Почивка на планина-Къде?

  • 87 704
  • 260
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 30 142


Не знам. Евентуално м. септ. ще го посетим. До края на август всички стаи били резервирани.
ще чакам за отзиви

 Peace

***

Някой да ми предложи място за нощувка край "Крушунските водопади"?

Последна редакция: пт, 15 авг 2014, 16:38 от missence

# 121
  • Мнения: 37


Не знам. Евентуално м. септ. ще го посетим. До края на август всички стаи били резервирани.
ще чакам за отзиви

 Peace

***

Някой да ми предложи място за нощувка покрай "Крушунските водопади"?


Когато ходихме до Крушунските водопади бяхме отседнали в семеен хотел Оазис в Ловеч.

Последна редакция: пт, 15 авг 2014, 11:35 от Ilieva_08

# 122
  • София
  • Мнения: 30 142
Мерси.  Peace

# 123
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 101
аз случайно попаднах на това много ми хареса а и ми е близо и това е голямо предимство...

http://oasisresort.bg/bg

обаче е много скъпо. 80 лв за двойна стая?! ... прекалено е !

# 124
  • София
  • Мнения: 30 142
А, дали е в гориста местност?

Тук някой да е ходил?

# 125
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 101
За Зверино ли питаш?
 ами не знам...  планинска местност е- Врачанския Балкан, така че със сигурност е красиво, минава съм хиляди пъти през градчето но само с влак , в самия  град не съм била. 

# 126
  • Мнения: 528


Не знам. Евентуално м. септ. ще го посетим. До края на август всички стаи били резервирани.
ще чакам за отзиви

 Peace

***

Някой да ми предложи място за нощувка покрай "Крушунските водопади"?

Ние бяхме отседнали в "Роден дом", Априлци. Малки са стаичките, но е толкова спокойно, почивка след вървенето по Крушунските водопади и Видимското пръскало. Simple Smile)

# 127
  • София
  • Мнения: 30 142
Много ви благодаря.   bouquet

Deathcrush, питах и за "Под чардака" в село Георги Дамяново.  Peace

# 128
  • Мнения: 3 271
Да дам отзиви за сем хотел Ася Сапарева баня.Очаровани от всичко като започнеш от посрещане с топла пита и курбан за всички гости.милите дами които поддържат къщата.Чистота.комфорт и ниски цени.Много доволни.

# 129
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 101
Момичета, може ли да ми кажете как се стига до Сапарева баня без кола? търсих из гугъл нищо не открих...  нито влакове, нито автобуси.

# 130
  • Мнения: 242


Не знам. Евентуално м. септ. ще го посетим. До края на август всички стаи били резервирани.
ще чакам за отзиви

 Peace

***

Някой да ми предложи място за нощувка край "Крушунските водопади"?
Препоръчвам нощувка в Ловеч, има каквж да се разгледа и там, троянски манаснир също е близо, Хотел Вароша, хотел Стратеш, хотел Лиани, добри условия стандартни три звездни хотели двойката 50 лв.

# 131
  • София
  • Мнения: 30 142
Мерси   bouquet

# 132
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Момичета, може ли да ми кажете как се стига до Сапарева баня без кола? търсих из гугъл нищо не открих...  нито влакове, нито автобуси.

Това открих. Ние нямаме кола и за съжаление доста голяма част от интересните места из България са си направо недостъпни за нас.

# 133
  • софия
  • Мнения: 222
Имам питане за Доспат,някой посещавал ли е къща Рай и да ми каже мнение?

# 134
  • Мнения: 5
Относно комплекс "Тера Верде" в село "Орешак" - Троян
Изключително неприятни изненади Ви очакват, когато за първи път посетите това очарователно място, в Троянския предбалкан. Снимките са правени от професионалист, и трудно се добива представа за пропорциите на каквото и да е в комплекса, но ако вече сте на рецепция........ Малки стаи с гардероб 40см на 1.80м, бани и тоалетни с квадратура от под 2 квадрата, куче с лош нрав, вързано на 1 метър от люлката за деца, липса на храна, поръчва се само в определени часове от строго определена механа, и затревена площ, с размер на паркинг за 4 автомобила. Не забравяйте да си вземете стотинки, защото единственият достъп до напитки, сладки, снаксове и др., е през две вендинг машини, извинявайте но щях да забравя, имате басейн, който по думите на собственика се пълни еднократно в началото на сезона и се третира с химикали през останалото време. Приятно прекарване, все пак има "водна пързалка" но там е друга история. Наслаждавайте се.
Извинявай, но и ние с приятели сме били гости на Тера верде и като чета между редовете, ми звучи доста измислено и осукано това което пишеш!Няма нищо подобно в цялото ти изявление за този прекрасен хотел!Вече 3 пъти сме били гости на хотела и винаги са се отнасяли отзивчиво, просто едно прекрасно семейство!Много подробно сте изрисували всичко в хотела но в отрицателна насока, а това не е вярно! Простееш мила!!!

Общи условия

Активация на акаунт