Arrow - в очакване на втори сезон, тема 3

  • 56 459
  • 744
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 8 218
Не казвам че не се е променил напротив.Даже много хубаво и към добре се промени.Ама тоз съюз с Малкълм се съмнявам доста.А и до колкото четох в 3 сезон 14 епизод се завръща Томи както Детстроук.

Томи няма да се върне, той умrя в ръцете на Оливър, най-вероятно ще е флашбек. Иначе нищо напротив  Детстроук да се върне.  Mr. Green

# 601
  • Мнения: 18 132
 имала съм предвид че според комиксите Барбара Гордън става Батгърл! разбира там тя ту е племенница на джим Гордън, ту негова съпруга но в крайна сметка за да изпълнява ролята на Батгърл очаквах не такова горещо маце, а малко по-мускулеста мадама, ако ще някоя кечистка да е (Джейми Пресли например).

Стрелата е аналог на Батман - самотният рейнджър, който се справя с океан от болка и насилие(
И до него има един по-млад помощник. Арсенал - Робин (за да не е твъред самотен). но пък никога няма една жена с която да се обвърже, защото чрез нея злодеите биха могли да го изнудват или травматизират емоционално. За сметката на това ролята на плейбой - милиардер  Брус   - Оливър в (е ролята на прикритието) (особено в първата част). А телохранителя Дигъл го раздава като АЛфред.Приликите ми идват ужасно много. Дори и репликите  на Батман и Стрелата им са едни и същи "ще правиш каквото аз ти кажа, защото това е моят град и моите правила"

Последна редакция: пн, 09 фев 2015, 14:33 от Джон Сняг

# 602
  • Мнения: 16 938
На спойлерите не пише че ща са флашбак за Томи и Дедстроук.Ама ще видим.
Той ако този Слейд се завърне ще тръгне след Фелисити.
А другото което има е че ще се ходи в Нанда Парбет не знам в кой епизод обаче май в 15.
Ще има и сватба на Дигъл в 17 епизод.
18 епизод на Светкавицата Фелисити и Рей  ще ходят в Сентрал сити.

# 603
  • Мнения: 8 218
На спойлерите не пише че ща са флашбак за Томи и Дедстроук.Ама ще видим.
Той ако този Слейд се завърне ще тръгне след Фелисити.
А другото което има е че ще се ходи в Нанда Парбет не знам в кой епизод обаче май в 15.
Ще има и сватба на Дигъл в 17 епизод.
18 епизод на Светкавицата Фелисити и Рей  ще ходят в Сентрал сити.


А може и халюцинация да е, нали пак ще си имат работа с вертиго. А Детстроук си е жив, какво му пречи да избяга от острова, нали е свръх човек. Някъде пишеше, че Теа и Оливър ще се озоват на острова по вина на татко Мерлин - може и тогава да го видим.

# 604
  • Мнения: 16 938
Вертигото е 13 епизод а Томи и Дедстроук е 14 епизод.
Ето за това се изнервям тъй като Малкълм ще ги изиграе и най вече Оливър.

# 605
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
имала съм предвид че според комиксите Барбара Гордън става Батгърл! разбира там тя ту е племенница на джим Гордън, ту негова съпруга но в крайна сметка за да изпълнява ролята на Батгърл очаквах не такова горещо маце, а малко по-мускулеста мадама, ако ще някоя кечистка да е (Джейми Пресли например).

Стрелата е аналог на Батман - самотният рейнджър, който се справя с океан от болка и насилие(
И до него има един по-млад помощник. Арсенал - Робин (за да не е твъред самотен). но пък никога няма една жена с която да се обвърже, защото чрез нея злодеите биха могли да го изнудват или травматизират емоционално. За сметката на това ролята на плейбой - милиардер  Брус   - Оливър в (е ролята на прикритието) (особено в първата част). А телохранителя Дигъл го раздава като АЛфред.Приликите ми идват ужасно много. Дори и репликите  на Батман и Стрелата им са едни и същи "ще правиш каквото аз ти кажа, защото това е моят град и моите правила"

 Shocked дъртичка ми се вижда за Натгърл. Според мен батгърл е детенце както Айви и Селина и Брус..

За да не съм вече многоо досадна със спама за друг сериал- преекспонирано ми се вижда всичко около Олисити. Тя си е наясно, че е риск, но пак си е риск като работи толкова близко с него. Всичко е , за да ни държат на тръни още един, два сезона.

# 606
  • Мнения: 16 938
Тъй като съм гледала Батман и не съм много на ясно с някой неща няма да казвам нищо за да не сбъркам.
А относно Стрелата  1 сезон започна и цял сезон показваха Оливър как отмъщава за баща си и взема от богатите след Дигъл се появи Фелисити и някак си освен да задрасква имена от списъка спираше и други злодей.В 2 сезон си смени метода вече не ги убиваше и благодарение на Дигъл и Фелисити както и в памет на Томи.А в 3 сезон ще е за личността на Оливър поне такава е информацията.
А Фелисити знае какъв е риска да работи с Оливър но все пак е там и му помага дори когато Сара се появи,но нея я как да кажа не е точно дразни а по скоро не удобрява решението Малкълм да му помага слещу Рас а гул.

# 607
  • Мнения: 18 132
 E- най-накрая и Теа разбра че Брат и е Стрелата. Учудих се че така леко го прие. Но пък и   Оли показва много двойни стандарти - ще учи Теа, а няма да учи Лоръл, ще си кореспондира с Мерли а иска другите да му се подчиняват.

# 608
  • Мнения: 16 938
Оливър е свикнал каквото казва и така да става но ми хареса Фелисити какво му каза и че вече не става дума само за това той да е Стрелата.
В 14 епизод ще видим Слейд.

# 609
  • Мнения: 8 218
Оливър е свикнал каквото казва и така да става но ми хареса Фелисити какво му каза и че вече не става дума само за това той да е Стрелата.
В 14 епизод ще видим Слейд.

На острова Simple Smile

# 610
  • Мнения: 18 132
 да ,Оливър досега беше Биг Бос, но сега го нямаше твърде дълго време, другите от екипа пораснаха и сега той е нещо като Пръв сред равни. Не случайно дават толкова често Арсенал  и Канарчето един до друг - те си станаха екип в негово остъствие. Много ми е интересно ще се присъедини ли Спийди към екипа и в каква униформа ще бъде?
на Оливър ще му стане съвсем трудно с три жени (фелисити, лоръл и сестра му).
лошотое, че не съм сигурен колок време ще го продължават сериала - всичко вече отива към развръка.

 Той смотан Ланс вече разбра че Рой е Арсенал а, за Фелисити знаеше, сега се усети и за Лоръл, току виж се сетил и за Оливър. И теа и тя разбра за  повечето работи. Явно са решили, че ще правят "лигата на справедливостта" или нещо от тоя род и им трябват нови и нови герои, които да навъртят около стрелата, няма да се учудя ако извадят от затвора поправилата се le'e Хънтрес и този път вече тя стане от добрите. Или ако Батман  долети от Готъм за да помага на Стрелата. А защо не и Аквамен.
П.П. сега се сетих че Рей палъмр - Атом е почти завършен като герой

ето новия екип е готов  -Стрелата, Арсенал,Канарчето,Спийди, Атом - Лигата на Справедливостта #2gunfire

Последна редакция: пн, 16 фев 2015, 09:24 от Джон Сняг

# 611
  • Мнения: 16 938
Оливър преди да отиде да се бие с Рас а гул що годе беше добре но в момента в който го мислеха за мъртъв те трябваше да решат какво да правят и най-вече да го направят като екип така де тоест да се доверяват един на друг.
Ако искаха да приключват с серияла щяха да съберат Оливър и Фелисити.
А вече е обновен с 4 сезон.
А и да кажа че в момента в Светкавицата участва Роби Амел братът на Стивън и да уточня че искат двамата да ги дават един до друг може би кросовър между двата серияла.
Всъщност в момента Оливър се бие наравно с Рой и Лоръл.
Ще видим кое,как и защо.
Но се радвам че и Томи ще видим и Слейд.

# 612
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Робин Амел, не му е брат, а братовчед.

# 613
  • Мнения: 16 938
Моя грешка.

# 614
  • Мнения: 18 132
 о вярно че забравих и светкавицата.
Е, наистина ще го направят лигата на Справедливостта
Стрената,Арсенал, Канарчето, Светкавицата, Спийди, Атом
Срещу Рас - гул , Ниса ал Гул и и Дестроук....

следващата стъпка - вадят Хънтрес от затвора, после долита Батман, още по-следаваща АКвамен, Жената -чудо, Суперемен, зеленият Фенер, а дедектив Ланс ще бъде Роур Шах. Отнякъде ще намерим и жената- Ястреб.

между впрочем това което е направил Рал Гул - обучавайки дъщеря си за убийца, която да го замести един ден - същото опита да направи Малкълм Мерлин. Просто го копира.

Общи условия

Активация на акаунт