Вградена фурна и плот за вграждане - избор на марка и модел

  • 314 156
  • 2 044
  •   1
Отговори
# 180
  • Варна
  • Мнения: 686
Телескопичните водачи би трябвало да ги продават отделно.
Аз ще взимам фурна за вграждане на Бош, немска, с пиролиза и без телескопи, проверявах в амазон за телескопичните водачи - 60 евро са водачите за трите нива, така че жертвай водачите.

# 181
  • Мнения: 127
КАти, благодаря за отговора   bouquet  Не знаех за тези намаления, пък и за купуването на гаранция за пръв път чувам. За съжаление най-вероятно уредите ще ни трябват по-рано, но някой друг ще се възползва със сигурност.
  

# 182
  • София
  • Мнения: 436
Телескопичните водачи би трябвало да ги продават отделно.
Аз ще взимам фурна за вграждане на Бош, немска, с пиролиза и без телескопи, проверявах в амазон за телескопичните водачи - 60 евро са водачите за трите нива, така че жертвай водачите.
Кой модел на Бош си харесала?

# 183
  • Мнения: 5 618
КАти, благодаря за отговора   bouquet  Не знаех за тези намаления, пък и за купуването на гаранция за пръв път чувам. За съжаление най-вероятно уредите ще ни трябват по-рано, но някой друг ще се възползва със сигурност.
  
Можеш да си купиш допълнително до 3 години гаранционно обслужване - цената е в зависимост от цената на стоката. Пералнята ни се разхлопа точно месец след изтичането на две години от закупуването - оказа се лагер, за смяната на който трябваше да се смени целия барабан и благодарение на удължената гаранция ни излезе безплатна поправката. От Технополис е купувана, но мисля и други техно магазини предлагат такава.
Ето я моята фурна в емаг, но в началото на седмицата беше намалена на 719 лв., ако не се лъжа: http://www.emag.bg/furna-za-vgrazhdane-electrolux-elektricheska- … cox/pd/EDV7KBBBM/. Тук, обаче, не можеш да вземеш удължаване на гаранцията.

# 184
  • Варна
  • Мнения: 686
Фурната на Бош е ето тази
http://vetobg.com/hba63b251/

Индукционни котлони смятам да взема ето тези
http://www.ikea.bg/kitchen-and-appliances/Kitchen-appliances/Hob … hobs/50703/75693/

На тях се спряхме, защото не можах никъде да намеря другаде толкова евтин - петстотин лева за четворка с пет години гаранция, пък и честно казано за котлона ми е все тая какъв е, виж за фурната имаме повече изисквания

# 185
  • София
  • Мнения: 436
Много добре изглежда. За съжаление на мен ми е над бюджета   bouquet
Доколкото знам Еклектролукс и АЕГ вече са едно и също.
В магазина ни обясниха, че материалите вътре са еднакви, за АЕГ плащаш допълнително за името.
КАТИ ти доволна ли си от твоята фурна? Хареса м как изглежда и сега се колебая между нея и
http://www.technomarket.bg/products/09121710/electrolux-eoa-5751-aox

# 186
  • Мнения: 11 478
Бюджетът ми не е много голям, за съжаление - 5-600 лв., което е и основната причина да се насоча към Беко. Информацията за намаленията е добре дошла, уредите няма да ми трябват преди средата на април. Може би наистина ще жертвам водачите на първо време, щом се продават отделно, и ще ги купя допълнително като позакърпим финансите - ще се прави цялостен ремонт на кухня+коридор и антре, входна врата, и ме е страх от общата сума  Laughing

# 187
  • Мнения: 1 210
Много добре изглежда. За съжаление на мен ми е над бюджета   bouquet
Доколкото знам Еклектролукс и АЕГ вече са едно и също.
В магазина ни обясниха, че материалите вътре са еднакви, за АЕГ плащаш допълнително за името.
КАТИ ти доволна ли си от твоята фурна? Хареса м как изглежда и сега се колебая между нея и
http://www.technomarket.bg/products/09121710/electrolux-eoa-5751-aox


anisunshine, аз от две години съм със същия модел и съм много доволна от избора си  Peace

# 188
  • Мнения: 5 618
КАТИ ти доволна ли си от твоята фурна? Хареса м как изглежда и сега се колебая между нея и
http://www.technomarket.bg/products/09121710/electrolux-eoa-5751-aox
Много съм доволна, има си всичко - голяма е, има 4 стъкла, достатъчно нива за печене, програмирам я да готви и да се самоизключи или поне да писне, за да я нагледам. Wink Доста често ползваме пиролизата - спестява търкане и чистене. Икономична е.
Бюджетът ми не е много голям, за съжаление - 5-600 лв., което е и основната причина да се насоча към Беко. Информацията за намаленията е добре дошла, уредите няма да ми трябват преди средата на април. Може би наистина ще жертвам водачите на първо време, щом се продават отделно, и ще ги купя допълнително като позакърпим финансите - ще се прави цялостен ремонт на кухня+коридор и антре, входна врата, и ме е страх от общата сума  Laughing
Съветвам те да провериш Беко продават ли допълнително водачи, за да не се окаже, че нямат такава опция. Ако не се продават, бих жертвала пиролизата/каталитичните панели, защото водачите са си удобство.

# 189
  • Мнения: 1 597
Само Бош и Сименс продават допълнителни водачи. Останалите са си част от модела. Беко не продава допълнителни водачи.

# 190
  • Мнения: 1 597
Бщджетни фурни с телескопични водачи и каталитични панели правят Ханза /Hansa/

# 191
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Здравейте и от мен.  Wink
Радвам се , че Ви открих - тук намерих много полезна информация - от първа ръка както се казва.
Обзавеждаме си кухнята - бях се спряла на печка, но проектантката на кухнята ми препоръча да си вземем вградени електроуреди - а сега де пак на ново да събирам инфо. ooooh!
Добре, че ви открих - след като Ви прочетох се спрях на марката Електролукс - за фурната и котлона. - даже и два модела на фурни съм си харесала. За котлона още не знам кой модел. newsm78
И тук искам да ви питам, за аспиратор - държа да е мощен - и мивка и смесител коя марка ще ми препоръчате или от коя сте доволни?

# 192
  • Мнения: 11 478
Бщджетни фурни с телескопични водачи и каталитични панели правят Ханза /Hansa/
Потърсих в Гугъл, но не намерих модел, който освен тези изброени, да е клас А -20%.

# 193
  • Варна
  • Мнения: 686
Аз пък не бих се лишила от пиролизата, само като си представя решетките на вентилатора как се чистят, обаче аз съм от мързеливите.
Какво означава А -20 - за всички програми на фурната ли се отнася или само за определена.

Аз обикалях и магазините с транспортни дефекти, много ми харесаха фурните на смег, имаха си всичко, на по-ниска цена от боша, обаче мъжкото тяло .... Иначе уредите в технохит са с три години гаранция, аз кой знае какви дефекти не видях, предполагам че повечето са върнати уреди.

# 194
  • Мнения: 127
И аз четох много хубави коментари за Smeg, страшно ми харесва дизайна на хладилниците им  Crazy  Но доколкото разбрах няма никакво обслужване на тази марка в България все още. ММ също ми заяви, че предпочита чисто нови уреди, защото  може да има вътре много подменени части, което няма как да бъде забелязано от човек, който не разбира. Естествено това не винаги е задължително, въпрос на късмет явно.

Общи условия

Активация на акаунт