Демонстрации на козметична линия Де Шели (De Sheli)

  • 381 495
  • 2 962
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 518
Молбата е до фирмата, която продава кремовете, защото само тя може да даде разрешение да се прекрати кредита и да се съгласи да си ги вземе обратно, те още днес щяха да ги вземат, но се появи някакъв шеф (говорещ полу-български, полу-руски) и той категорично отказа да ги вземат преди да дадат становище от юридическия отдел...

Тия ако имат юридически отдел, аз съм космонавт ooooh!
Номера им (ако мине) е да те размотават до последно, да си изсмукват измислени причини да не развалят договора, надявайки се накрая да ти писне и да се примириш с неизгодното за теб положение.
Тайно разчитат, че така ти сама ще се откажеш - като ти омръзне да се занимаваш и оставиш нещата такива каквито са.
Но ти обаче не им отстъпвай Naughty
Не искам да те отчайвам, но тази молба едва ли ще ти свърши работа.
По-добре намери някакъв начин да ги притиснеш. Виж само колко закони нарушават, използвай това, организирай се и действай Peace

Последна редакция: нд, 09 юни 2013, 15:59 от krem-karamel

# 226
  • Мнения: 0
При всички положения ще трябва да ги върна, защото ми е доста сложно положението, ако не ми отговорят на молбата до вторник ще отида не само е приятелка, но и с една адвокатка, която я навих да дойде, а тя ме попита каква е тази тъпотия в която съм се забъркала и ми каза, че мога да ги върна в 14 дневен срок без проблеми, колкото и на тях да не им се иска. Никога през живота си не съм правила подобна простотия, но като попаднеш там нещата се развиват главоломно. Успех на всички.

# 227
  • Мнения: 10
http://desheli.ua/ru/news/5
Скъпи дами ,посетили и не посетили центъра на Дешели ! Дали зад вашите бълващи злобни словоизлияния не стои една смачкана и неуспяла българска домакиня , не запълнила скучният си  живот и чакаща да се прибере скъпият и. Огледалото на срама както го наричате е същото това в което се оглеждат вашите очи и няма как да ни изкара нито по - грозни ,нито по-хубави ! Възможно ли е да си измисляте небивалици и вие който сте били на демонстрация и сте открили как изглеждате след процедурата ? Някоя да е излязла бита , връзвана , насилвана на тези кушетки който са същите както и в козметичните салони и служителките които са с бели престилки да са ви унижавали и заключвали? Аз съм сигурна , че няма такава! Има само доволни и недоволни ! И слава Богу доволните са щастливи от факта какво виждат и как ще си решат проблема с кожата , питайте ги тях не се занимавайте с глупостите тук ! А за тези който са незапознати с откритието на действието на тези уникални " умни " кристали и откривателят им ще дам ето този линк   http://desheli.ua/ru/news/5 . Моля всички който се подиграват и некомпетентно се изказват и отричат  козмацевтика като иновация и напредък в козметиката , да говорят само ако са запознати и казват истински и доказани неща. За всяка жена която е решила да дойде и си направи тази процедура с козметиката на Дешели само мога да кажа , спокойно няма как да ви вземат за заложница и бъдете сигурна , че има ефект и положителен резултат.

# 228
  • Мнения: 10
Нека допълня скъпи козметични центрове и служителки работещи в тях страха от конкуренция и качество без аналог и уникалност която се забелязва още от първият път ви е притеснила доста , но не се терзайте и не бъдете жлъчни за всички ни има място под Слънцето ! Извинявам се от името на мои колежки и от мое име на всички дами който са се почувствали зле и неудобно при нас в Desheli
не е било с цел да ви обидим или смачкаме нито да ви лъжем колко са уникални кристалите на захарозата - всичко което се казва е факт, и е  доказано  откритие на  руският учен и  доктор Нобелов Лауреат - Едуард  Владимирович Политкин . Да се отрича действието на дадено нещо без да сме се запознали и научили повече за него е меко казано глупост. А жената от  Варна която никога не е идвала в офиса на Desheli как може да обижда и се заканва??? И за каква полиция и Господари на Ефира говорим когато насила никой не е задържан в кабинетите. Щом се продава висок клас продукти трябва ли да има големи билбордове и помпозна реклама ? Не е ли по-добре око да види ръка да пипне и сам човек да си прецени? Който иска да промени визията си да го направи както сметне за добре , и не е нужно скъпа конкуренция да се изказвате така не ви прави чест да сте толкова злонамерени и некоректни . А вие мили българки не вярвайте на  всичко чутото и непроверено , обидени и излъгани няма има само финансова част която е проблем за всички ни ! Всяка жена видяла резултата който не е илюзия и химера иска нашите продукти и ако те стигнат до нея във формата на подарък ще ги ползва с радост ! Това е статистиката до днешен момент . Относно служителките работещи в компания Дешели , има и неопитни девойки който се учат и правят демонстрации за първи път , защо трябва да ги изкарвате некомпетентни никой не се ражда професор по медицина и биология или Нобелов учен , дайте ни шанс да получите една възможност да се видите по друг начин дори и за един ден ,защото го заслужавате !!! Ние не правим магически заклинания и не лъжем за резултатите те сами говорят затова е това прословуто огледало!

# 229
  • София
  • Мнения: 5 606
 Popcorn Мдаааам, трети пакет пуканки започвам. Обичам такива постове!

mokasinka, тук в този форум, както и във всички останали особено много обичаме да ни наричат с разни имена, от рода на смачкана и неуспяла българска домакиня  Mr. Green
Смачкана и неуспяла-надали  ooooh!, а пък какво лошо намери ти в домакинята не разбрах  newsm78.
Нали разбираш, че това не е форум за тинейджъри, тук основно сме жени, от всички възрастови групи и противно на твоите очаквания сме чували за козметика, някой от нас дори са ползвали козметични продукти, е рядко, ама поне по витрините сме виждали.
финансова част която е проблем за всички ви еми за много от момичетата във форума не е проблем точно тази част, ама това далеч не значи, че на талази тичат да си купуват гениалните кристали. Както е видно от голяма част от темите в тематичния подфорум, ползвателките на изключително скъпа козметика не са никак малко, така че пак казвам, не е основния проблем цената.
На първо четене видимите ви проблеми са: липса на описание на съставките, липса на баркод и т.н.; междуличностни - по-сериозните - абсолютно уродливото ви агресивно поведение към таргета, което е видно дори от постовете на ваши служители тук. Не може да разчитате на реклама от типа от уста на уста и да се държите по този начин; не може да се държите така и с клиентите си и да очаквате положителна реклама. Ама то момичетата неопитни-ами назначете си опитни и си ги озаптете.
А дори не мисля да повдигам темата за грамотността на служителите във фирмата и изразните им средства, както и факта, че неопитна служителка в бяла престилка, която би следвало да приемем, че е дерматолог, всъщност е от консерваторията  ooooh!.
И по принцип да напомня, че за реклама тук се плаща.

Ииии не закачай Богиня!!!  smile3513

Последна редакция: нд, 09 юни 2013, 01:55 от tzvety26

# 230
  • Мнения: 4 291
http://desheli.ua/ru/news/5
Скъпи дами ,посетили и не посетили центъра на Дешели ! Дали зад вашите бълващи злобни словоизлияния не стои една смачкана и неуспяла българска домакиня , не запълнила скучният си  живот и чакаща да се прибере скъпият и.
и плачем всеки ден в ъгъла, грозни, нереализирани без професия и депресирани, и повечето скимтим от удоволствие докато носим изтритите чехли на милото. Много сте мила госпожо от Враца, и удовлетворена недомакиня.

# 231
  • Мнения: 860
Е какво да кажем повече, мисля, няма нужда от каквото и да било- лудото не ще звънец, то само се обажда. Дано само супервайзорите ви не четат тук, защото ако бях на тяхно място, всички моментално щяхте да станете домакини. По-лоша излагация надали има, както и такава недалновидност. Хапете, не направо откъсвате ръката, която ви храни. Яно не сте и чували за ПР И даже за най-обикновена реклама. Както и за възпитание. Клиенти едва ли се печелят по вашия начин. А единственото, което правите с вашите постове, уважаеми "козмтечки", е да отблъсквате и хората, които не са настроени негативно към вашите продукти.
И как пък не са ви обучили в тая фирма, че тя не е женския пазар и в нея няма място за махленки.
Грубостта не продава продукта... Едва ли ще ме разберете, стана ясно, че повечето от вас явно нямат усет за търговия. Силиците ви стигат колкото да наизустите някакъв текст!
Слънчев ден на всички ви!

# 232
  • Мнения: X
Расторжение договоров Дешели (Desheli).Отзывы.
http://vk.com/desheli_kr

Иногда забываю сообщить о наших победах, но они есть!!!!!Договора расторгаются!!!!
About the company:
Пожалуйста, дочитайте до конца(нажмите "показать полностью")
Расторжение договоров купли-продажи косметики Desheli (Дешели), а также кредитных договоров.
Возврат денег,возврат косметики без штрафов и неустоек.
Пишите вконтакте, либо на указанный адрес эл. почты.
Помогаем Всем!!!!!!!
Почта: vitalii.nikolaievich@inbox.ru
Страница вконтакте: http://vk.com/id208615818
Группа вконтакте: http://vk.com/desheli_kr

Ето образци на документи: http://omode.by/kosmetika/2013/03/17/kak-vernut-dengi-za-kosmeti … y-dokumentov.html

- Заявление в банк на отказ от кредита на косметику Дешели
- Заявление — претензия на возврат косметики Дешели


ПП На руски са и по тяхното законодателство, но мисля, че в нашето има същите категории,
които да се впишат.

Последна редакция: нд, 09 юни 2013, 09:26 от Анонимен

# 233
  • София
  • Мнения: 28 981
http://desheli.ua/ru/news/5
Скъпи дами ,посетили и не посетили центъра на Дешели ! Дали зад вашите бълващи злобни словоизлияния не стои една смачкана и неуспяла българска домакиня , не запълнила скучният си  живот и чакаща да се прибере скъпият и. Огледалото на срама както го наричате е същото това в което се оглеждат вашите очи и няма как да ни изкара нито по - грозни ,нито по-хубави ! Възможно ли е да си измисляте небивалици и вие който сте били на демонстрация и сте открили как изглеждате след процедурата ? Някоя да е излязла бита , връзвана , насилвана на тези кушетки който са същите както и в козметичните салони и служителките които са с бели престилки да са ви унижавали и заключвали? Аз съм сигурна , че няма такава! Има само доволни и недоволни ! И слава Богу доволните са щастливи от факта какво виждат и как ще си решат проблема с кожата , питайте ги тях не се занимавайте с глупостите тук ! А за тези който са незапознати с откритието на действието на тези уникални " умни " кристали и откривателят им ще дам ето този линк   http://desheli.ua/ru/news/5 . Моля всички който се подиграват и некомпетентно се изказват и отричат  козмацевтика като иновация и напредък в козметиката , да говорят само ако са запознати и казват истински и доказани неща. За всяка жена която е решила да дойде и си направи тази процедура с козметиката на Дешели само мога да кажа , спокойно няма как да ви вземат за заложница и бъдете сигурна , че има ефект и положителен резултат.

 Joy Joy

До този момент само се усмихвах, но това ме накара направо да падна. Сладури, нима си вярвате  Joy

# 234
  • Мнения: 2 127
http://desheli.ua/ru/news/5
Скъпи дами ,посетили и не посетили центъра на Дешели ! Дали зад вашите бълващи злобни словоизлияния не стои една смачкана и неуспяла българска домакиня , не запълнила скучният си  живот и чакаща да се прибере скъпият и.
Мило момиче,
Ти осъзнаваш ли, че с този си пост, ти един вид се явяваш представител на фирмата, в която работиш? Осъзнаваш ли, че ти в момента обиждаш своите, а и на колежките ти, потенциални клиенти? Дали те ще ви станат такива, след тези думи, а и другите, които избълва в целия си пост? Съзнаваш ли, че ти не защитаваш фирмата? Ти в момента правиш анти-реклама. Колко разбирате от козметика, не знам. Но след теб и останалите ти колежки, се видя, че от бизнес разбирате по-малко от седмокласниците.

# 235
  • София
  • Мнения: 4 878
http://desheli.ua/ru/news/5
Скъпи дами ,посетили и не посетили центъра на Дешели ! Дали зад вашите бълващи злобни словоизлияния не стои една смачкана и неуспяла българска домакиня , не запълнила скучният си  живот и чакаща да се прибере скъпият и.
Мило момиче,
Ти осъзнаваш ли, че с този си пост, ти един вид се явяваш представител на фирмата, в която работиш? Осъзнаваш ли, че ти в момента обиждаш своите, а и на колежките ти, потенциални клиенти?

Никого не обижда, а само се излага с неграмотното си писане. Аз им препоръчах по-напред в темата да инвестират в курс по правопис, но постът ми беше изтрит. Сигурно са се обидили.  Joy

# 236
  • Мнения: 0
Домакини, майки, лекари, продавачки и каквито и да било ние сме хора с права и искаме тези права да се спазват и да се гледа на нас като на човешки същества, а не като на парче месо, на което трябва да се продаде нещо на всяка цена, независимо дали е добро или лошо, важно е някой там горе да спечели доста пари за сметка на всички останали.

# 237
  • Мнения: 18 688
... и е  доказано  откритие на  руският учен и  доктор Нобелов Лауреат - Едуард  Владимирович Политкин

Нали сте наясно, че има публичен списък с Нобеловите лауреати?!? И интересно в коя категория въпросният учен и доктор е спечелил Нобелова награда - може би за "козмецевтика"  ooooh!

# 238
  • София
  • Мнения: 5 606
може би за "козмецевтика"  ooooh!
Ама аз се ограмотих вече! Това е нов предмет, който преподават в Консерваторията.

# 239
  • Мнения: X

Захарни ексфолианти / умни кристали/  10, 60 лв

http://refan.net/%D0%9A%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B … D0%BD%D1%82%D0%B8

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт