седмицата 30.01 - 5.02.06 - нека е щастлива

  • 10 390
  • 266
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 272
Като сте заговорили за очила, да кажа и аз. Наистина носенето на лещи не увеличава диоптъра, но не защото не ги сваляш през целия ден. Лекари са ми обяснили, че с носенето на очила окото става лениво, предполагам, че не се напряга достатъчно. Но за малък диоптър като на Дари е немислимо да се слагат лещи. А пък сега има такива красиви очила!
А що се отнася до офталмоложката в  Свети Лука, до 17-то ДКЦ, и аз ходя там и съм много доволна. Тя е един от най-добрите специалисти по определяне на диоптри, особено ако става дума и за астигматизъм.
Спирам дотук, че го превърнахме в Здравен форум.
На мен тази вечер ми биха инжекция Прегнил, за да се спука фоликула, който вече е 19 мм. Остава да се надявам и утре всичко да мине успешно Praynig

# 76
  • Мнения: 9 097
Лекари са ми обяснили, че с носенето на очила окото става лениво, предполагам, че не се напряга достатъчно.

Анджък де Grinning Диоптърът който се слага на стъклата е реалният, но на лещите се намаля поне с 0,50, защото все пак това нещо ти е вътре в окото, непосредствено, а стъклото е на разстояние...както и да е Crazy
Леичка, браво за Прегнила Hug
Сега остава да се надяваме Praynig
Ей, мило, ако нещо не се получи тоя месец, нали няма да се отчайваш Crossing Arms Ааа, без такива...това го казвам само за всеки случай Wink

# 77
  • София
  • Мнения: 4 272
Да бе, Стеф! Няма място за отчаяние! До дупка ще се боря за моята къдрокоса кукла Wink Може ако не стане, временно да ми е криво, но няма да съм отчаяна. Влязох вече в борбата - ще я водя докрай Grinning

# 78
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
Лея стиснала съм палците здраво Hug Hug Hug Hug

# 79
  • София
  • Мнения: 4 272
Ей, Херичка, откъде се появи, бе какиното? Мерси, че и ти си с мен Hug Hug Hug

# 80
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
Ей, Херичка, откъде се появи, бе какиното? Мерси, че и ти си с мен Hug Hug Hug
Че аз все съм си тука...просто много бързо прелитам с метлата и за това не ме виждате Mr. Green
Честит ви Трифон Зарезан момичета  bouquet Пийте винце тая вечер за здрави дечица и червени бузки Crazy

# 81
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   ЛЕА, хайде каке, стиснала съм палци и на краката! Давай смело и да ни зарадваш после!
   Херко, какво викаш мила? Честит ТРИФОН ЗАРЕЗАН ли? Ами хайде на винцето тогава

   Вие ударете по чашка сега, а аз след малко тръгвам на работа. Като пристигна там ще се присъединя към веселата дружинка!  Drunk

# 82
  • Мнения: 3 376
Честит ви Трифон Зарезан момичета  bouquet Пийте винце тая вечер за здрави дечица и червени бузки Crazy

А мерси! Честит Тарзан и от мене Blush Да сме живи и здрави, весели, засмени, и с червенобузи дечица вечно обградени! Е, не стана толкова добре, колкото би го направила нашата поетеса Марлийс, но толкова от мен, аматьорката Embarassed

# 83
  • София
  • Мнения: 4 272
Наздраве и от мен! Честит ви Трифон Зарезан!
Но аз в момента вдигам наздравица с разтворими витамини Embarassed
Пийнете по чаша винце за мен! Че на мен много ми се пие, ама днес не смея....

# 84
  • Мнения: 62
Добро утро, момичета!
Хайде наздраве и от мен!

Леа пожелавам ти днес да бъде един много хубав и успешен ден! Дановсичко мине успешно днес! Както вече разбра всички стискаме палци.... е няма как да не стане.

# 85
  • Мнения: 247
Добро утро и от мен!  Simple Smile
Леа успех днес!  Simple Smile

# 86
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз се извинявам, че ви се натрисам с двата крака, ама да си кажа да диоптрите.  Embarassed Аз съм късогледа, не съм носила лещи, но стъклата, които са ми правили, винаги са били 0,5 надолу заради мързеливото око. За пръв път чувам да се правят стъкла с точния диоптър.  newsm78

# 87
  • Мнения: 9 097
На мен винаги са ми правили с точния диоптър newsm78
Лещите ми са с по-нисък...все тая, да сме живи и здрави Mr. Green

# 88
  • Мнения: 902
Добро утро,момичета.
Днес настроението  е много оптимистично и ви пожелавам да ескалира.
Леа,стискам палци всичко да мине по план и да получиш коледния си подарък най-накрая.Много,много късмет от мен.

# 89
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
....ахаха, аз голяма почерпка направих преди малко...та нищо се не видя!  Mr. Green
  Айде още един опит, пък барем успеете да видите апетитното винце и примамващата чаша

Общи условия

Активация на акаунт