи нещо,каквото и да покажат, все ще е наопаки. Аз неведнъж писах, че Дафнето и на калъп да ги види, пак ще каже, че Кузей така си отмъщава, той не я обича, бе  Joy Joy Joy И ако през целия 1 сезон само ти не си видяла любовта му Дафне, ние пък я видяхме и то още от 1 серия. Нали много обичаш да четеш рускините ? Ами влез и прочети превода на обяснението и предложението на Кузей - това, което ти си постнала не отговаря на истината. Кузей и каза, че иска всяка нощ да заспива, гледайки очите и, като се събуди, отново да вижда нея. Че тя за него е въздухът, който диша, че съдбата ги е предопределила един за друг, благодари и, че е отишла в Самсун - времето там, прекарано с нея, е най-ценният подарък за него. И т.н дълго е. Момчето си изля душата, казвайки неща, които е таил в себе си години - бил неубедителен и се хилел като не знам си какво  Joy Joy Joy Joy Joy наистина ти се чудя за какво го гледаш този филм, щом толкова те разочарова...Сега да не скочите, че я гоня от темата...няма такова нещо, просто аз не бих гледала нещо, което да ми носи само отрицателни емоции. Че и на нас искаш да ни развалиш хубавото настроение, ама не се получава, да знаеш.
Енигма  Hug и от мен ! Зизу, много хубав пост, душко! Heart Eyes Хелънчо, Софи, вашите също! Heart Eyes

# 524

Общи условия

Активация на акаунт